Editörler : Pangaea

Kapalı
28 Ocak 2016 10:16

Lütfen Anlayın Artık !

Milleti 8 bölüm mü 10 bölümmü telaşı sardı defalarca açıklama yaptık.... ÇOK mesaj atıyorsunuz arkadaşlar bu konu ile ilgili alın size OZAMAN 10 değil 8 bölüm neden diye mesaj atmışsınız rekrasyon yönetimi ve spor yönetimi 2 yıılık bir okul

Rekreasyon Yönetimi Bölümü, 2010 yılında kurulmuş bir bölümdür. Bölümün amacı; turizmin sosyal, ekonomik, ve teknik yönden gelişimine katkı sağlayacak düzeyde rekreasyon yönetimi alanında teorik ve pratik bilgilerle donatılmış, yabancı dil bilen ve analitik düşünme yeteneği olan turizm sektörü için nitelikli iş görenler, orta ve üst kademe yönetici adayları yetiştirmektir. Bu amaç doğrultusunda öğrenciler, bir yabancı dil (İngilizce, Almanca veya Fransızca), bilgi teknolojileri, turizm sektörü ve turizm işletmeleri, modern işletmecilik, rekreasyon işletmeciliği,liderlik ve yöneticilik ile ilgili bilgi ve becerilerle donatılmaktadır.

Spor Yönetimi Önlisans Programının amacı spor yönetimi ile ilgili farklı düzeylerdeki tesislerde ve pozisyonlarda (pazarlama, finans, halkla ilişkiler, saha malzeme bilgisi, spor tesis işletmesi gibi) ihtiyacın karşılanmasını sağlamaktır. 2 yıllık okul

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 10:17

bölümler bunlar

Antrenörlük

-Beden Eğt ve Sp Öğrt

-Beden Eğt Öğrt:

-Besyo: yani beden eğitimi ve spor yüksek okulu

-Rekreasyon:

-Spor Bilimleri:

-Spor Bilimleri Teknolojisi:

-Spor Yöneticiliği

ATARLl cocuk
Aday Memur
28 Ocak 2016 11:53

Skandal hocam sonuc olarak 8 bolum emin misiniz:)

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 12:11

sen yapma bari :))

ATARLl cocuk, 8 yıl önce

Skandal hocam sonuc olarak 8 bolum emin misiniz:)

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 13:10

medyum memiş oldun haaa meydan sana kaldı, sala babam salaaa . lan sen daha bölüm ne fakülte ne onu bılmıyorsun kamil skadal , la bu saydıklarının için de hangılerı fakülde hangılerı bölüm

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 13:25

sana bi örnk BSYO yüksek okuldur yuksek okkulllar 2 yıllık degılmı fakat bunların ıcı dekı bölümler yanı ant. yönetclık reksayyon ve ögretmelık bolumlerı 4 yıllık .. evt agzı ola konusuyor agzılan sallıyor ıyıkı bı salladın 800 1000 arası dedın 700 geldı dıyeee ilahmı kesildin başımıza

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 13:29

bölüm dıye sıraladıklarıın 3 tanesı fakülte lan . ya bölümlerıı n içinde sıralanacak ya fakültelerın . ttk 4 fakülte vermiş demşkı bulaerın için dekı ögretmenlıge uygun yanı ögretmen oln bolumlerı işreteleyın

pusu023
Şube Müdürü
28 Ocak 2016 13:56

Milleti yanlis yonlendiriyorsn hocam. Agustostada boyle dediler ben ataniyirum diyenler simdi ders calisiyor. 8 bolumu usaretleyecn 714 un icindeysen hayirli olsn degilsen ders calisacn. Bu konu aylar once kapandi eylul atamasinda da kesinljk kazandi. İnanmk isteynler inana bilir ama sonu husran oluyor. En net siralma zaten agustosta yapiln siralmaydi. Agustostaki siralmandan 1176 yi cikar sana siralmani soyler bu rakm sonrada kaymlari cikar siralmani bul bu kadr basit bolum hesabina gerek bile yok. Agustostaki siralmani biliyorsundr zaten. Agustosta 8 bolum toplndi simdi 4 bolummu 3 bolummu hesabi yapiliyor. Komik gercekten.

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 14:00

ne yönldrımesınden bahsedyırsun sen . sen şu bolumlerı yaz bakım , bölüm yaz ama fakültelerı degıl

pusu023
Şube Müdürü
28 Ocak 2016 14:03

Fark etmiyor hocam. Bolum fakulte yuksek okul hepsinide hesaplayacan formasyon alnlar kendi bolumlerinden kayt yaptrdi yaptrmakta zorunda. Bu tartismlar 4 ay once yapildi eski yazilara bak nasil oldugunu anlarsin. İstersen sen 4 bolum topla ataniyirum de atanirsinuz de ona inan. Ama dogrusu 4 degil.

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 14:05

okumadan oyle kafanız esıncemı sız buraya yazıyorsunuz hocam yaa bunun neresın de yönlendrılme var laf olsun dıyemi konusuyrosunuz ne

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 14:07

bölümle fakülte ayrımını yapamıyorsuuz , size laf anlatılmaz . burada 4 bolum yada sekız bolum tarsmasına grmedım bölüm dıye fakulteyı yazıyor adam

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 14:09

kalmış bana dıyorsun sen 4 bolum yaz . sen bu msj lardan bunumu aladın 4 bolum 8 bolum olayı .. tanm sen bana 8 tane bölüm yaz bakım buraya bende sralayayı m

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 14:11

sen dersini alamdın mı la daha :))))) kabak :))))) benim tahmin 800-900 alıntı yaptırma bana bazı yerlerde 800-1000 dedim ama bazı yerlerde 750 den aşyaya bile gelebilri deidm sizin gibi BİLMEDİMİZ KONULARDA YORUM YAPMADIK... SENİN GİBİLER DERSİNİ ALDI EDİYOR EZBER SEN HALA anahtar kelimeelrdesin :)))9 fakulte bolüm yok alanmış ulan adamın sorduğu soru fakulde bölüm ayrımınımı soruyor kaç tane alan işaratlendek onları soruyor sen neyin kafasını yaşıyon yok bölümmüş yok fakultemiş :))))99 hadi sen derslere devam :))

bcan01, 8 yıl önce

medyum memiş oldun haaa meydan sana kaldı, sala babam salaaa . lan sen daha bölüm ne fakülte ne onu bılmıyorsun kamil skadal , la bu saydıklarının için de hangılerı fakülde hangılerı bölüm

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 14:14

PUAHAHAHAHHAH :))))9 yemine derim TÜRK DEVLETİNİN EN BÜYÜK HATASI BUNLARI ÖĞRETMEN YAPMAKTIR.... :)))9 biz neyi cevaplıyoz adam neyi yaşıyor kafasında yok yaa şimdi anlıyom ben bunlar neden 3000 gelecek demesini :)))

neyse sevenlerime gelsin :)))))

sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur

herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur

sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur

yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

bcan01, 8 yıl önce

kalmış bana dıyorsun sen 4 bolum yaz . sen bu msj lardan bunumu aladın 4 bolum 8 bolum olayı .. tanm sen bana 8 tane bölüm yaz bakım buraya bende sralayayı m

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 14:26

ya çok merak ediyorum BCAN01 GİBİ ARKADAŞLAR eylülde neredeydi acaba 4 bölüm diyo yaa olamaz böyle bişi

tokcano
Aday Memur
28 Ocak 2016 14:29

arkadaslar 8 bolum isaretleyen herkes patladi ilk atamada 10 tane bolumude sececeksiniz cunku hepsinde formasyonlular var ondan sonra bundada patlamayin 4 yada 8 bolum secerek 10 bolumde secilecek

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 14:29

ADAM 4 BÖLÜM DİYOO.... :))))9

BUNLAR 3 GÜN ÖNCEDE 3000 DİYOLARDIII :)))))

bcan01 3 gündür özel mesajlara cevap vermekten özür mesajlarına cevap vermekten foruma yazamıyom sekreterimden özel görüşme yapmak istersen numara al ...... :)))))))

birde aramızda kalsın 4 değil 8 bölüm :))))))))))))

bcan01, 8 yıl önce

bölüm dıye sıraladıklarıın 3 tanesı fakülte lan . ya bölümlerıı n içinde sıralanacak ya fakültelerın . ttk 4 fakülte vermiş demşkı bulaerın için dekı ögretmenlıge uygun yanı ögretmen oln bolumlerı işreteleyın

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 14:31

10 bölüm değil yaaa :)))) töhbe töhbee :))) bitmediniz bi türlü son 2 alan yani rekrasyon yönetimi ve spor yönetimi 2 yıllık okul

bak 10-2 =8

tokcano, 8 yıl önce
arkadaslar 8 bolum isaretleyen herkes patladi ilk atamada 10 tane bolumude sececeksiniz cunku hepsinde formasyonlular var ondan sonra bundada patlamayin 4 yada 8 bolum secerek 10 bolumde secilecek

bcan01
Şef
28 Ocak 2016 14:32

ha merzifon eşegı haaaaa sen daha bülüm nedrir fakülte nedir bilmeden sallma yapıyorsun

Skandall1
Kapalı
28 Ocak 2016 14:34

ADAM BÖLÜMLE FAKULTENİZ FARKINI SORMADI Kİİ arkadaş :)))) kaç alan seçilecek sordu

SEN FARKI SORUYORSAN AÇIKLIYIM

FAKULTE BİR AĞAÇTIR. Ağacın dallarıda birer bölümdür... ağacın gövdesine odun denir = bcan01 yani

bcan01, 8 yıl önce

ha merzifon eşegı haaaaa sen daha bülüm nedrir fakülte nedir bilmeden sallma yapıyorsun

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi