Editörler : oto-danisman-expert
16 Mayıs 2016 18:45

Açıktan atanma için dilekçe örneği

Merhaba Arkadaşlar . Ben Adü Malulen emekli olmuş Astsubayım. Belediyeye başvuru yapmak için gittim fakat dilekçede yazmanız lazım dedi. Bu konuyla ilgili bilgim olmadığı için sizinle paylaşmak istedim. Bilgisi olan varsa, yardımcı olursa sevinirim dilekçe ile ilgili....

mehmet6371
Aday Memur
16 Mayıs 2016 23:01

kısaca öz geçmişinizi yani memuriyete başlama tarihi,ayrılış tarihi,hangi derece ve kademeden emekliye ayrıldığınızı tahsil durumunuzu ve tam emin olmamakla beraber 657 nin 92 maddesine göre niteliklerinize uygun münhal bir kadroya atanma isteğinizi belirtirsiniz olur biter...Allah kolaylık versin

fearless9870
Memur
19 Mayıs 2016 13:19

Aynı durumdayım "gncrck". Adi malul olarak emekli oldum ve tam sağlıklı bir dilekçe oluşturamadım bende. Eğer bu yolla belediyeye veya üniversiteye yada başka yere girmiş varsa bilgilerini ve tecrübesini paylaşırsa sevinirim.

masseur
Aday Memur
26 Mayıs 2016 00:11

Hayal kuruyorsunuz arkadaşlar torpil yoksa iş yok özellikle de belediyelerde dilekçenin tillahını yazın isterseniz bazıları tenezzül edip uygun kadro yoktur diye cvp veriyo ama genellikle cevap bile veren yok 18 üniversite ve belediyeye başvurum var

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi