Editörler : crops35
«666768697071727374757677»

bychex
Aday Memur
23 Mayıs 2017 11:00

Her hizmetli temizlik mi yapıyor arkadaşlar o kdar mı kötü bir şey hizmetli. Bizi korkutuyorsunuz.

izimir
Genel Müdür
23 Mayıs 2017 11:16

temizlik,evrak getir götür işleri genelde.bazı kurumlarda çay ocağında çay yapma,kaloriferleri yakma işlerini de hizmetliler yapar.

bychex, 7 yıl önce

Her hizmetli temizlik mi yapıyor arkadaşlar o kdar mı kötü bir şey hizmetli. Bizi korkutuyorsunuz.

23 Mayıs 2017 19:49

Kardesim buro islerinden anliyorsan misal pc kullnabiliyorsan word excel vb programlara asinaligin varsa, ataman olmadan once atandigin ilin sana en uygun bolgesinde , tercihen ortaokul veya ilkokul, mudurlerine ulaşip; hizmetli oldugunu, tayin isteyecegini engelli oldugunu ama yeteneklerini belirtiniz ve memurluk işi isteyiniz. Cogu okulun memur acigi vardir. Oyle bir okul bulunuz ve memur işi verebilmeleri sözünü alirsaniz tayininizi oraya isteyeceginizi belirtiniz..

bychex, 7 yıl önce

levo67
Kapalı
25 Mayıs 2017 17:29

Beyler şu eğitim bir sen i mesaj yağmuruna tutalım. Bari memurluğa geçişte sınav kalksın

levo67
Kapalı
30 Mayıs 2017 20:29

Arkadaslar eğitim bir sen somut şeyler sunuyor. Destek verelim ve mesaj atalım bu konuda

ilterinal
Daire Başkanı
30 Mayıs 2017 23:04

ben eytım bırsenın sayfasına burdan üyen olup dıleklerınız dıye yazdıgı sayfaya gerekenı yazdım...

hakkindanHayirlisi
Aday Memur
30 Mayıs 2017 23:05

Hizmetli oldugum gune lanet olsun....bu kadar zor olacagink twhmin etmiyordum

ZAFERKEN
Şef
30 Mayıs 2017 23:11

Bende umudu iyice kestim.Engelliler haftasında bile devlet büyüklerimizden dişe dokunur bir açıklama yapılmadı.Bundan mütevellit siyasi ve bürokrasiden bir adım atılacağını bende artık tahmin etmiyorum.Biz onlar için yok hükmündeyiz.

levo67
Kapalı
31 Mayıs 2017 00:06

[email protected]

Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığına email atalım

Hilekar60
Memur
31 Mayıs 2017 12:09

Ben sesimizin yeterince çıktığını, kale alınmadığımizi düşünüyorum. Yaziysa bir sürü bakanlığa yazı yazdık hangi birinize olumlu bir cevap geldi?

Hilekar60
Memur
07 Haziran 2017 12:59

Güncell...

ilterinal
Daire Başkanı
07 Haziran 2017 20:00

bu ülke hepimizin hepimiz canını verır bunun için ama güzel ülkeme malesef temızlık işlerı gıbı agır işlerı engellılere yaptırmak yakışmıyor...

Peter Kropotkin
Aday Memur
07 Haziran 2017 21:39

Ölüler zannedermiş ki diriler her gün helva yiyor. Bilgisayar başında olmak o kadar da ayrıcalıklı bir durum değil arkadaşlar, ünvandan kaynaklı olarak mobbing herkese var, devlet hiyerarşisinde en altta kalan olduğu için saygı görmüyor yaptığın iş kalifiye de olsa. Özel sektörde 4 sene toplamda görmediğim saygısızlığın her gün katmerlisine sabretmek zorundayım. Yerini sağlama alan canavarlaşıyor ve altında kalanda nefsini besliyor.

ilterinal
Daire Başkanı
08 Haziran 2017 18:22

özelde olsa yaşadıgın şeyler sizinde işinizinde der eyvallah edersın ama burda edemessın.masa başında ınsanların tabıkı sıkın tısı var ama hızmetlının sıkıntısı farklı bır durum.insan yerıne koymayanlar var...vasfından dolayı .işi kenara bırak senden küçük olan bır memur bıle çocugu gıbı davranabılır sana buna ne dıyceksınız...

Peter Kropotkin
Aday Memur
08 Haziran 2017 19:02

Ben de ondan bahsediyorum sevgili ilterinal, yani yapılan iş farketmiyor, hizmetli kadrosundaysan yaptığın işe göre değil kadrona göre muamele ediyorlar. Mesai arkadaşlarına olan saygı ölçüsü amirin karakterine bırakılırsa her türden mevzu olur. Yurtdışına gidenlerin klasik şikayeti samimi değiller, sıcak değiller, ben şahsen sıcak kanlı olup da şeyinin ucuyla iş yaparak zerre saygı olmayan bir ortamdansa soğuk ama hakka ve hukuka bağlı insanlarla yaşamayı tercih ederim.

ilterinal, 7 yıl önce

özelde olsa yaşadıgın şeyler sizinde işinizinde der eyvallah edersın ama burda edemessın.masa başında ınsanların tabıkı sıkın tısı var ama hızmetlının sıkıntısı farklı bır durum.insan yerıne koymayanlar var...vasfından dolayı .işi kenara bırak senden küçük olan bır memur bıle çocugu gıbı davranabılır sana buna ne dıyceksınız...

12 Haziran 2017 23:42

Şu kurum idari kurul kararlari yine geldi. Anlaşilan agustos gorusmelerinde bu konular talep edilecek. Tabii hukumetimizin keyfine kalmisiz.. hadi hayirlisi..

Hilekar60
Memur
21 Haziran 2017 15:25

Güncel.

ZAFERKEN
Şef
21 Haziran 2017 21:45

Bizim selvi gibi Ümitler döndü birer iğdeye.Bende %1 bile umut yok artık.Üsttekiler kendi keyfinde kendi derdinde.Başını aşağıya eğipte bakmaya tenezzül eden bile yok.

levo67
Kapalı
23 Haziran 2017 18:53

Arkadaslar asla ümidini zi kesmeyin

Onurkahraman
Aday Memur
30 Haziran 2017 15:37

Levoo gelişme var mı? Ağustos da toplu sözleşmeden birşey çıkar mı

levo67, 7 yıl önce

Arkadaslar asla ümidini zi kesmeyin

Toplam 1966 mesaj
«666768697071727374757677»