Editörler : F16 Gökçen
20 Şubat 2016 14:27

bırak ayak yapmayı , 10 tane dersin olsa bile 9 tanesinden 60-70 alsan illaki 1 tanesinde sıkıntı yaşarsın ... Ticaret hukuku - vergi hukuku , inkılap vs bunlar geceden ezberleyip 60-70 alcak dersler değil ki bende vergi hukukundan kaldım :D öyle işte ... kitap açmadım , ne vize nede final ve kaldım

555555555, 8 yıl önce

Bol miktarda arkadaş var böyle Allah'tan sayenizde geceden iki üç soru ezberleyip 60-70 yapıştırıp yapıştırıp geciyorum: D

555555555
Kapalı
20 Şubat 2016 14:37

Kamu okumuyorum ki zaten lise diplomasi iibfden daha gecerli:D Ben isin sosyal hizmet kismindayim sayenizde bize de eglence cikiyor:D 35 alamiyorsaniz ben ne yapayim?

Ank-Havacı-006
Kapalı
21 Şubat 2016 21:53

tarihinden sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI SORULARI İTİRAZ SAYFASI

2015-2016 BAHAR DÖNEMİ DÖNEM SONU SINAVI İÇİN DAHA ÖNCE YAPILAN SINAV SORU İTİRAZLARI

Daha önce yapılmış bir itiraz bulunamadı. AÖF TÜM İTİRAZ ETİTİĞİMİZ SORULARA CEVAP VERMEDEN KALDIRDI HELAL OLSUN BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM HARF NOTU ARALIKLARIDA YOK

funda001
Memur
22 Şubat 2016 02:15

Anadolu Üniversitesinin Yeni Sistemini BİMER'e Şikayet Ediyoruz Örnek Yazı İçin Buyrunuz ...

Başvuru Numaranız :228602

Başvurunuzu sorgulamak için Tıklayınız

Başvuru Metni:

YÖKE İLETİLMEK ÜZERE Anadolu Üniversitesi Adalet 1.Sınıf Öğrencisiyim. Ne yazık ki Anadolu Üniversitesi okula kayıt olduktan sonra Bağıl Değerlendirme Sistemi kaldırılarak yerine Öğrenci Değerlendirme Sistemi getirilmiştir. Üstelik itiraz ettiğimiz hatalı soruların neticesi belli olmadan öğrenci sayfasından kaldırıldığını gördük ve halen harf notları aralığını sistemde göremiyoruz. Anadolu Üniversitesini tercih etme nedenimiz çan eğrisi sistemiydi, öğrenci kayıt olduktan sonra öğrenci sistemin değiştirilmesi etik ve hukuken de doğru olmadığı için öncelikle konuyla ilgili YÖKe bilgi veriyoruz. YÖK burada hakkımızı savunmazsa konuyla ilgili yargı da hakkımızı aramayı düşünüyoruz. Sistemin değişmesi nedeniyle bizden önce mezun olanlara avantaj sağlarken bizleri mağdur etmektedir. Sistem değişecekse en azından kayıt zamanında öğrenciye bilgi verilir ve öğrenci ona göre kabul eder ya da etmez. Sonuçta adalet öğrencisiyiz ve ilk olarak kendi hakkımızı savunmalıyız.Saygılarımla NOT: Anadolu Üniversitesi Personeli Dahil Çan Eğrisi Sisteminin Kaldırıldığı Konusunda Bilgisi Olmadığı İçin Öğrencileri Yanlış Yönlendiriyorlar. Yeni Sistemle İlgili AÖF Yetkilileri Dahi Sorumuza Cevap Veremiyorlar.

Başbakanlık İletişim Merkezi BİMER

23 Şubat 2016 21:28

gönderdiğim dilekçe işleme alınmış

aöf tekrardan mail attı ....

01 Mart 2016 17:48

var mı bi gelişme sizlerde ?

Er-Ça
Genel Müdür
02 Mart 2016 13:55

BENCE BÜTÜN AÖF Lİ ÖĞRENCİLER SINAV SONUÇLARININ SONUNDA KARA KARA DÜŞÜNECEĞİNE artık sınavlardan önce biraz ders çalışmalılar. Toplamda, bir sınavda bir dersten 7 soru yapamıyorlarsa hiç okmaya çalışmasınlar. Çalışacaklarada en güzeli ve parasız olanı AÖF Sınav yayınlama sisteminden 2012-2013-2014-2015 yılları, 1. sınavı, 2. sınavı ve tek ders sınavı sorularının çıktılarını alın. Cevaplarınıda işaretleyin. Alın size BEDAVA 240 adet soru. Başka bir yayına çalışmaya gerek yok bence, çünkü ben böyle yaparak bu dönem mezun olacağım inşallah. Birde isterseniz AÖF e beta öğrenme portalından deneme sınavı oluştur butonundan sürekli yeni sınav oluşturarak kendinizi değerlendirebilirsiniz.. Aynı sorular çıktıkca başarı oranınızda artacaktır. Sınavlarda da bire bir aynı soru ve aynı secenekler soruluyor. Sınavlardan AA olamayabilirsiniz. Ama CC den aşağı notunuzda olmaz duşuncesindeyim. Özelliklede ingilizce, matemetik, muhasebe gibi derslerden rahatlıkla gececeğinize inanıyorum. Herkese başarılar dilerim.

02 Mart 2016 17:23

Vergi hukuku - Ticaret hukuku - İnkılap bu derslerden bu şekilde geçilmiyor :)

Er-Ça, 8 yıl önce

BENCE BÜTÜN AÖF Lİ ÖĞRENCİLER SINAV SONUÇLARININ SONUNDA KARA KARA DÜŞÜNECEĞİNE artık sınavlardan önce biraz ders çalışmalılar. Toplamda, bir sınavda bir dersten 7 soru yapamıyorlarsa hiç okmaya çalışmasınlar. Çalışacaklarada en güzeli ve parasız olanı AÖF Sınav yayınlama sisteminden 2012-2013-2014-2015 yılları, 1. sınavı, 2. sınavı ve tek ders sınavı sorularının çıktılarını alın. Cevaplarınıda işaretleyin. Alın size BEDAVA 240 adet soru. Başka bir yayına çalışmaya gerek yok bence, çünkü ben böyle yaparak bu dönem mezun olacağım inşallah. Birde isterseniz AÖF e beta öğrenme portalından deneme sınavı oluştur butonundan sürekli yeni sınav oluşturarak kendinizi değerlendirebilirsiniz.. Aynı sorular çıktıkca başarı oranınızda artacaktır. Sınavlarda da bire bir aynı soru ve aynı secenekler soruluyor. Sınavlardan AA olamayabilirsiniz. Ama CC den aşağı notunuzda olmaz duşuncesindeyim. Özelliklede ingilizce, matemetik, muhasebe gibi derslerden rahatlıkla gececeğinize inanıyorum. Herkese başarılar dilerim.

Er-Ça
Genel Müdür
25 Nisan 2016 11:41

Aynı kurumda çalıştığım bayan arkadaş İktisat 2 ve Matemetik 2 derslerinden 3. yıl kamış. Kısa ve öz olan ama emek gerektiren yolu seçmesi gektiğini söyledim. 1. Sınav ilk 4 üniteden oluşuyor. en kolayınıza giden ünitelerden başlayın. Eğer ders ağır ve yardım almanız gerekiyorsa yardım alın. Hiç bir şeyden haberiniz yoksa açın bilgisayarınızı youtube den faydalanın. Bakın göreçeksiniz, nasılda başaraçaksınız. Bayan arkadaşım 49 yaşında ve sınav sonrası dairede pazartesi görüştüğümüzde ya ben 13 tane matematik sorusu çözerek sonuça ulaştım ve 12 doğrum var. Dedi. Diğer dersten 8 doğrusunun olduğunu söylüyor. Neymiş efendim. Çalışmak çalışmak çalışmak. Ama mazeretler çok. Zamanım yok. Çok meşkul birisiyim. Çoluk çocuk vakit bulamıyorum vs. Artık AÖF de çalışmadan geçme dönemi bitti. Ben sözel bölümde okuyorum. Çıkmış sorulardan çalışıyorum. Soruyu okuyun. Kitabı açın okuduğunuz soruyla ilgili bölümü kısaca gözden geçirin. Taktir alamayabilirsiniz. Ama ders tekrarı yapmadan başarılı olacağınıza eminim.

Er-Ça
Genel Müdür
26 Nisan 2016 15:46

Sınav sonuçları açıklandı.Bayan arkadaşın notlarına baktım.Gerçekten insan istediğinde her zarluğun üstesinden gelebiliyor. Mesleklisesi mezunu 49 yaşında bir bayan matematikten 75 Istatiklik 2 den 70 almış.ARKADAŞLAR ANAHTAR KELİME İSTEMEK VE ÇALIŞMAK. Çan sıkıcı ana ÇALIŞMAK.

Er-Ça, 8 yıl önce

Aynı kurumda çalıştığım bayan arkadaş İktisat 2 ve Matemetik 2 derslerinden 3. yıl kamış. Kısa ve öz olan ama emek gerektiren yolu seçmesi gektiğini söyledim. 1. Sınav ilk 4 üniteden oluşuyor. en kolayınıza giden ünitelerden başlayın. Eğer ders ağır ve yardım almanız gerekiyorsa yardım alın. Hiç bir şeyden haberiniz yoksa açın bilgisayarınızı youtube den faydalanın. Bakın göreçeksiniz, nasılda başaraçaksınız. Bayan arkadaşım 49 yaşında ve sınav sonrası dairede pazartesi görüştüğümüzde ya ben 13 tane matematik sorusu çözerek sonuça ulaştım ve 12 doğrum var. Dedi. Diğer dersten 8 doğrusunun olduğunu söylüyor. Neymiş efendim. Çalışmak çalışmak çalışmak. Ama mazeretler çok. Zamanım yok. Çok meşkul birisiyim. Çoluk çocuk vakit bulamıyorum vs. Artık AÖF de çalışmadan geçme dönemi bitti. Ben sözel bölümde okuyorum. Çıkmış sorulardan çalışıyorum. Soruyu okuyun. Kitabı açın okuduğunuz soruyla ilgili bölümü kısaca gözden geçirin. Taktir alamayabilirsiniz. Ama ders tekrarı yapmadan başarılı olacağınıza eminim.

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi