Editörler : F16 Gökçen
26 Nisan 2016 09:40

Aöf İngilizce II den nasıl geçeceğiz!!!!

ara sınav İngilizce 25 geldi. bu dersden nasıl geçerim. bilgisi olanların önerilerini bekliyorum...

bafet93
Kapalı
26 Nisan 2016 09:48

Muaf olmak kadar güzel bir şey yok Allah kolaylık versin hocam

muradınaerdi
Kapalı
26 Nisan 2016 12:35

geçen sene ingilizce 2 den soru ezberleyerek ve mantık kullanarak geçmiştim. okul hayatımızda aşina olduğumuz kelimeler cümleler sınavda mutlaka çıkıyor

sosyolog51
Aday Memur
26 Nisan 2016 13:26

soruları hangi kaynaktan ezberlediniz?

muradınaerdi
Kapalı
26 Nisan 2016 13:53

aöf murat yayınlarının ingilizce 2 kitabı ve geçen yılların çıkmış sorularından soru ezberledim

Er-Ça
Genel Müdür
26 Nisan 2016 15:20

e KAMPÜS e girerek üst üste her defasında 10 deneme sınavından oluşan toplamda 100 adet test sorusu çözün. Sınava bir hafta kalıncaya kadar bu şekilde (aynı sorular çıksada hiç üşenmeden soruların sonuna kadar okumayıda ihmal etmeyin.) çalışın. Sınava bir hafta kalıncada e KAMPÜS teki geçmiş yılların sorularını tekrar tekrar çözün. Ben İngilizce 1,İngilizce 2, Türkçe 1 ve 2 yi, Inkılap 1 ve 2 derslerinden ilk yıl FF ile kaldım. Bu teknik ile BC-BA aralığında harf notlarıyla başarılı oldum. Zaten iki sınavın ağırlıklı rakamsal değeri 38 veya buna yakın rakamları yakaladığınızda CC alınıyor. Ayrıca bu derslerde sorular kalıplaşmış. Genelde aynı veya çok az bir değişiklik ile aynı soruları soruyorlar. Zaten benim dediğim şekilde çalıştığınızda bu dediğim. soruların birbirlerine benzerliğini görebiliyorsunuz. A ma ÇALIŞMADAN SINAVA GİDERSENİZ SORULAR SİZİ HİÇ TANIMADIĞI İÇİN sonuç FF ile yeni yıllara merhaba diyorsunuz. Yazık paralarınıza, SINAV ZAMANI SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE KENDİNİZİ HARAP ETTİĞİNİZ YOLCULUKLARA. Çalışın benin dediğim şekilde başarılı olun. Ben böyle geçtim bu dersleri. Diğier yorumlarıda değerlendirmenizi tavsiye ederim. Çünkü deneyim çok değerli, anlatılanları değerlendirin. Her yiğidin yoğurt yemesi farklı olduğunu unutmayın.

Er-Ça
Genel Müdür
26 Nisan 2016 15:23

Para ile satılan Yardıncı kaynaklara asla kanmayın. Aynısı e Kampüste var hemde bedava...

muradınaerdi
Kapalı
26 Nisan 2016 19:27

muratın ingilizce 2 kitabının çok faydasını gördüm. o kadarda haksızlık etmeyin yardımcı kaynaklara

Er-Ça
Genel Müdür
27 Nisan 2016 08:26

AÖF nin yeni oluşturduğu e KAMPÜS de bütün geçmiş sınav sorularını bulabiliyorsunuz. Para vermeyin.

sosyolog51
Aday Memur
27 Nisan 2016 11:05

cevablarınız için teşekkür ederim. şunu anladım ki yüzyüze eğitim olmadan bu iş zor gibi gözüküyor. onun için halk eğitim kursuna bugün gittim . yüzyüze eğitim alacağım. aöf nin akademik programı var ama oda yetersiz.

Er-Ça
Genel Müdür
27 Nisan 2016 14:04

Eğer lise bilgilerinizi biraz hatırlayıp,çalışmalarınızı biraz yoğunlaştırabilirseniz, kesin inanıyorum, siz bu dersten başarılı olursunuz. Kısaca İngilizce 1 ve 2 derslerinde dikkat etmeniz gereken am-is-are ile sorulan soruların cevabını bilin.Saat sorularınıncevabını bilin... buna benzer lise konuları olduğu için geçebileceğinize eminim. Halk Eğitim kurslarınında faydalı olabileceğine eminim. Başarılar dileğiyle,

efe1007
Aday Memur
11 Mayıs 2016 19:29

elinizde mevcut mu bu kitap yardımcı olurmusunuz..

muradınaerdi, 8 yıl önce

aöf murat yayınlarının ingilizce 2 kitabı ve geçen yılların çıkmış sorularından soru ezberledim

sosyolog51
Aday Memur
12 Mayıs 2016 08:58

evet mevcut. konu ve soruların Türkçe açıklaması var. fena değil. düzenli çalışmak ve kelime ezberlemek gerekiyor...

26 Mayıs 2017 15:42

Merhaba Arkadaşlar,

İngilizce II ders kitabının (Touchstone 2) 7-12. ünitelerinin Türkçe açıklamalı ders notlarını ve çoktan seçmeli sorularını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Bu notlar ve sorular ders kitabına göre hazırlanmıştır. Umarım faydalı bulursunuz.

Ders notları

https://drive.google.com/file/d/0BzwNNJqnqRBiajRDZFVEZ2RTM0U/view?usp=sharing

Sorular

https://drive.google.com/file/d/0BzwNNJqnqRBieHRsbWlXajc2VTg/view?usp=sharing

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi