Editörler : Pangaea
10 Ocak 2016 16:47

Beden egitimine subatta en kotu kac verilir?
Arkadaslar temennimiz tabiki cok ama kirpsalar bile en kotu kac verirler???

skandal1
Kapalı
10 Ocak 2016 17:49

Açıyorsunuz böyle konuları sonra yazıyoruz laf söylüyorsunuz ....... en fazla verileck olan benim düşüncem değil uzamanalrın ön görüsü 850-900 M.E.M bazı alanlara kontejan verirken diğer alanalrdan kısıyor 2-3 yıl beden eğitimine fazladan verdiler şimdi kısılma zamanı ne yazık ki

bir çok sitede haber yapılıdı bu...... insanalr bu kontejanı tahmini yaparken sayısal loto oynar gibi tahmin yapmıyolar bunlara göre yapılıyor tahmin.

skandal1
Kapalı
10 Ocak 2016 17:52

TAG: #BedenEgitimine3BinAtama twitir

bilalimu58
Aday Memur
10 Ocak 2016 17:53

Hocam genel ogretmen acigi 90 bin ise 1500. 95 bin ise 1435 en az bunlari alcaz. Kirpma falanda yok koskoca bakan cikti aciklama yapti farkli br durum olursa bakan yalan soylemis olur bunuda goze alamaz kimse. Yani sonuc olarak en az 1440 aliyoruz hocam kimsede girip daha dusuk kontenjan yazamaz vurada yazan olursada art niyet ararim

bilalimu58
Aday Memur
10 Ocak 2016 17:57

Skandal kardes mumkunse sen yorum yapma ya nasil olsa atandin sen ugrasma buralarda. Biz ne kadar cok alim olabilir diye ugrasiyoruz sende surda kendince mantikli aciklamalar yapmaya calisma biz bilmiyormuyuz neyin ne oldugunu.

a.s.c
Şef
10 Ocak 2016 18:32

Saçma dahi olsa bir konu başlığı açmak çok mu güzel anlamadım gitti. En fazla kaç olu,ortası kaç olur en az kaç olur...Ya sabırsızlıktan yada artık ego tAtmininden başka birşey değil bu.gerekli gereksiz demeden tüm konu başlıklarının altında ki isim olmak nekadar güzel bir duyguymuş meğer.o kadar çok tahmin yapıldıki mutlaka birine yakın birşey çıkar.ondan sonra tahminine yakın çıkan kişi çıkar ve çok bilmişlik edasıyla baaak demiştik biz....diye ukalalıklarda yapar.az biraz sakin olun ya.yakışmıyo bunlar.az gerçekçi olalım. Güzel bir alım dileğiyle...

akpınar46
Genel Müdür
10 Ocak 2016 18:44

Carsamba gunu dananin kuyrugu kopacak

skandal1
Kapalı
10 Ocak 2016 19:14

ÇARŞAMBA ??? ben ayın 20 sinde açıklanacak diye biliyorum kontejanları

skandal1
Kapalı
10 Ocak 2016 19:17

arkadaş genel öğretmen açığından bizene madem öyle diyorsunda neden eylülde 1176 tane alındı bir önceki seen 1500 alındada nasıl oluyor ne olduda ozaman eylüldeki kontejan kayboldu eylülde genel öğretmen açığı yokmudu ......şubat dahil değil şubatla beraber 2 bin benden öğretmeni alındı geçen sene çünkü + kontejan veriliyordu beden eğitimi öğretmenelrine M.EM İŞYEŞİ BÖYLE ben tam anlamatım bu konuyu ama bulucam bu maddeleri atıcam onu arıyorum.... sitelerden

bilalimu58, 8 yıl önce

Hocam genel ogretmen acigi 90 bin ise 1500. 95 bin ise 1435 en az bunlari alcaz. Kirpma falanda yok koskoca bakan cikti aciklama yapti farkli br durum olursa bakan yalan soylemis olur bunuda goze alamaz kimse. Yani sonuc olarak en az 1440 aliyoruz hocam kimsede girip daha dusuk kontenjan yazamaz vurada yazan olursada art niyet ararim

skandal1
Kapalı
10 Ocak 2016 19:23

kimse k. bakamsın arkadaş %90 1176 yı geçmicek herekz ona göre yapsın planını gerçekleri söyleyen zzaten bizim ülkede dışlanıyor... KONTEJANLAR AÇIKLANINCA HÜSRANA UĞRAMAYIN Umut çok güzel bir şey ama bir o kadarda tehlikelidir....

o kadar borç harçlı insanvar çevremde adam 1400 lerde sırası ((1176 dan çıkarıncaki sırası besyodan arkadaşım)) 3 tane kradi kartı aldı atanacağında o kadar emin ki ama gel gelelim kendi arkadaşımızada söz dinletemiyouz....

akpınar46
Genel Müdür
10 Ocak 2016 19:49

Burada coguniz yenisiniz kontenjanlarin nasil dagitildigini tam bilmiuorsunuz bu arada skandal hocamin son yorumu buyuk oranda dogru katiliyorum

akpınar46
Genel Müdür
10 Ocak 2016 19:53

Tarih verebilirler kontenjanlar hazir yani emin olun buna

pusu023
Şube Müdürü
10 Ocak 2016 19:54

Skandal arkads boyle yorum yap eyw ne guzel ama milletin atanip atanmayacagina karsma be hocam. Kontenjanda ins iyi olur bizden kirpasinlarda yine baska bisey istemiyirz.

casiraghi
Aday Memur
10 Ocak 2016 22:51

benim tahminim 1085 + 108 milli =1193 bunu yazın bir yere nerden biliyon demeyin hesaplamalarım ve tecrübelerim... inşallah yanılırım daha fazla alırlar

skandal1
Kapalı
11 Ocak 2016 00:33

BEN kimsenin atanap atanamayacana karışmadım ki zaten böyle bir mesaj atttıysam lütfen bul o mesajı yayaınla burda ...... BEN FORMASYON DENİLEN HAK YEME, KUL HAKKI YEME OLAYINA KARIŞIYIM ve karşıda olucam .... ŞÖYLE söyliyelim 10 bin kişiye formasyon verilmiş olsun bunlar artık öğretmen diyebilriz bu kişilerinde formasyona karşı olması gerekir çünkü bir 10 bin daha cokmasyon verirlirse puanların 76-77 ye çıkacanı görmüyormusnuz ......... BEN BU ŞUBATTA KURTULUYORUM AMA BANANE DİYİM ÇEKİLMEK İSTEMİYORUM çünkü böyle bir hak yok gasp bu .. kaldıkı çakamsyona hiç gerek yok çünkü yeteri kadar öğretmen var ellerinde olmaz ozaman verriisn formasyon boynumuz kıldan ince

pusu023, 8 yıl önce

Skandal arkads boyle yorum yap eyw ne guzel ama milletin atanip atanmayacagina karsma be hocam. Kontenjanda ins iyi olur bizden kirpasinlarda yine baska bisey istemiyirz.

skandal1
Kapalı
11 Ocak 2016 00:35

seneye 75 den aşyası atanamaz ..... FORMASYON ALINDI BİTTİ bişi demiyoruz mucadelemiz bundan sonra verilmesin YADA MİLLETİ ENYİ YERİNE KOYMASINLAR TÜM BÖLÜMLERİ ÖĞRETMENLİK BÖLÜMÜ YAPSINLAR AYIRMASINLAR YÖNETİCLİK ANTRENÖRLÜK DİYE

mk4242
Kapalı
11 Ocak 2016 00:38

Akpınar neyin yüzde doksanına katılıyorsun . Sen burda birilerine laf ediyorsun da sözde tecrübelisin ağustos eylül ayında 4 bölüm diyen sen değil miydin yazdıklarını çıkarttırma bana madem o kadar tecrübelisin kaç bölüm işaretlenecegini niye bilmiyordun :D kontenjana gelince ağustos ayında evet dediğiniz gibi oldu bazı bölümlere yapıldı ama çok aşırıya kaçtı bu pozitif ayrımcılık çokbüyük tepki aldılar belki de şubatı bu yüzden 30 bine çektiler telafi etmek için ve ayrıca bundan sonra ki yıllarda bu sistemi başlatmak için . Şuan bakanın dediği gibi her bölümün %33 kontenjanı. Beden eğitimine %5 kesik atsalar bile sayı 1400 üzer oluyor . Burda her ne pahasına olursa iddialaşırım en az diyorum en az en kötüü 1300 milli dahil . Bence yorum yaparken birşeyler öğrenip ondan sonra yazalım sallamasyon yapmayalım 4 bölüm muhabbetindeki gibi . Başlığı açan arkadaşa da önerim sürekli boş konular yazıyorsun buraya anlıyorum stresin var merakın var ama Facebook'ta beden eğitimi bölümleri sayfaları var oradan gidermelisin merakını bence burası pasifkalır .

boksAr1
Daire Başkanı
11 Ocak 2016 00:57

Surekli bos konu derken hayirdir sizene ya ne acip kapadigimdan hosunuza gitmiyosa yazmazsiniz olur biter. Benim merakim farkli kendime degil benim siram 91 mesele baska. isine gelen yorum yapsin gelmeyen sussun...

skandal1
Kapalı
11 Ocak 2016 02:07

En çok kontejan alacak bölümlkeri açıkladılar ( din-- ingilizce -sınıf---) bence çok yanılıyorsun ama inş yanımıyorsundur ..

EYLÜL ATAMASINDA NASIL olduysa şubat atamsıda kontejanlar aynı açıkladılar ve 37 binde 1176 beden öğretmeni atanırken nasıl oluyorda 30 bin alımda 1400 beden eğitimi alıcaklar mantığa akla aykırı DİLİN SÖYLEDİKLERİNİ AKIL reddediyor.....

mk4242, 8 yıl önce

Akpınar neyin yüzde doksanına katılıyorsun . Sen burda birilerine laf ediyorsun da sözde tecrübelisin ağustos eylül ayında 4 bölüm diyen sen değil miydin yazdıklarını çıkarttırma bana madem o kadar tecrübelisin kaç bölüm işaretlenecegini niye bilmiyordun :D kontenjana gelince ağustos ayında evet dediğiniz gibi oldu bazı bölümlere yapıldı ama çok aşırıya kaçtı bu pozitif ayrımcılık çokbüyük tepki aldılar belki de şubatı bu yüzden 30 bine çektiler telafi etmek için ve ayrıca bundan sonra ki yıllarda bu sistemi başlatmak için . Şuan bakanın dediği gibi her bölümün %33 kontenjanı. Beden eğitimine %5 kesik atsalar bile sayı 1400 üzer oluyor . Burda her ne pahasına olursa iddialaşırım en az diyorum en az en kötüü 1300 milli dahil . Bence yorum yaparken birşeyler öğrenip ondan sonra yazalım sallamasyon yapmayalım 4 bölüm muhabbetindeki gibi . Başlığı açan arkadaşa da önerim sürekli boş konular yazıyorsun buraya anlıyorum stresin var merakın var ama Facebook'ta beden eğitimi bölümleri sayfaları var oradan gidermelisin merakını bence burası pasifkalır .

boltt
Aday Memur
11 Ocak 2016 10:36

Rehberlik. .din..ingilizce..matematik..sinif..Türkçe. .okul öncesi. .ve bunlardan sonra en çok kontenjan beden egitimine verilir. .burası kesin. ..Eğer rehberliğe olması gereken kontenjan verilirse bizede verilir. .her yıl kırpmalarda rehberlikle paralellik gösteriyor bransimiz.nabi avcinin dediği şekilde olacaksa yüzde 33 olayı. .1300 den aşağı kontenjan gelmez. .ihtiyaç ve en çok seçilen seçmeli ders gözönünde mutlaka bulundurulur. .

mk4242
Kapalı
11 Ocak 2016 13:15

Zaten mantıklı düşünüldüğünde yazdığın bölümlerin n fazla kontenjan alması normal kontenjan açıkları en fazla . Ama sizler onlar en yüksek kontenjanı alacak derken dogru diyorsunuz özel eğitim hariç 7. Sırada kontenjana ihtiyaç duyulan beden eğitimine 1200 altı derken haksızlık yapıyorsunuz üstelik kendi bölümünüz . Eylülde %37 si alındı bu bölümlerin ilk 10 içerisinde haksızlık yapılan 2 bölüm rehber ve beden eğitimi öğretmeni . Bunlara şubat'a telafi yapılacaktır 30 bin 37 bin olarak düşünmeyin alınacak oranın %33 olduğunu bilin . Böyle saçma bir konu başlığında konununda böyle saçma konulara gitmesi normal .

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi