Editörler : crops35
31 Ocak 2016 13:48

Kitlerde Sahte Diploma Kontrolü

Arkadaşlar bu milli eğitim bakanlığındaki sahte diploma kontrolü tüm kamu kurumlarında olacak mı? Kitlerle ilgili bir çalışma var mı?

ankreka
Memur
31 Ocak 2016 13:51

Tüm kamu kurumları için, çok gerekli

malmüdürü2
Aday Memur
31 Ocak 2016 13:55

Şunun için soruyorum, bende bir diploma var ama sahte mi gerçek mi emin değilim, zaten torpille işe girmiştim.

Üstüne bir kaç kıyak daha yaptılar, iyi de bir ünvanım var.

Bunlar elden gitmeden emekli olayım bari, eğer böyle bir kontrol yapılacaksa yani ?

Böyle bir şeyi duyan olursa lütfen önceden haber versin mağdur olmayalım arkadaşlar.

bu da mı ofsayt
Daire Başkanı
31 Ocak 2016 13:56

:)

ankreka
Memur
31 Ocak 2016 13:57

Bu haber verilerek mi yapılır.

O zaman denetimin anlamı olmaz.

Beldi de şu an yapılıyor...

31 Ocak 2016 15:35

Sen zaten şu an ihbar etmiş sayıliyorsun. Eğer bunun üzerine inceleme baßlatılmazsa bu devletin yanlışı olur. Haksızlık gideril elidir.

01 Şubat 2016 12:05

Öyle bir durumun varsa ortaya çıkması başkalarının mağduriyetinin giderilmesi demektir. Olaya bak usulsüzlüğün ortaya çıkması mağduriyet oluyor. Türkiye bu sebeplerden gelişemiyor zaten.

malmüdürü2, 8 yıl önce

Şunun için soruyorum, bende bir diploma var ama sahte mi gerçek mi emin değilim, zaten torpille işe girmiştim.

Üstüne bir kaç kıyak daha yaptılar, iyi de bir ünvanım var.

Bunlar elden gitmeden emekli olayım bari, eğer böyle bir kontrol yapılacaksa yani ?

Böyle bir şeyi duyan olursa lütfen önceden haber versin mağdur olmayalım arkadaşlar.

malmüdürü2
Aday Memur
01 Şubat 2016 12:48

Hadi ozaman harekete geçelim, usulsüzlükleri ortaya çıkaralım

smlszn5917
Memur
01 Şubat 2016 13:17

ben kendi adıma seni bimere şikayet ettim bile..

zeybek diyarı
Aday Memur
01 Şubat 2016 13:21

senin gibi mallara müdür yapanda hata zaten hayatınız torpil içiniz dışınız vıcık vıcık yağ

malmüdürü2
Aday Memur
01 Şubat 2016 13:29

Allah razı olsun :)

Bu konuya dikkat çekmeye çalışmıştım sadece, ha gayret tüm kitler için bi çalışma bekliyorum :)

Böylelikle yeni kadrolar açılır. Hem dışarda işsiz bekleyenlere iş olur, hem kurumda ünvan bekleyenlere ünvan :)

Tüm okuyanlardan bimere bu konuyu yazmalarını bekliyorum :)

smlszn5917, 8 yıl önce

ben kendi adıma seni bimere şikayet ettim bile..

malmüdürü2
Aday Memur
05 Şubat 2016 10:26

Sahte diplomali memurlar istifa etmeye başlamış, bir kismida emeklilik dilekcesi vermis..

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi