Editörler : "eskiyara"Pangaea
30 Nisan 2016 11:26

İngilizce öğrt /Antalya isteyecekler

arkadaşlar İngilizce öğretmeni olup Antalyayı isteyecek var mı?Normlar ne zaman belli olur?

eşimin Antalyaya tayini çıktı puanım yüksek ancak yine de İngilizce açığı var mı yok mu ,varsa hangi okulda var bilenler varsa ona göre ev aramaya başlamayı düşünüyorum.

Konyaaltı civarında çok fazla okul olmadığı yada kadronun dolu olacağı söylendi.

Antalyalı idareci ve öğretmen arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var,teşekkürler

entangLed
Memur
30 Nisan 2016 18:57

ben de antalya konyaaltı yazacam açılırsa 200 gibi bir puanla umarım açılır

aysuning
Aday Memur
01 Mayıs 2016 16:42

Benim puan da 210 civarı sizce şansımız nedir hocam yeterince İngilizce normu olan okul var mıdır evi de ona göre tutmak istiyorum ancak çok fazla bilmiyorum antalyayı.Konyaaltındaki okul sayısının döşemealtındakilere göre daha az olduğu söylendi.Siz lise mi düşünüyorsunuz?

hülya-ing
Aday Memur
02 Mayıs 2016 17:12

konyaaltı zor hocam ama 150 puan itibariyle döşemealtı mümkün

aysuning
Aday Memur
04 Mayıs 2016 22:19

güncel

entangLed
Memur
06 Mayıs 2016 17:01

ilkokul olmasın da lise ortaokul fark etmez..açıktan hiç haberim yok umarım gönlumuzce olur

Mr.Critic
Aday Memur
06 Mayıs 2016 19:05

Geçen sene Antalya merkeze gitmek istedim ancak merkezde sadece birkaç okul il dışı yer değiştirmeye açılmıştı, onların da 3 tanesi Kepez'in varoşlarında, 3 tanesi Döşemealtı'ndaydı. Döşemealtı'ndaki okulların 2'si köydü diye hatırlıyorum. 160 civarı puanım vardı, Manavgat'ta merkezi bir okula atanabildim. Puanınız ne kadar yüksek olursa olsun il dışından Antalya merkezde iyi bir okula atanmanız mümkün görünmüyor maalesef. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

guard
Genel Müdür
07 Mayıs 2016 18:28

maalesef hocam antalya il içi bile çok zor gidiliyor. il dışı çok çok zor . umarım olur.

aysuning
Aday Memur
11 Mayıs 2016 19:37

emekliye ayrılan filan olur inşallah başka türlü zor görünüyor

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi