Editörler : crops35
«34567891011121314»

isyankar0001
Kapalı
29 Nisan 2016 11:43

arkadaşlar whatsaptan grup kuracam orada tartışalım bu konuları özelden numaranızı atın bana

levo67
Kapalı
29 Nisan 2016 12:07

bu sorunu kendi aramızda tartışarak değilde, gerekli yerlere sorunlarımızı ileterek çözümleyebiliriz ancak. en mantıklısı ortak bir dilekçe yayınlayarak, sendikalara...bimere ...gerekirse cumhurbaşkanlığı makamına dilekçeler göndermek

muhammet1903
Şube Müdürü
29 Nisan 2016 13:07

Arkadasimizin dedigine katiliyorum kendi aramizda tartismak biseyi degistirmez

Yapilacak olan yetkili kurumlara dilekce veya mail atmak

Sahsi dusuncem bu.

Keza bi ara denizell kullanici adiyla bi arkadas vardi milleti watsapa cagirip duruyordu nitekim bisey cikmadi .

Simdi ne ses seda bise yok.

aybel1890
Memur
29 Nisan 2016 13:51

denizell sendikanın adamıydı. iki lafından birisi Ali Yalçındı. diğeri memur-sen. burda algı yarattı bu işi memur-sen çözer diye.

muhammet1903, 8 yıl önce

Arkadasimizin dedigine katiliyorum kendi aramizda tartismak biseyi degistirmez

Yapilacak olan yetkili kurumlara dilekce veya mail atmak

Sahsi dusuncem bu.

Keza bi ara denizell kullanici adiyla bi arkadas vardi milleti watsapa cagirip duruyordu nitekim bisey cikmadi .

Simdi ne ses seda bise yok.

muhammet1903
Şube Müdürü
29 Nisan 2016 14:04

Kimin adami onu bilmem de watsaaptan grubundan sonuc alacagimiza pek ihtimal vermiyorum .

Biz elimizden geldigince cevremizdekilerede yardim isteyerek mail gondermeliyiz

Atanacak olan arkadaslar sizlerde mail atip hizmetli kadrosu istemediginizi belirtmelisiniz yoksa bizim basimiza gelen sizinde gelecek.

29 Nisan 2016 15:57

bunlar 3-4 kişi bir havalara girdiler, biri ben müsteşar olacağım, diğeri ankarada sendika başkanı olacağım dedi ben o zaman anladım gruptan çıktım, bizim adana da da bazı engelli arkadaşlar hizmetli arkadaşların bilgilerini topladı kendine menfaat sağlayarak engelli komisyonu üyesi oldular, bilgilerini topladığı arkadaşlarda bir şey elde edemedi tabii, böyle her telefonunu ver raporunu ver seni memur yapacam diyen kerameti kendinden menkul kişilere inanmayın

aybel1890, 8 yıl önce

denizell sendikanın adamıydı. iki lafından birisi Ali Yalçındı. diğeri memur-sen. burda algı yarattı bu işi memur-sen çözer diye.

levo67
Kapalı
29 Nisan 2016 17:05

Arkadaslar direkt sikayetimizi belirtmek varken neden watshap la ugrasalim. Ses getirecek başka şikayet makamları varsa buraya yazın arkadaş lar

levo67
Kapalı
30 Nisan 2016 18:24

Bimer den cevap alanlar buraya yazsın lütfen

atilla çelik
Aday Memur
30 Nisan 2016 22:36

ithamdan dolayı yazıyorum arkadaşım o grubu denizelle beraber başlattık ben kimsenin adamı deildim denizelde öyle itham yaparken dikkatli olalım.amacımız bişeyleri başarmakdı biz beceremedik inşallah siz başarırsınız ben her zaman sizlerle beraberim ne gerekirse elimden geldiği kadar yardım ederim.ama kişilerle ilgili itham yaparken daha dikkatli olalım.Allah yardımcımız olsun.

aybel1890, 8 yıl önce

atilla çelik
Aday Memur
30 Nisan 2016 22:43

ithamdan dolayı yazıyorum arkadaşım o grubu denizelle beraber başlattık ben kimsenin adamı deildim denizelde öyle itham yaparken dikkatli olalım.amacımız bişeyleri başarmakdı biz beceremedik inşallah siz başarırsınız ben her zaman sizlerle beraberim ne gerekirse elimden geldiği kadar yardım ederim.ama kişilerle ilgili itham yaparken daha dikkatli olalım.Allah yardımcımız olsun.

BirTekSen01, 8 yıl önce

bunlar 3-4 kişi bir havalara girdiler, biri ben müsteşar olacağım, diğeri ankarada sendika başkanı olacağım dedi ben o zaman anladım gruptan çıktım, bizim adana da da bazı engelli arkadaşlar hizmetli arkadaşların bilgilerini topladı kendine menfaat sağlayarak engelli komisyonu üyesi oldular, bilgilerini topladığı arkadaşlarda bir şey elde edemedi tabii, böyle her telefonunu ver raporunu ver seni memur yapacam diyen kerameti kendinden menkul kişilere inanmayın

intro23
Aday Memur
01 Mayıs 2016 14:06

arkadaslar artik uyanin. sehit ve gazi yakinlari olan hizmetli memurlari istemeleri halinde sinavsiz direk memur olma hakki tanindi. ama bizler saglik durumumuz elvermedigi halde zorla hizmetlilik yapiyoruz. ben bugun bimerden ve memursene basvuru yaptim. gazi ve sehit yakinlarina taninan haklar? engelli hizmetliler icinde yapilmasini istedim. simdi size bimerden yolladigim mesaji gondereyim.herkes lutfen uzerine duseni yapsin.

intro23
Aday Memur
01 Mayıs 2016 14:07

Gazi ve sehit yak?nlar? olan hizmetli memurlari istemeleri halinde sinavsiz direk memur olma hakki tanindi. Milli e?itim bakanligi insan kaynaklar? genel müdürlü?ünün 26.04.2016 tarih ve 4670046 sayili yazisina göre sehit ve gazi yak?nlar? gorevde yukselme sinavindan muaf tutularak istemeleri halinde il emrinde memur olabilecekler yazisi yazmaktadir. Biz engelli bireyler olarak okullarda hizmetli olarak calismakta iken saglik sorunlar?miz varken cok zor kosullarda hizmetlilik yapmaktayiz. Cogu arkada??m?z istifa e?i?ine gelmistir. Gecen sene memursen baskani ali yalcin beyde bu konu hakkinda 2016 yili icinde hizmetli engellilerin en az lise duzeyinden itibaren yuksek okullu hizmetli arkadaslarimizi sinavsiz memurluga gecisi saglanacaktir.aciklamasini yapm??t?. Ama halen ses cikmadi ve bizler sehit ve gazi yakinlarina yapilan bu iyilestirme haberinden sonra engelli bireyleri atlamaniz bizleri cok üzmü?tür. Siz devlet büyüklerimden istegimiz bir an once sehit ve gazi yak?nlar?na yapilan memurluga gecis hakki engelli hizmetli memurlara da yapilmasi.

intro23
Aday Memur
01 Mayıs 2016 14:09

herkes bu mesaji bimerden göndersin arkadaslar. eminim bu mucadele sonunda ses getirecegiz.engelliler haftasi yakla??yor. bizler mucadele etmezsek birsey kazanamayiz

levo67
Kapalı
02 Mayıs 2016 08:18

bu olay doğruysa emsal teskil edebilir

isyankar0001
Kapalı
02 Mayıs 2016 08:28

s.a. arkadaşlar gurup kuralım dememin amacı sohbet edelim anlamında degil.. mesala şuanda daha sağlık lı mesajlaşıyor olsak ve yaklaşık 20 kişi olsak rutin olarak her gün aynı saatlerde bimere cumhurbaşkanlığına aynı anda aynı yazıları atardık o şekilde daha güçlü olacagımıza inanıyorum .ama tabiki ben çogunluğa uyarım soru degil burada da olsa devam ederiz ama birşeyler yapalım acilen..

isyankar0001
Kapalı
02 Mayıs 2016 09:27

arkadaşlar herkes bunu kopyalayıp bimere göndersin...

s.a. ortopedik

engelli hizmetliyim bizlere bu şansı veren herkesten ALLAH razı olsun .ama

bizlere bu hakkı verenler keşke ya tam

verselerdi yada hiç vermeseydiler. Engelliden hizmetli olmaz. Sağlam bireylerin

bile zorlandığı işleri engelli nasıl yapacak .bu olay yıllardan beridir devam

ediyor kiminle iletişime geçsek çalışmalar devam ediyor deniliyor yani kısacası

kandırılıyoruz, oyalanıyoruz çünkü bu geçen süreçte yani sizlerin çalışma devam

ediyor tabirinizle bir devlet kurulur ama nedense iş engelliye gelince kaplumbağa

bile daha hızlı ilerliyor .engelliye pozitif ayrımcılık diye başladınız negatif

ayrımcılığa döndü bu iş herkese olan memurluk kadrosu nedense engelliye gelince

çalışma yapma gereği hissediyorsunuz yani kısacası deyin ki bizler sizi insan

sınıfına koymuyoruz .bir Devlet kendi insanına ve özellikle engelliye böyle bir

zulüm yapamaz ENGELLİDEN HİZMETLİ OLMAZ.

Verilecek olan cevabı ezberledik ( bu konu hakkında

çalışmalar devam ediyor ) bizi bu şekilde kandırmayı bırakın artık?

eklemek istediğiniz veya düzeltilmesi gerekne yerler varsa buradan paylaşabilir fikirlerini.

levo67
Kapalı
02 Mayıs 2016 14:13

Başka örnek dilekceler varsa buradan paylaşın arkadaş lar

isyankar0001
Kapalı
02 Mayıs 2016 15:10

arkadaşlar bu iş ya olacak ya olacak bırakmak yok sık sık iletişimde olalım istişare yapalım .acill

levo67
Kapalı
02 Mayıs 2016 15:34

arkadaşlar bu işten sonuç almak için birlik olmak şart. eğer sonuç alınırsa bundan herkes yararlanacak. kenarda durupta izlemekle olmuyor bu işler. 5 dk. bile almaz bir dilekçe yazıp bimere göndermek. bu şahsi bir eylem değil, herkesin yararına olacak sebabı büyük bir eylem

tezene-40
Kapalı
02 Mayıs 2016 16:06

ortak bi metin hazırlansın onu yollayalım bimere

Toplam 1966 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi