Editörler : ayşegül bgm
01 Mayıs 2016 13:37

Acil dogu illeri hk bilgi

Arkadaslar dogu il ve ilceleri (agri, ardahan, gaziantep, Iğdır, kars, mardin, Muş) nin ulaşım ve barinma kosullari hakkinda acil bilgi verebilecek arkadaslar var mi? Hava yolu kara yolu hepsini paylasirsaniz sevinirim.

01 Mayıs 2016 14:11

Doğuda şuan yaşanabilecek tek yer Bitlis ve ilçeleridir. Diğer bölgeler maalesef terör yuvası gibidir. Bitlis coğrafik açıdan, turizm açısından, insanları açısından, maddi açıdan diğer tüm illeri son 1 yıldır geride bırakmıştır. Bunun en büyük sebebi tabi ki de terör denen beladır.

(Malatya, Elazığ bu konuya dahil değildir.)

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
01 Mayıs 2016 14:52

bitlise ilave olarak gaziantep, şanlıurfa, adıyaman, bingöl, erzincan, erzurum ve kars merkezleri de güzel yaşanılacak şehirlerdir.

malatya ve elazıgı demiyorum bile..

attserap
Aday Memur
02 Mayıs 2016 11:16

ardahan da çalıştım ulaşımı uçakla kars gidip oradan servisle yaptım direkt hava alanından servis var bence çalışılacak yer olarak doğunun en iyisi iklim şartları soğuk ve genel olarak karlı. sadece bir ilçede hastane var birde merkezde . merkezde kalacaksan hastane tokide oradan ev tutmanı tavsiye ederim kiralar 500 civarı 3+1 ler 2+1 de var 350 civarı.hasta sayısı az zaten 17 bin civarı nufusu var yollar genelde kapalı oluduğundan ulasım yok köylerde. para biriktirmek için idaal çünkü öyle çıkılacak fazla yer yok hatta yok. sadece 6 ay kaldım gerci ama sevmeye başlkamıştım denilebilir.iklim sartları değişik geldi tekirdağdan gittim ondan dolayı zorlandım.

labistanbul
Şube Müdürü
02 Mayıs 2016 13:45

bende ardahandan tekirdağa geldim. ardahan ve ilçeleri doğu için en iyi tercih olur. hizmet puanıdafazla verio tavsiye ederim

tdsgg
Aday Memur
02 Mayıs 2016 14:23

van çaldıran hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba ulaşımı insanları hastanesi hakkında

ipek279
Aday Memur
03 Mayıs 2016 02:24

Kırklarelinden karsa atandım. Kars hakkında fikri olan var mı arkadaşlar ?

labistanbul
Şube Müdürü
03 Mayıs 2016 09:42

çok yogun bir hastane, havaalanı olması dolayısıyla ulasım çok kolay, soğuktur, kahvaltıları güzel olur

rsmmm
Kapalı
04 Mayıs 2016 00:13

bingol iyidir birkac ilcesi haric...
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi