Editörler : E.Kayı Han
04 Şubat 2016 00:10

Eğer imam olmasaydım ................ olmak isterdim
Eğer imam olmasaydım ................ olmak isterdim

Bu ankete 7 günde, 19 kişi oy kullandı ve 11/02/2016 00:10 tarihinde sona erdi.

cemali70
Aday Memur
04 Şubat 2016 16:14

Bence gereksiz bir anket olmuş.

Devader1905
Kapalı
05 Şubat 2016 11:30

imamliktan hizmetliye gectim fakulteyi bitirip ogretmenlige gecmeye caliscam ama imamliga bir daha donmem ins

00_00
Aday Memur
05 Şubat 2016 14:40

diyanette çalışanların çoğunun arzuladığı öğretmenliktir.. çünkü sınırları bellidir..

tatilleleri vardır.

imam müezzin çatışması yoktur

her hafta dilenci gibi para toplama işi yoktur.

liyakatsiz egosunun tatmin edememiş amir sıkıntısı daha azdır.

v.s v.s v.s

muradıge
Aday Memur
07 Şubat 2016 07:34

Allah a şükür ler olsun izin dönüşü mihraba geçince çok şükür iyiki bu vazife ilegorevliyim diyorum.

pragmatik16
Memur
14 Şubat 2016 19:12

İmamlık büyük bir mazhariyet bu anketi yaparken imamlığı öteliyor değiliz..

er ali
Memur
14 Şubat 2016 19:27

anamdan on kere doğacağımı bilsem yine imama olmayı isterdim.bu meslek gibi meslek olurmu?peygamberin minderinde otruyoruz hocalarım. bu anket buraya hiç ama hiç yakışmamış.eleştirilr olur şikayetler olur. herşeye peygamber düsturu ile cevap vereceğiz.herkez bizi sevmez sevemez bizde aynı ama herkese eşit hizmet götüreceğiz. dini mübini insanlara anlatacağız.görevlerimizi en iyi şekilde yapacağız.maaşımızı 50 lira eksik alınca kıyameti koparıyoruz. o zaman 5 vakit ezanlarımızı eksiksiz okuyacağız.geçen birköye gittim yatsı namazından sonra köy halkı hocam bizim hoca da izinli ezanlarımız okunmuyor dedi okunmadığına üzülüyorum ama üzülmüyorum diyor niye dedim.hocam hocanın yeğeni hafız hocanın oğlu hafızlık yapıyor ikiside şuanda köydeler ezanları okumuyorlar dedi ben buna üzülüyorum hocam dedi adamcağız.bu ne demek. benim oğlumda imam hatip mezunu perşmbe günü çarşıya giderim. aman oğlum ezannımızı oku derim o da okurdu şimdi görevde ikindiye yetişirim. izinliyim diye akastmam ama binde bir bazen gtittiğimde olur.ne demek arkadaşlar.bu görevin hakkını vermezsek inanın ahirette işimiz çok zor böyle giderse sıratı mıratı geeçemeyiz biz. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

pragmatik16
Memur
22 Şubat 2016 21:14

up

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi