Editörler : F16 Gökçen
13 Şubat 2016 16:14

Hangi yardımcı kaynak kitabını kullandınız?

lider yayınları kullanıp başarı elde eden varmı?

lonely1
Kapalı
13 Şubat 2016 17:26

Her derse lider yayinlarindan calistim. en dusuk ders notum BA

rksn
Şube Müdürü
13 Şubat 2016 17:33

ders kitabı özetler ve deneme soruları sonuç 3.50 boşa o kitaplara para vermeyin

oguzman
Aday Memur
13 Şubat 2016 19:37

bende uzmankariyer kullandım 3.59 yaptım lideride denemeyi düşünüyorum bu dönem okulun verdiği kitaplar çok uzun ve soru sayısı yetersiz 20 sayfalık bir konuya 10soru çok az

gencturk30
Daire Başkanı
14 Şubat 2016 01:52

Bende bazen hiç ders kitaplarına çalışmadim. Lider yayınları gereksiz ayrıntılar insanı geriyor oyüzden murattan çalıştım. Muratta bol bol soru var iyi oluyor. Sonra Karacan nokta atış soruları mükemmel. Konu az çalıştım testlerle işi götürdüm boş yere ders kitaplarıyla boğulmayın kasmayin. Mesela ticaret hukuku için sadece nokta atış sorularını çözdüm ezberledim BA geldi. Sözün sözü 40 50 lira verin yardımcı kitap alın ders kitplarinda boğulmayın sonuç ortada 3.47

rksn, 8 yıl önce

ders kitabı özetler ve deneme soruları sonuç 3.50 boşa o kitaplara para vermeyin

faad
Daire Başkanı
14 Şubat 2016 02:16

EGEM YAYINLARI baştan beri değiştirmedim son dönemim çok şükür.

gencturk30, 8 yıl önce

Bende bazen hiç ders kitaplarına çalışmadim. Lider yayınları gereksiz ayrıntılar insanı geriyor oyüzden murattan çalıştım. Muratta bol bol soru var iyi oluyor. Sonra Karacan nokta atış soruları mükemmel. Konu az çalıştım testlerle işi götürdüm boş yere ders kitaplarıyla boğulmayın kasmayin. Mesela ticaret hukuku için sadece nokta atış sorularını çözdüm ezberledim BA geldi. Sözün sözü 40 50 lira verin yardımcı kitap alın ders kitplarinda boğulmayın sonuç ortada 3.47

44+
Şube Müdürü
14 Şubat 2016 02:26

Bu yardımcı kaynak olayları falan bana mı tuhaf geliyor sadece.

AÖF'ün verdiği kitapları hiç açmadım. Hala ambalajında duruyor.

Vizeye girdim, sorulara bakıp mantığıma yakın olanları işaretledim.

Finale gireceğim gece çıkmış sorulara biraz göz atam dedim, sonra sıkılıp onları da bıraktım. Finalde de mantığıma yatanı işaretledim.

Sonuç: 1 dersten kaldım. (kimya)

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
14 Şubat 2016 08:38

ders kitapları işinizi tamamen görür, yardımcı kaynaklarda zaten ders kitaplarından bakarak hazırlanıyor.

mhvs84
Aday Memur
14 Şubat 2016 09:29

aynen bende murat yayınları;çıkmış sorular;karacan yayınları nokta atıs soruları ile geçtim

gencturk30, 8 yıl önce

desperrado
Daire Başkanı
14 Şubat 2016 11:20

Ders kitapları ve çıkmış sorulardan çalıştım. 9 ders olmasına rağmen 3.49.

sin07
Aday Memur
14 Şubat 2016 13:28

Yard?mc? kitaba gerek yok.Ekstra kaynak istiyorsan?z.Beta eö?renme bölümünde özetler, yaprak testler ,videolar ,denemeler pdf halinde var.S?navdan bir gün önce çal??maya ba?lad?m 3.14 ort oldu bir hafta çal??san 3.50-4.00 aras? çok rahat yap?labilir.?ngilizceniz yetersizse kaynak kitap alabilirsiniz.Di?erleri gereksiz

rksn
Şube Müdürü
14 Şubat 2016 13:55

ders geçmek istiyorsanız yardımcı kaynaklara para verebilirsiniz ama öğrenmek ise amaç ders kitabı

ORHAN VURAL
Aday Memur
19 Mart 2016 17:39

Kpss Tarih Kitabı

arkadaş kpss tarih ile alakalı bir çok yayınevi var ve iyi kitaplar var ancak ben sana pek bilinmeyen ama sayesinde sınavı kazandığım bir hocanın kitabını söyleyeceğim soru bankası yeni çıkardı ciddi anlamdada soru tuturuyor..

kpss tarih için mutlaka çözülmesi gereken bir kaynak ben ce tavsiye ederim

Kitapbilgini Kpss Tarihin Arka Odası Soru Bankası 2016

http://goo.gl/RaV78B

Kitaptan memnun kalacağınıza eminim arkadaşlar..

Tavsiye ederim arkadaş...

Er-Ça
Genel Müdür
22 Mart 2016 08:36

Sayfa değil REKLAM TABELASI. Çıkın sayfadan Reklam firma çalışanları. En güvenilir E BETA AÖF

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi