Editörler : oto-danisman-expert
12 Mayıs 2016 14:40

İzmir egem nakliyeden kesinlikle uzak durun

Özellikle izmirde bulunan Egem nakliyat Bozyakadaki arkadaşlardan uzak durmasını tavsiye ederim. Ben eşyamı en profesyonel olarak sarmama rağmen yinede eşyada hasar oluşturdular. kendileri evden eve dediler ne iyi sarabildiler, gittiği yerde zamanımız yok deyip bırakıyorlar, ne açıyorlar. Kendilerinin profesyonel mobilyacı ve maaşlı taşıyıcıları olduğunu söylemelerine rağmen inanın günübirlik yevmiyeci tutuyolar yevmiyeciler zaten sahtekar yemek parası abi orada da biz indirecez elimizden geleni yaparız deyip (Ben vermemiştim) kandırıyorlar oysaki orada ki hamallar olduğunu günü birlik sonradan öğrendim. Eşyayı zamanında ulaştırmıyorlar. ayrıca eşya gece yarası geldi, asansör sistemi yok, eşyayla 2 kişi gelmiş yok neymiş elemanlar yarı yolda bırakmış falan filan, gece yarası sabaha kadar eşyayı 2 kişi çıkardılar. çünkü gece hamal bulamadılar. 2 kişinin eşyayı nasıl taşıyacağını siz düşünün yorgunluktan fırlatıyolar.

Kısacası arkadaşlar benim başıma gelmiş olarak ve başka meslektaşlarımın sıkıntı yaşamaması için bu firmadan uzak durun. anlaşırken anlattıklarıyla sonra yaptıkları arasında bırakın dağları uçurum var. 3 kuruş fazla verin gerçi biz ucuz diye tutmadık. ucuzluğuda yok, KESİNLİKLE İZMİRDE bulunan EGEM TAŞIMACILIKDAN UZAK DURUN tayinci arkadaşlara duyurulur

SWAT.
Aday Memur
12 Mayıs 2016 17:55

Uyard?g?n?z için te?ekkürler. ..

Ata 123
Aday Memur
13 Mayıs 2016 20:53

Alem uckaditci tokatci olmus nerede eski namuslu durust adamlar

reis73
Şube Müdürü
17 Mayıs 2016 10:43

güncel

deniz0106
Aday Memur
18 Mayıs 2016 09:36

İzmir Metropol Nakliyattan da uzak durun.bizi rezil ettiler.eşyalarımız zarar gördü,bazıları kayboldu.Kamyondan kamyona eşyalarımız bize bilgi vermeden aktarmışlar.şok olduk.tam bir fiyasko kısacası....

reis73
Şube Müdürü
23 Mayıs 2016 11:50

arkadaşların mağdur olmaması için zaman zaman sayfayı güncelliyecem kusura bakmayın

mustimanisa
Genel Müdür
24 Mayıs 2016 22:54

ark adaşım,söylediklerinin doğruluğuna kesin inanıyorum,yanlız,konuyla ilgili tutanak tutup taşıyıcılara imzalatsaydın.yükleme boşaltma saatlerini,yazsaydıntüm olumsuzlukları tutanağa dökseydin tazminat alabilirdin.bunları yapmadıysan firma,söylenenler asılsız,ticari itibarım sarsıldı,rakip firmanın sözcülüğünüyapmış derse ve dava açarsa,yüklüpara ödersin.böyle konularda belgeşart.benden söylemek.takdir senin.geçmişolsun....

reis73
Şube Müdürü
14 Haziran 2016 19:08

güncel

reis73
Şube Müdürü
25 Haziran 2016 08:38

güncel

reis73
Şube Müdürü
02 Temmuz 2018 16:49

Yeni bir atama döneminde güvenlik güçlerimizin mağdur olmaması için