Editörler : ayşegül bgm
19 Nisan 2016 10:32

İl ici atamalar

Arkadaşlar il ici atamalar ne zaman olur sizce ve kurum değişikliği yapabilirmiyim. Yoksa aynı kurum içinde mi yer değişikliği yapacağım. Hastanede yim halk sağlığına geçmek istiyorum.

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
19 Nisan 2016 10:41

il içi tayinler nisan-mayıs ve kasım-aralıkta oluyor..

aynı kurum içinde yapabilirsin..

hastaneden halk saglıgına geçmek istiyorsan eylüldeki kurumlararası tayine başvurmalısın

sentrukfaruk
Aday Memur
20 Nisan 2016 15:13

Merhaba, il içi tayin için nisan - mayıs ve kasım - aralık demişsiniz. peki ne yapmamız gerekiyor. Liste falan yayınlanıyor mu nasıl başvuru yapıcaz?

melek yüzlü sahtekar, 8 yıl önce

il içi tayinler nisan-mayıs ve kasım-aralıkta oluyor..

aynı kurum içinde yapabilirsin..

hastaneden halk saglıgına geçmek istiyorsan eylüldeki kurumlararası tayine başvurmalısın

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
20 Nisan 2016 16:17

çalıştıgınız kurumun (örn:hastane ise genel sekreterliğin sitesini) resmi sitesini takip edin, duyurularda yayınlanır.. yada çalıştıgınız kurumun personel işlerine sorun

sentrukfaruk, 8 yıl önce

Merhaba, il içi tayin için nisan - mayıs ve kasım - aralık demişsiniz. peki ne yapmamız gerekiyor. Liste falan yayınlanıyor mu nasıl başvuru yapıcaz?

Eski tugba
Aday Memur
21 Nisan 2016 18:19

Teşekkür ederim sahtekar.yanlız bir sorum daha var il ici yada iller arasi atamalarda 2 yıl sarti hala gecerlimidir

momiji
Aday Memur
21 Nisan 2016 20:09

Merhaba arkadaşlar. Ben de il içi tayini bekliyorum. Geçen sene değişen yönetmeliğe göre Nisanda açıklanıp Mayısta açıklanması gerekiyor ama bağlı olduğum Beyoğlu birliğini arardım Mayısta açıklanacak dediler. Ama başka illerin birlikleri başvuru duyurusunu yapmış.Çelişkili buldum. İstanbulda nasıl oluyor ? Birisi yardımcı olabilir mi?

Eski tugba
Aday Memur
22 Nisan 2016 13:50

Kurumlar tek tek açıklamaya başlamış.

barıss
Memur
23 Nisan 2016 21:26

arkadaşlar bizde aradık mayıs 15 ten sonra takip edin dediler istanbul bu arada

barıss
Memur
26 Nisan 2016 09:57

İstanbul ili tayinlerini takip eden varmı il içi

barıss
Memur
01 Mayıs 2016 20:55

.

Asyan35
Kapalı
02 Mayıs 2016 07:32

Önceki hafta başladı arkadaşlar.Ben arayıp sordum.çalıştığınız hastane hangi sekreterliğe bağlıysa oraya gidip talep ediyorsunuz.Ayrıca bana söylenen 2 yıl beklemem e gerek olmadığı.1 yıl yeterli oluyormuş çalıştığın yerde.

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
02 Mayıs 2016 09:34

il içi tayinlerinde 1 yıl çalışma şartı var

htc-kara
Aday Memur
02 Mayıs 2016 09:56

ben de zonguldak sağ. müdün açıklamasını bekliyorum.kurum da değiştirmek istiyorum,mümkün mü bilmem

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
02 Mayıs 2016 10:13

2 yılın dolduysa eylüldeki kurumlarası tayine başvurabilirsin.

htc-kara, 8 yıl önce

ben de zonguldak sağ. müdün açıklamasını bekliyorum.kurum da değiştirmek istiyorum,mümkün mü bilmem

htc-kara
Aday Memur
02 Mayıs 2016 10:39

9 yılım doldu ama eylülü beklemek biraz sıkıntı ama kurumlar birleşiverse keşke. ili aradım ilan falan yok başvuru olursa işleme alacaklarmış. il içi diye bir çalışma hazırlamamışlar. bence herkes i,l müdürlüğünü arasın. boşa beklemişim. kurumlar arası açıklanmış onda da ne şehrim var ne kadrom. bekleyişe tam gaz devamm

barıss
Memur
02 Mayıs 2016 13:47

istanbulda ne zaman başlıyacakmış arkadaşlar tayinler il içi

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
02 Mayıs 2016 14:58

şu an yapılan kurumlararası naklen atamadır, tayin degildir.. ve çalışan saglık personellerini ilgilendirmemektedir.. zira saglık mezunu olup saglık bakanlıgı dışında herhangi bir kurumda çalışanları ilgilendiriyor.. dolayısıyla senin ünvanının olmayışı notmaldir.

htc-kara, 8 yıl önce

9 yılım doldu ama eylülü beklemek biraz sıkıntı ama kurumlar birleşiverse keşke. ili aradım ilan falan yok başvuru olursa işleme alacaklarmış. il içi diye bir çalışma hazırlamamışlar. bence herkes i,l müdürlüğünü arasın. boşa beklemişim. kurumlar arası açıklanmış onda da ne şehrim var ne kadrom. bekleyişe tam gaz devamm

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi