Editörler : Pangaea
10 Nisan 2016 18:24

120 bin öğretmen ataması 1 milyon taşeronun yerine yapılmalı,taşerona kadroya hayır

Taşerona kadroyu adaletsızlık olarak gören Kpss li arkadaşlar ,avukat tanıdığı olanlar ,şimdiden hazırlıklarınızı yapın,taşeronun kadroya geçişinde en büyük çözüm davaaa,ülke tarihinin en büyük sınavsız alımı taşerona kadro 15 20 gün içinde gelebilir ve tek çözüm yargı yolu kalıyor , hızlı şekilde dava açılmalı kadro olayına ,tabi yasa geçene kadar da hiçbir şey olmuş bitmiş değildir yargı yolundan önce aşagıdakı yolları izleyelim lütfen 15 20 dakıka vaktınızı ayırın.,1,ombudsman(kamu denetçiliğine) başvurun,2-bimer e başvurun, 3-akım e başvurun 4-cimer e başvurun,5-başbakan bakanlar ve ak partı m.vekillerine tweet atın 6-yasa meclisten geçerse yargı yoluna gidelim,ülke tarihinin en büyük sınavsız alımı taşerona kadro ile yapılıyor,devlet kadroları 4 milyon kpss linin hakkıdır,taşeron kadrolara bir kere kadro kapısı açılırsa kapı kapanmaz,kpss alımları 2 3 bin e düşer her sene,20 dakıkanızı ayırın gerekli yerlere yazın,yasa geçmeden hiçbir şey olmuş bitmiş değildir arkadaşlar 1 milyon kişilik taşeron kadrosu kpss lilere verilmeli,bu yazıyı okuduğunz anda yukarıdaki yerlere internetten başvurun lütfen,ülke tarihinin en büyük sınavsız alımı taşerona kadro ile gelecek.taşerona kadronun kapısı açılmamalı.acilen taşeron şirketlerle anlaşmalar bitirilip taşeron kadrolar kpss lilere açılmalıdır.insanlar yıllarca devlet kadrolarını elınde sınav puanlarıyla bekliyorlar ne hayaller yıkılıyor ne ümitler tükeniyor.lütfen bu yazıyı kopyala yapıstır yöntemıyle yayalım,lütfen forumun değişik başlıklarına sayfanın cok okunanlarına yayalım kpss li arkadaşlar destek olalım

memurogretmen06
Aday Memur
11 Nisan 2016 11:56

Hocam atı alan üsküdarı geçti.

mehmetcemşahin
Daire Başkanı
11 Nisan 2016 16:52

kpss li arkadaşlar ,taşerona kadroya dava yolu bireysel dava acılmayla olur,meclisten cıkan kanunu anayasa mahkemesi kımse bunu yargıya taşımadan iptal etmez,biraz araştırma yapın lütfen,taşerona kadroyu anayasa mahkemesinin iptal etmesi için belli sayıdakı milletvekilinin imza atarak bunu anaysa mahkemesine götürmesi gerekir.arkadaşların çoğu yasayı durup dururken anayasa mahkemesinin eşıtlık ılkesine aykırılıktan iptal edeceğini sanıyor,110 milletvekili imza vermeli ki

anayasa mahkemesinde taşeron kanunu görüşülsün,burada herkesin ilk başta danıştayda bireysel şekilde dava açması gerekir,kpss li arkadaşlar lütfen bu yazıyı forumun değişik konularına elımızden geldiğince kopyalayalım,taşerona kadro yargı yoluna götürülmelidir

wxxw
Daire Başkanı
28 Nisan 2016 15:31

mehmetcemşahin arkadaşım bende Teknik metal öğretmeni olan Taşeron işçiyim bende yıllardır kpss giriyorum atanamıyorum işsiz kalmamk için Taşerondan işe girdim çalışıyorum Taşeron işçiler yıllardır kamuda asgari üçretle maaşı hiç artmadan kölelik şartlarında çalışıyor ve aralarında çoğu üniversite mezunu yüksek lisans yapmış olanda var bakın bu insanların yıllardır hakkı yeniliyor ne baskı mobing altında çalıştıklarını ben biliyorum bu kişiler kadroyu hak ediyor tamam en azından 4/b li sözleşmeli personel olmaları gerekiyor Taşeron işçiler olduğu için kurumlarda memurlar çalışmıyor lise ortaokul mezunu memurlar üniversite mezunu Taşeron işçilere amirlik yapıyor sen firma elemanısın çalışmıyorsan çık git diyorlar bu insanlar kadroyu hak ediyor

mehmetcemşahin
Daire Başkanı
05 Haziran 2016 08:24

kpss li arkadaşlar ,taşerona kadroya dava yolu bireysel dava acılmayla olur,meclisten cıkan kanunu anayasa mahkemesi kımse bunu yargıya taşımadan iptal etmez,biraz araştırma yapın lütfen,taşerona kadroyu anayasa mahkemesinin iptal etmesi için belli sayıdakı milletvekilinin imza atarak bunu anaysa mahkemesine götürmesi gerekir.arkadaşların çoğu yasayı durup dururken anayasa mahkemesinin eşıtlık ılkesine aykırılıktan iptal edeceğini sanıyor,110 milletvekili imza vermeli ki anayasa mahkemesinde taşeron kanunu görüşülsün,burada herkesin ilk başta danıştayda bireysel şekilde dava açması gerekir,kpss li arkadaşlar lütfen bu yazıyı forumun değişik konularına elımızden geldiğince kopyalayalım,taşerona kadro yargı yoluna götürülmelidir

Taşerona kadroyu adaletsızlık olarak gören Kpss li arkadaşlar ,avukat tanıdığı olanlar ,şimdiden hazırlıklarınızı yapın,taşeronun kadroya geçişinde en büyük çözüm davaaa,ülke tarihinin en büyük sınavsız alımı taşerona kadro 15 20 gün içinde gelebilir ve tek çözüm yargı yolu kalıyor , hızlı şekilde dava açılmalı kadro olayına ,tabi yasa geçene kadar da hiçbir şey olmuş bitmiş değildir yargı yolundan önce aşagıdakı yolları izleyelim lütfen 15 20 dakıka vaktınızı ayırın.,1,ombudsman(kamu denetçiliğine) başvurun,2-bimer e başvurun, 3-akım e başvurun 4-cimer e başvurun,5-başbakan bakanlar ve ak partı m.vekillerine tweet atın 6-yasa meclisten geçerse yargı yoluna gidelim,ülke tarihinin en büyük sınavsız alımı taşerona kadro ile yapılıyor,devlet kadroları 4 milyon kpss linin hakkıdır,taşeron kadrolara bir kere kadro kapısı açılırsa kapı kapanmaz,kpss alımları 2 3 bin e düşer her sene,20 dakıkanızı ayırın gerekli yerlere yazın,yasa geçmeden hiçbir şey olmuş bitmiş değildir arkadaşlar 1 milyon kişilik taşeron kadrosu kpss lilere verilmeli,bu yazıyı okuduğunz anda yukarıdaki yerlere internetten başvurun lütfen,ülke tarihinin en büyük sınavsız alımı taşerona kadro ile gelecek.taşerona kadronun kapısı açılmamalı.acilen taşeron şirketlerle anlaşmalar bitirilip taşeron kadrolar kpss lilere açılmalıdır.insanlar yıllarca devlet kadrolarını elınde sınav puanlarıyla bekliyorlar ne hayaller yıkılıyor ne ümitler tükeniyor.lütfen bu yazıyı kopyala yapıstır yöntemıyle yayalım,lütfen forumun değişik başlıklarına sayfanın cok okunanlarına yayalım kpss li arkadaşlar destek olalım

point1979
Şef
05 Haziran 2016 12:48

100bin teknik eğitim fakültesi mezunları meslek lisesi memleket meselesidir sloganıyla hareket eden bir sistemde 16 yıldır atanamıyor. bundan sonraki ögretmen atamalarının %10 u teknik liselere verilmeli. şimdiye kadar meslek lisesi dedik, birileri sadece imamhatip olarak algıladı.

zeyzeytin
Aday Memur
06 Haziran 2016 09:20

Hocalarım ;

ALO 147 Yİ ARAYARAK KONTENJAN ARTTIRILMASI , ÖNCELİKLİ ATAMALAR (MÜHENDİSLİKLERİN ÖĞRETMENLİKLERE ÖĞRETMENLERDEN ÖNCE ATANMAMASI TALEBİ) ..... GİBİ PROBLEMLERİ BAKANLIK VE İLGİLİ BİRİMLERE İLETEN VE KAYIT OLUŞTURAN BİR ÇAĞRI HATTIDIR.

ALO 147 yi arayıp form oluşturalım.

böylece sesimizi duyuralım...

hiç birşey yapmadan atanmayı beklemek yerine en azından ses çıkaralım.

ben başvuru yaptım akim bimer ve alo147 form konusunda yardımcı oluyorlar.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi