Editörler : crops35
06 Mayıs 2016 00:04

Engellik tayini idare mahkemeye verip kazanan var mı arkadaşlar ?

Arkadaşlar engellilik tayini ile ilgili idare mahkemeye verip kazanan arkadaşlar var mı acaba emsal gösterebilmem için lazım yardımcı olur musunuz lütfen

06 Mayıs 2016 08:58

VAR . az araştır forumu bulursun bi zahmet

zeynesmur
Şef
06 Mayıs 2016 09:22

Ahh Bayramm ah Bayrammm ????

Q_tahya
Şef
06 Mayıs 2016 10:57

.......................................... İL MÜDÜRLÜĞÜNE

E-KPSS 2015-2 ataması ile .....................

İl / İlçe Müdürlüğü?ne .................. ( ünvan) olarak atamam yapıldı.

Engel durumumdan dolayı 16 ağustos 2014 tarihli resmi

gazetede yayınlanan Devlet Memurlarının

Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte

Değişiklik Yapılmasına DairYönetmeliğin11. Maddesine bağlı ( Aday Engelli Memur Yer Değişti

rme Ek 3. Maddesine ) istinaden ailemin ikamet ettiği ................................. Kurumu İl

Müdürlüğüne tayinimin yapılmasını talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

EK1 : Sağlık Raporu

Q_tahya
Şef
06 Mayıs 2016 11:07

Yanlış konuya oldu...

Q_tahya, 8 yıl önce

.......................................... İL MÜDÜRLÜĞÜNE

E-KPSS 2015-2 ataması ile .....................

İl / İlçe Müdürlüğü?ne .................. ( ünvan) olarak atamam yapıldı.

Engel durumumdan dolayı 16 ağustos 2014 tarihli resmi

gazetede yayınlanan Devlet Memurlarının

Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte

Değişiklik Yapılmasına DairYönetmeliğin11. Maddesine bağlı ( Aday Engelli Memur Yer Değişti

rme Ek 3. Maddesine ) istinaden ailemin ikamet ettiği ................................. Kurumu İl

Müdürlüğüne tayinimin yapılmasını talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

EK1 : Sağlık Raporu

wer1234u
Aday Memur
06 Mayıs 2016 11:18

Merhaba ben sağılık sebeplerimden dolayı tayını mı istedim eğerki yazı olumsuz gelirse ne yapmalıyım

Engin Sar
Memur
06 Mayıs 2016 13:08

Yazı olumsuz gelirse tüm yazışmalarla idare mahkemesine git emsaller var kazanırsın.

wer1234u
Aday Memur
06 Mayıs 2016 14:04

Yalnız ilçeden başka bir ilçeye veya da bakanlık da bir birime geçmek için yazdım eve günlük gidiş dönüş um 70 km zor oluyor engeli raporumu sunmama rağmen hizmetli memur kadrosun da olduğum için sen temizlik yapacaksın deniliyor (kalp kapakçığı değişti % 50 rapor oranı ama idare kafaya taktığı için illa bu işi yapacaksın dıyor hem sözlü hem yazılı yazılı olduğu için imza atmadım

Hakkı Can
Aday Memur
06 Mayıs 2016 18:31

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim ancak forumda bulamadığım için sizden yardım istedim kazanan varsa yardımcı olabilir mi diye tayin için dilekçe yazmasını biliyorum yazdım ancak olumsuz cevap verdiler o yüzden idare mahkemeye vermek istiyorum ancak emsal varsa göstereyim daha garanti olur diye dedim

Engin Sar
Memur
07 Mayıs 2016 17:16

http://www.engellininhayatrehberi.com/wp-content/uploads/2016/04/dan%C4%B1%C5%9Ftay-karar%C4%B1-engelliler.pdf İdare mahkemesinin bir defalık hakkı bozan kararı. Bunu emsal göstererek davanızı açın.
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi