Editörler : F16 Gökçen

memrey
Şef
20 Şubat 2007 13:53

yaw arkadaşlar buradaki amaç elbette eğlenmek. ama çalışanlar bunun ne demek olduğunu daha bir kahkahayla okuyolar. elbette amaç,

kızım sana söylüyorum, kayinçomun gelini ister anla ister anlama:)

a.yesim
Aday Memur
18 Kasım 2007 19:45

banka müşteri hizmetleri temsilcisi ne demektir..ne iş yapar.portföy yönetmen yardımcısı ile aynımıdır.yardımcı olursanız sevinirim.

meltem3
Aday Memur
18 Kasım 2007 20:21

a.yesim, aynı işi yaparlar yani ikiside bireysel pazarlamadır. Fakat MHY'nin müşterilerinin parası daha azdır. Bankadan bankaya değişir bu miktar, parası az olan müşteriye baktıkları için, müşteri sayıları daha fazladır. Dolayısıyla daha zordur.

şelale06
Kapalı
18 Kasım 2007 20:30

arkadaslar MT ST vb gibi bazı pozsyonlar var portföy yöneticisi falan ben bunların tam olarak açılımını hala anlayamadım beni biraz aydınlatırmısınız rica etsem ::

a.yesim
Aday Memur
18 Kasım 2007 20:40

tskler meltem.ticari ve kurumsal pazarlama için müşteri hizm yetkilisi olunmuyomu.yardımcı olursanız pek bilgim yok..

18 Kasım 2007 21:19

akbanka MT olarak giren arkadaşım sabahtan akşama kadar kredi kartı ve kredi borcu olanları arıyor "ödemelerinizi aksatmayın, en azından asgariyi yatırın" vs.. gibi laflar edip kapatıyor.çocugun ne hayalleri vardı:)

meltem3
Aday Memur
18 Kasım 2007 21:21

şelale06, ST(Sales Trainee) bireysel pazarlama için yetiştirilen yönetici adayıdır. MT (Management Trainee) de kurumsal pazarlama için yetiştirilen yönetici adayıdır.

a.yesim, tabiki oluyo ama oralara girmek daha zor.

a.yesim
Aday Memur
18 Kasım 2007 21:30

tsk ederim meltem bugun mülakatım vardı pazarlama istediğimi söledim.bu pozisyondan bahsedildi.bilgi almak istedim.

şelale06
Kapalı
18 Kasım 2007 21:33

meltem, bankaların efendisi teşekkür ederim bilgiler için saolunn..

meltem3
Aday Memur
18 Kasım 2007 21:42

a.yesim, hangi bankada girdin mülakata, sakıncası yoksa tabi : )

t9u8g7b6a5
Kapalı
20 Kasım 2007 20:58

arkadaşlar gişe memurluğunun iyi yanları ve kötü yanlarını yazarmısınız?memnun olmayanlar oluyo da merak ediyorum bu mesleği düşünen birisi olarak.Tabi bu gireceğin bankaya göre değişr mutlaka ama özel bankaları merak ediyorum yazarsanız sevinirim.teşekkürler...

kardelen0604
Aday Memur
23 Kasım 2007 22:57

iyi yanları:maaşım bu ay yatacak mı kaygısı yoktur gününde yatar.sağlık hizmetleri iyidir en iyi özel doktorlar tarafından muayene edilirsin.iş güvenbcen vardır yolsuzluk yapmadığın müddetce işten atılmazsın.gösterdiğin performansa göre yükselirsin.

kötü yanları:ilk aylar stajerliğin kalkana kadar ameleden farksizsındır her türlü ayak işlerini yaparsın.yetkin gelip gişeye oturunca bir yandan para riski bir yandan sorunlu müşterilerin derdiyle stres küpü olursun.eşşek gibi çalışırsın ay sonu az bi maaş alırsın.her dikkatli olman gerekir dikkatsiz olma gibi bi lüksün yoktur.akşam geç çıkarsın eve gelince ölü gibi yatağa serilirsin.hasta olduğunda izin alacağını sanma hasta olsan da tıpış tıpış işe gelirsin.bankacılığı seviyorsan katlanırsın sevmiyorsan hep mutsuz çalışırsın ...

iyi düşün hoşçakal

fafa84
Şef
23 Kasım 2007 23:34

arkadaşlar ticari pazarlama iyimi bilgi verecek olan var mı?

esrali
Aday Memur
12 Mayıs 2008 18:32

hahahh :))))

arkadaşlar peki ya platform asistanlığı?????

esrali
Aday Memur
14 Mayıs 2008 12:03

sekreterliğin süslü ismi

yani diyorsun ki
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2008 22:57

güncel.

hatice0807
Aday Memur
19 Eylül 2008 02:58

ilk baştaki yazı süper olmuş :))

pink20
Aday Memur
26 Eylül 2008 17:41

arkadaşlar iş akış asistanının görevi hakkında bilgi sahibi olan var mı??

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi