Editörler : F16 Gökçen

gonsolos
Aday Memur
21 Mayıs 2016 18:06

Şu an evde;

ne olumsuzundan bahsediyorsun

sen mt ile mit'i karıştırmışsın

çık o mülakattan, 10 aşamadan, sen beni hep başarısız varsaymışsın,

sen rekabet iste, ben buna bayılırım, faizli sistemin gücünü hafife alma,

bankacılık gururun vardır sanırım, perişan olup da zor durumda kalma,

İstersen bana ukala mukala de,

Teftişte tutulmazsam hep el kalırım

Prensesler gibiydim ben Garanti'de

Özgürlüğüme süreciniz olumsuz oldu'yu hakaret sayarım.'' diyerek dolanıyorum.

kelashin
Aday Memur
21 Mayıs 2016 18:21

diğer pozisyonlar için geri dönüşler olabilir diye yazıyor mailde ama kimlere olacak ve hangi pozisyonlar için olacak?

bu konuda bi bilgii olan var mı?

Birkanka92
Aday Memur
21 Mayıs 2016 19:14

Faso fiso kardeşim. Boşa ümitlenme, fakir avutması o.

kelashin, 8 yıl önce

diğer pozisyonlar için geri dönüşler olabilir diye yazıyor mailde ama kimlere olacak ve hangi pozisyonlar için olacak?

bu konuda bi bilgii olan var mı?

gonsolos
Aday Memur
21 Mayıs 2016 21:57

kapı kapı banka kartı satışı yaptırırlar en fazla :D mt nin bi altı gişe zaten :D

kelashin
Aday Memur
21 Mayıs 2016 23:16

ben adamların şimdiye kadar yalan söylediklerini görmedim, avutma gibi zorunlulukları da yok. ayrıca siz referansı olmayan giremez de demiştiniz. bence zanla burada bu tarz yorumlardan kaçının siz, hem temelsiz hem delilsiz şeyler. doğru ve kesin bildiğiniz şeyler varsa paylaşın.

Birkanka92, 8 yıl önce

Faso fiso kardeşim. Boşa ümitlenme, fakir avutması o.

Birkanka92
Aday Memur
21 Mayıs 2016 23:32

Son bir kez yazayım, burada bazı şeyleri anlamayan arkadaşlar var.

Birincisi, referans ile torpil aynı şey değildir, referanssız büyük ölçekteki kurumsal firmalara girmek zordur. Bu herkesin az çok tahmin ettiği, benim gibi pek az insanın da şahit olduğu bir şeydir. Ha siz referanslı(veya torpilli) olmanıza rağmen giremediyseniz, altın semer kurtarmıyor demektir.

İkinci olarak adamların avutma zorunluluğu yok diyen arkadaş, kariyer.netten yapılan ve olumsuz dönüş olan başvurularda "cvniz datamızda saklanacaktır, daha sonradan başka pozisyonlar için değerlendirilecektir" yazısını sık sık görme sebebi bir avutmadır. Ben gerçeği söylerim, sen bu adam boş konuşuyor der, sallamazsın. Orası sana kalmış. Saygılar.

Ayrıca, "mt pozisyonu olmadı, ben daha altını da kabul ederim yeter ki iş verin" mantığı, ben mt kazanan arkadaşlardan eksik olduğumu kabul ediyorum demektir. (bana göre)O yüzden yönetici adayı diye başvurmuşken saçma sapan pozisyon teklif edildiğinde kabul etmeyeceğim. (ben şahsen)

Herkes hakkında hayırlısı. Kazananların yolu, kaybedenlerin şansı açık olsun. Hayırlı kandiller.

kelashin, 8 yıl önce

ben adamların şimdiye kadar yalan söylediklerini görmedim, avutma gibi zorunlulukları da yok. ayrıca siz referansı olmayan giremez de demiştiniz. bence zanla burada bu tarz yorumlardan kaçının siz, hem temelsiz hem delilsiz şeyler. doğru ve kesin bildiğiniz şeyler varsa paylaşın.

gonsolos
Aday Memur
22 Mayıs 2016 20:00

Birkanka92 diye yazılır adam diye okunur. sakın size olumsuz diyenlere aldırma bana da cv'niz datamızda saklı diyenler oldu kpss'yi parçalayıp ellerine verdim:D

bianconero13
Aday Memur
25 Mayıs 2016 14:06

bana hala hiçbir dönüş yok kötü haberi vermeye çekiniyorlar anlaşılan söyleyin söz kızmicam :)

transpoze
Aday Memur
31 Mayıs 2016 19:29

İstanbul'dan panel mülakata girip sonuç için aranan var mı? Geçen çarşamba girmiştim henüz olumlu olumsuz geri dönüş yok. Normalde 2 günde dönüyolardı.

Fingolfi
Kapalı
02 Haziran 2016 13:34

bende cevap bekliyorum ama gelmedi daha. Olumlu olumsuz cevap alan var mı?

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi