Editörler : crops35
«456789101112131415»

isyankar0001
Kapalı
02 Mayıs 2016 16:16

arkadaşlar hem bimere hemde cimere attım sizde yazın atın

levo67
Kapalı
03 Mayıs 2016 08:48

dilekçe şeklinde olsun. iyi bir dilekçe metni hazırlamak gerek

tezene-40, 8 yıl önce

ortak bi metin hazırlansın onu yollayalım bimere

far34
Aday Memur
03 Mayıs 2016 11:22

arkada?lar ben 10 kere belki 20 kere yazd?m bimer'e bana gelen yaz? hep olumsuz bunu cözse cözse sendika çözer gitsin herkes sendikas?yla konu?sun sendikadan istifa edecez felan diyin

levo67
Kapalı
03 Mayıs 2016 11:51

engelliler haftası yaklaştı.bu nedenle sendika ve diğer kuruluşlara baskı yapmak mantıklı

levo67
Kapalı
03 Mayıs 2016 15:58

lütfen herkes bağlı bulunduğu sendika yada sivil toplum kuruluşlarına derdini anlatsın

muhammet1903
Şube Müdürü
03 Mayıs 2016 21:16

http://www.kamupersoneli.net/m/?id=2601

Haber yapilmis tesekkur ediyoruz .

Insallah aziz mubarek kandil gecesinde

Dualarimiz karsilik bulur ve yapilan haksizliga son verilir.

Kandilimiz mubarek olsun

Karargahx
Daire Başkanı
03 Mayıs 2016 21:37

şehit yakınlarının ki gibi bi yazı gelirse 2014de atanmış hiçbi hizmetli memur kadrosuna geçemez memur kadrosuna geçmek için bakanlığın yönetmeliği 3 yıl çalışma şartı tutun ki böyle bi yazı gelirse o yönetmeliği bize göre ayarlamaları lazım oda yaparlarmı şüpheli.

sssihirbazz
Aday Memur
04 Mayıs 2016 08:36

Bennur hanım başta olmak üzere mvekillerine durum anlatılmalı

levo67
Kapalı
04 Mayıs 2016 09:51

şehit ve gazi yakınları sınavsız olarak hizmetli kadrosundan, gih kadrosuna geçiriliyorlar. bizler onlarla beraber hizmetli olduk. Bizimde bu konuda baskı yapmamız lazım. Engelliler haftasıda yaklaşıyor. Bunu değerlendirmek gerek

levo67
Kapalı
04 Mayıs 2016 11:33

Bennur hanım ve diğer bu milletvekilleri nin email adresini bilen var mı?

ayse3825
Kapalı
04 Mayıs 2016 14:31

Bugün bize böyle bir yazı geldi, resmen bu durum bize haksızlık. Evet belki onlar bir can vermiş olabilir, hakları olabilir. Onları hiç girmeden önce direk memur olarak alsalardı bizlerin zoruna gitmezdi bu durum. Biz yırtınıp bir yerlere sınavla girerken, bunlar sınavsız başımıza amir olacaklar. Biz engelli olarak işimizi güç bela yaparken bunların sağlıkları da yerinde. Ne yazık ki ülkemizde "Adalet" bir kadın isminden ibaret!!

intro23, 8 yıl önce
arkadaslar artik uyanin. sehit ve gazi yakinlari olan hizmetli memurlari istemeleri halinde sinavsiz direk memur olma hakki tanindi. ama bizler saglik durumumuz elvermedigi halde zorla hizmetlilik yapiyoruz. ben bugun bimerden ve memursene basvuru yaptim. gazi ve sehit yakinlarina taninan haklar? engelli hizmetliler icinde yapilmasini istedim. simdi size bimerden yolladigim mesaji gondereyim.herkes lutfen uzerine duseni yapsin.

ayse3825
Kapalı
04 Mayıs 2016 14:34

Bugün bize böyle bir yazı geldi, resmen bu durum bize haksızlık. Evet belki onlar bir can vermiş olabilir, hakları olabilir. Onları hiç girmeden önce direk memur olarak alsalardı bizlerin zoruna gitmezdi bu durum. Biz yırtınıp bir yerlere sınavla girerken, bunlar sınavsız başımıza amir olacaklar. Biz engelli olarak işimizi güç bela yaparken bunların sağlıkları da yerinde. Ne yazık ki ülkemizde "Adalet" bir kadın isminden ibaret!!

levo67, 8 yıl önce

şehit ve gazi yakınları sınavsız olarak hizmetli kadrosundan, gih kadrosuna geçiriliyorlar. bizler onlarla beraber hizmetli olduk. Bizimde bu konuda baskı yapmamız lazım. Engelliler haftasıda yaklaşıyor. Bunu değerlendirmek gerek

isyankar0001
Kapalı
04 Mayıs 2016 16:04

arkadaşlar bizzat dün bennur hanıma whatsaptan mesaj attım durumu anlattım bununla ilgili çalışmalarda kendisi öncülük etmişti . Yalnız okumasına rağmen tek bir cümle dahi yazmadı .ben artık şuna inanıyorum ki ne bennur vekilimiz nede başka bir vekil kısacası hükümet ve hükumete yakın kişiler bizleri oyalamaktan başka bir şey yapmayacak çünkü durum öyle bir hal aldı ki hepsi topu birbirlerine atıyor.halbuki hepsi aynı takımda ama nedense bu işte bir türlü muhatap bulunamıyor .ben bu işi çözerse sivil toplum yani engelli dernekleri sokaklara dökülerek çözebileceğine inanıyorum artık iş çığırından çıktı resmen aklımızla alay ediyorlar ne zaman bir gelişme var mı diye iletişime geçsek hükumetten birileriyle çalışmalar devam ediyor diyor .sanki anayasa yapıyorlar yazıklar olsun ..boşuna bimere falan da mesaj atıp kendinizi yormayın yıllardan beridir bunlar yapılıyor kimi kime şikayet ediyoruz bizi atayan da hükumet mağdur edende hükumet acilen 10 mayıs gelmeden engelli derneklerine mesaj atın..

levo67, 8 yıl önce

Bennur hanım ve diğer bu milletvekilleri nin email adresini bilen var mı?

levo67
Kapalı
04 Mayıs 2016 16:20

bizler gazi ve şehit yakınlarıyla beraber atandık. Onlara memur kadrosu verilirken bizlere verilmemesi bizleri yok saymak demektir.En azından bu olay emsal teskil eder. Bimere yazarken bunuda dilekçelerimize ekleyelim.

örnek dilekçe......................

Engelli hizmetliler olarak gazi yakınlarına ve şehit yakınlarına verilen gih ve memurluk hakkının bizlerede verilmesini talep ediyoruz. Talebimizin sebebi onlarla beraber atanmış olmamızdır.Bu durum bize göre emsal teskil etmiştir.

Bilginize arz ederim

.......................................................

isyankar0001
Kapalı
04 Mayıs 2016 16:43

kardeşim yazdıklarını okuyorumda hepimizin amacı uğraşı ayı ama sen ayrı telden çalışıyorsun sanki sürekli bimere yazın yazın diyorsunda kimi kime şikayet ediyorsun yazdıklarını günlerden beridir takip ediyorum sadece bimere yazalım diyosun bu dediğin yıllrdan beridir yapılıyor..

levo67, 8 yıl önce

bizler gazi ve şehit yakınlarıyla beraber atandık. Onlara memur kadrosu verilirken bizlere verilmemesi bizleri yok saymak demektir.En azından bu olay emsal teskil eder. Bimere yazarken bunuda dilekçelerimize ekleyelim.

örnek dilekçe......................

Engelli hizmetliler olarak gazi yakınlarına ve şehit yakınlarına verilen gih ve memurluk hakkının bizlerede verilmesini talep ediyoruz. Talebimizin sebebi onlarla beraber atanmış olmamızdır.Bu durum bize göre emsal teskil etmiştir.

Bilginize arz ederim

.......................................................

levo67
Kapalı
04 Mayıs 2016 16:55

Zaten başlığa bakarsan amaç bimere çok sayıda şikayet dilekçesi yollamak. Bazı arkadaş lar örnek dilekçe istediler. O yüzden örnek olarak bir tane yazdım

levo67
Kapalı
04 Mayıs 2016 19:34

Ortak dilekçe yazalım diyen arkadaşlar. Yukarıda ki dilekçe örneğini begendiyseniz hep beraber yollayalim bimer ve değişik kuruluşlara

chipworld
Aday Memur
05 Mayıs 2016 09:20

Bennur Karaburun ([email protected]) Abdürrahim Akdağ ([email protected])

levo67
Kapalı
05 Mayıs 2016 09:55

Bennur KARABURUN

Bursa Milletvekili

Telefon : +90 (312) 420 56 80 +90 (312) 420 56 81

Faks : +90 (312) 420 21 86

levo67
Kapalı
05 Mayıs 2016 09:57

Abdurrahim AKDAĞ

Mardin Milletvekili