Editörler : crops35
24 Nisan 2016 09:50

Önlisans ve ortaöğretim kpss öğrencileri ders konusunda birbirimize destek olalım

önlisans ve ortaöğretim kpss öğrencileri ders konusunda birbirimize destek olalım

arkadaşlar son altı ayımız kaldı gelin hep beraber birbirimize destek olalım nasıl çalışıyoruz ne durumdayız siz nasıl çalışıyorsunuz çalışırken nerelerde hata yapıyoruz tavsiyeler verelim faydalı olalım birbirimize unutmayın ilmin bile zekatı vardır dinimizde bunu okuyan lisans öğrencileri yada kpssde başarı saglamıs arkadaşlarında tavsiyelerini görmek isteriz

kpsszede90
Kapalı
24 Nisan 2016 14:58

Güzel konu aktif olur inşallaah

hmşrhvva
Aday Memur
24 Nisan 2016 15:27

önerilere senle başlayalım o zaman olmaz mı

kpsszede90, 8 yıl önce

Güzel konu aktif olur inşallaah

denizlevent
Daire Başkanı
24 Nisan 2016 16:38

Arkadaşlar ben 87 küsür puan aldım 2014 eğer başarı olarak görüyorsanız nacizhane tavsiyem pes etmeyin yada aman altı ay kalmış ben artık treni kaçırdım olmaz demeyin üç ayda 88+ puan alanları gördüm ben.Hepinize başarılar.

hmşrhvva
Aday Memur
24 Nisan 2016 17:44

nasıl çalıştınız peki öneri olarak neler söyleyebilirsınız

denizlevent, 8 yıl önce

Arkadaşlar ben 87 küsür puan aldım 2014 eğer başarı olarak görüyorsanız nacizhane tavsiyem pes etmeyin yada aman altı ay kalmış ben artık treni kaçırdım olmaz demeyin üç ayda 88+ puan alanları gördüm ben.Hepinize başarılar.

HalimeByd
Aday Memur
26 Nisan 2016 11:49

konularım tam bitmese de ben artık elimdeki soru bankalarını bitirmeye bakıyorum.

adalet3321
Kapalı
26 Nisan 2016 13:57

2014 kpss inden 86,8 aldım başlarda ağırdan aldım ama son beş ay yüklendim pes etmeden

hmşrhvva
Aday Memur
26 Nisan 2016 15:22

peki son beş ay neler yaptınız nasıl çalıştınız

adalet3321, 8 yıl önce

2014 kpss inden 86,8 aldım başlarda ağırdan aldım ama son beş ay yüklendim pes etmeden

adalet3321
Kapalı
26 Nisan 2016 15:43

son beş ayın üç ayını sabah 10 da başlayıp molalar vererek 16 ya kadar eksik konularıma çalıştım artı soru çözümü destekli çalıştım son iki ay sabah 3 ten 8 e kadar soru çözümü yaptım sonra dersanede arkadaşlarla toplanıp 10 da hergün farklı bir deneme çözüyorduk denemeden sonra iki saat ara verip akşam 18 kadar molalar eşliğinde soru çözüyordum

piyasadaki her sınavın soru tarzından çözdüm jana ygs kpss lisans önlisans ortaöğretim in son yılların çıkmış sorularına kadar çözdüm 10 un üstünde yayın çözdüm

öz güveni yüksek şekilde girdim sınava ben daha 90 ve üstü alacam diye girdim ama soruları yetiştiremedim

hmşrhvva, 8 yıl önce

peki son beş ay neler yaptınız nasıl çalıştınız

htonyali
Kapalı
26 Nisan 2016 15:53

84,6 puan aldım. sınav tarihinden 20 günce yıllık iznimi aldım ve sadece test çözdüm. testlerde türkçeden mantık sorularında eksiklik hissettim. çalışmama rağmen sınavdada o 4 soruyu yapamadım. tarih ve coğrafyada kendimi eksik hissettim onlara çalıştım. ne yaptımsa 2 saati yetiremedim. yetmedi. bu sezon onun üzerindede durmam gerekiyor.

adalet3321
Kapalı
26 Nisan 2016 16:02

hocam mantık soruları çok basitti bence bu sezon öyle basit gelmez

htonyali, 8 yıl önce

84,6 puan aldım. sınav tarihinden 20 günce yıllık iznimi aldım ve sadece test çözdüm. testlerde türkçeden mantık sorularında eksiklik hissettim. çalışmama rağmen sınavdada o 4 soruyu yapamadım. tarih ve coğrafyada kendimi eksik hissettim onlara çalıştım. ne yaptımsa 2 saati yetiremedim. yetmedi. bu sezon onun üzerindede durmam gerekiyor.

htonyali
Kapalı
26 Nisan 2016 16:02

tarih, coğrafya çalışmama rağmen,çalıştığım şeylerden alakasız sorular çıktı sınavda.

htonyali, 8 yıl önce

htonyali
Kapalı
26 Nisan 2016 16:04

işte mantığa şöyle bi baktım. ooo dedim uzun gibi dedim. sınav sonu dönerim dedim. zaman yetmedi. ön yargılı yaklaşmış olabilirim belkide. şimdi denemede bile göz ucuyla bakıyorum yapamam diyorum. 4 soru yahu bide

adalet3321, 8 yıl önce

hocam mantık soruları çok basitti bence bu sezon öyle basit gelmez

adalet3321
Kapalı
26 Nisan 2016 16:06

hocam en fazla 100 soruyla halledilebilir bişey hocam ön yargıyı yıkman yeterli

htonyali
Kapalı
26 Nisan 2016 16:08

bu tarih bana çok ters köşe geldi. ne tarz çalışsak aacaba?

adalet3321, 8 yıl önce

hocam en fazla 100 soruyla halledilebilir bişey hocam ön yargıyı yıkman yeterli

adalet3321
Kapalı
26 Nisan 2016 16:09

hocam tarihin tek çözümü tarihin pusulasını iyi çalışmak

seda_ist
Aday Memur
01 Mayıs 2016 22:23

bende önlisans kpss ye hazırlanıyorum.başlangıc yaptm orda kaldım daha da kıtap yuzu açamadım.tek başıma çalışamıyorum.bi bayan arkadaş falan olsaydı beraber çalışırdık :) İstanbul Anadolu yakası benle aynı kaderde kız arkadaşlar varsa ulaşsınlar.son aylar artık.

herkese kolaylıklar diliyorum.

geçmiş kpss de 80 puan aldım büro mezunuyum. son 3 ayda disiplinli bir çalışma ile almıştım o puanı.herseyden önce inanmak lazım. başarıya,kendinize,hayallerinize ınanın arkadaşlar.ve asla bırakmayın.

alperlen
Aday Memur
02 Mayıs 2016 14:28

Ben video izliyorum

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi