Editörler : Pangaea

mykerem
Şef
13 Şubat 2016 19:55

Hocam matematiği cok abartıyorsunuz konu anlatım videosu izleyip soru bankasına yöneliyorsunuz sonra aynı soru çıkmayınca apışıp kalıyorsunuz.Matematikte önemli olan mantığı kavramak onun içinde bol soru stili görmeniz gerekiyor, kpssde çıkan matematik mat 1 yani günde 3 saat çalışan biri 1.5 2 ay gibi bi sürede temelden anlayarak 27 soruda 20-22 soru yapabileceğini düşünüyorum...

1memurluk1, 8 yıl önce

kpss de ki tek adaletsiz olan yer matematik çoğu kişi bu ders yüzünden puan alamıyor.Yapanlara hayat güzel tabi diğer dersler bir şekilde yapılıyor ama matematik destekli bile zor oluyor.Kpss den acilen çıkarılması lazım daha adaletli bir sınav olmasını yüce Allah tan diliyorum.Sayısalcılar her türlü tokatlıyor bizleri bu sistem de ama bu haksızlığın elbet bir gün hesabı sorulacak ben hakkımı helal etmiyorum bir sözelci olarak sözel bir şekilde yapılıyor.Ne sayısalcı arkadaşlarım atandı sıfır genel kültürle sadece genel kültür çalıştılar ama ben 7/24 mat çalışıyorum olmuyor 20 net çıkarmam lazım ama çıkmıyor bu sistemde ömür boyu memur falan olunmaz son kez giriyorum.

gazeteciolmakvardı
Daire Başkanı
18 Şubat 2016 15:56

nasıl ya? çok iddalı bir cümle kurdunuz. bence bu kadar kısa sürede günde 5 saatinide mata ayırsa 10 net zor çıkar. bu lafım konuyu açan arkadaşa değil. kendimedir. çünkü bende aynı durumdaym. o kadar çalışmama rağmen hala 5 net bile çıkaramadığım için kendimi boğasım falan geliyor ve bir türlü sebebini anlayamıyorummm... bide liseyi okul birinciliğiyle tamamladım. temelim de iyi yani ama olmuyor işte.

mykerem, 8 yıl önce

Hocam matematiği cok abartıyorsunuz konu anlatım videosu izleyip soru bankasına yöneliyorsunuz sonra aynı soru çıkmayınca apışıp kalıyorsunuz.Matematikte önemli olan mantığı kavramak onun içinde bol soru stili görmeniz gerekiyor, kpssde çıkan matematik mat 1 yani günde 3 saat çalışan biri 1.5 2 ay gibi bi sürede temelden anlayarak 27 soruda 20-22 soru yapabileceğini düşünüyorum...

yaşayan.ölü
Yasaklı
18 Şubat 2016 16:11

Matematik'ten 15 netin altında yapanlar eğer genel kültürleri de çok çok iyi değilse düz memurluk hayali kurmasınlar,bu kadar açık ve net konuşuyorum.Boşuna vaktinizi harcamayın yani.G.kültür'den mutlaka çok cins ve uç yaklaşık 14-15 soru gelecek ve bu soruları çok çok az kişi hariç kimse tarafından yapılamayacak.Matematik asıl belirleyici ders olacak bu kesin!

1memurluk1
Yasaklı
18 Şubat 2016 18:59

eee bilader adama o zaman şunu sorarlar sınav da matematik olması haksızlık değil mi şimdi her şeyi kendin ne güzel özetlemişsin.

yaşayan.ölü, 8 yıl önce

Matematik'ten 15 netin altında yapanlar eğer genel kültürleri de çok çok iyi değilse düz memurluk hayali kurmasınlar,bu kadar açık ve net konuşuyorum.Boşuna vaktinizi harcamayın yani.G.kültür'den mutlaka çok cins ve uç yaklaşık 14-15 soru gelecek ve bu soruları çok çok az kişi hariç kimse tarafından yapılamayacak.Matematik asıl belirleyici ders olacak bu kesin!

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi