Editörler : "eskiyara"Pangaea

aZaZeL240
Memur
23 Mayıs 2016 22:50

cemre hanım sorunuzu anlamadım şahsen. mersinde mi çalışıyorsunuz? batı tercih edebilecek miyim derken ne demek istiyorsunuz? durumunuzu biraz daha açarsanız cevap vermek kolaylaşacak sanki.

cemresnf, 8 yıl önce

Arkadaslar merhaba ben de snfcymm puanim 90, iki sorum olacak birincisi esim dogu gorevinden muaf mudur yrdmlgnda terch yaparken ben batiyi yazabileckmiyim, ikincisi bu puanima mersin merkeze yakin yerler mezitli erdemli gelir mi, ozellikle terch sayfasnda sadece koy okullari mi acilacak esim dogu hizmetinden muaf olmasina ragmen endiseliyim ..:/

cemresnf
Aday Memur
24 Mayıs 2016 06:41

Mersindeyin hocam esim merkezde ben koydeyim haftasnu gelebiliorum ancak eve.benim zorunlu bolge diye gecior da esim bitirdi zorunluyu.insaallah tercih sayfamda koy ve uzak okullar disindaki okullar da acilir hocam uzun suredir git gel yaptgm icin artk biraz yakin olsn istiyormm herkes gibi.hayirlisi.

Prof Dr DROGBA
Daire Başkanı
24 Mayıs 2016 08:31

Mersinde açık yokmuş Cemre hocam. Merkezi unutun köylere odaklanın yakın köyler Erdemli çamlıyayla gibi

cemresnf, 8 yıl önce

Mersindeyin hocam esim merkezde ben koydeyim haftasnu gelebiliorum ancak eve.benim zorunlu bolge diye gecior da esim bitirdi zorunluyu.insaallah tercih sayfamda koy ve uzak okullar disindaki okullar da acilir hocam uzun suredir git gel yaptgm icin artk biraz yakin olsn istiyormm herkes gibi.hayirlisi.

cemresnf
Aday Memur
24 Mayıs 2016 12:45

Merkezde acik olursa 85 ve ustunn yerlesebilecegini dusunuorm hocam o kadar umutsuz dusunmemek lazim ya.. 85_95 arasi cok kisinin olacagini dusunmuorum

ps_teacher
Aday Memur
25 Mayıs 2016 07:11

erdemli dolu hocam,4 yıl bitsede uzatmazlar.toroslar ve tarsusa bakın bence.

ps_teacher
Aday Memur
25 Mayıs 2016 07:39

tarsustayım bayagı boş okul var,burayı yazacam 82yle.drogba gardaş sana da tavsiye ederim

Prof Dr DROGBA
Daire Başkanı
25 Mayıs 2016 17:59

Ben Muttan Tarsus için gelmem Merkez 84 puanla olmaz Akdeniz istiyorum. Belki 2. atama olursa istiyorum. Ancak ilk atamada 88 altı olacağını hiç tahmin etmiyom. Akdenizde durum ne bilgisi olan var mı?

ps_teacher, 8 yıl önce

tarsustayım bayagı boş okul var,burayı yazacam 82yle.drogba gardaş sana da tavsiye ederim

ibrahimatar
Aday Memur
26 Mayıs 2016 10:09

ARKADAŞLAR KİMSE SALLAMASIN ORDA AÇIK YOK BURDA YOK FALAN DİYE. SADECE AKDENİZDE ŞUAN 17 AÇIK VAR.

Prof Dr DROGBA
Daire Başkanı
26 Mayıs 2016 18:53

Arkadaş kimsenin birşey attığı yok. 2015 yılında görev süresi dolan idarecilerin hepsi başvuru yapacak. Bunları biliyor muydunuz? Onlardan bize yer kalır mı zannediyorsunuz siz? Bilmeden konuşmayın!

ibrahimatar, 8 yıl önce

ARKADAŞLAR KİMSE SALLAMASIN ORDA AÇIK YOK BURDA YOK FALAN DİYE. SADECE AKDENİZDE ŞUAN 17 AÇIK VAR.

aZaZeL240
Memur
26 Mayıs 2016 19:07

Hocam ben sizin iyi niyetle yazdığınıza da söylediğiniz puanı aldığınıza da inanmıyorum. Diğer tüm iyi niyetle sorular soran, bilgi veren arkadaşlara sakin olmalarını öneririm. Yeteri kadar açık her yerde var. Ha diyorsanız ki "ben pozcunun göbeğini istiyorum." onu bulamazsınız.

Prof Dr DROGBA, 8 yıl önce

Arkadaş kimsenin birşey attığı yok. 2015 yılında görev süresi dolan idarecilerin hepsi başvuru yapacak. Bunları biliyor muydunuz? Onlardan bize yer kalır mı zannediyorsunuz siz? Bilmeden konuşmayın!

Prof Dr DROGBA
Daire Başkanı
26 Mayıs 2016 23:37

Hocam açık nerelerde var lütfen söyleyin de bizde bilelim. Tabi siz eğitim bir senlisiniz. Biz ise harranlı bizim akrabamız yok. Bizim çevremizde açık olmadığı söyleniyor. ben 84 puanla umutsuzum. Zaman göstersin bakalım

aZaZeL240, 8 yıl önce

Hocam ben sizin iyi niyetle yazdığınıza da söylediğiniz puanı aldığınıza da inanmıyorum. Diğer tüm iyi niyetle sorular soran, bilgi veren arkadaşlara sakin olmalarını öneririm. Yeteri kadar açık her yerde var. Ha diyorsanız ki "ben pozcunun göbeğini istiyorum." onu bulamazsınız.

Prof Dr DROGBA
Daire Başkanı
30 Mayıs 2016 18:44

Danıştay kararından sonra mersinde ne olur ne biter? 84 merkez olur mu?

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi