Editörler : Adversary
«808182838485868788899091»
08 Eylül 2017 12:25

dmlcem
Şef

Arkadaşlar önerisi olan yok mu, lütfen, çalıştığım için vaktim çok kısıtlı ona göre plan yapmam gerek.

rivaldo4, 2 hafta önce - Alıntıya git

Istanbul icin bilmiyorum acikcasi ama ankarada olanlarin cogu orda da var.4T pegem yediiklim olabilir

08 Eylül 2017 12:26

dmlcem
Şef

Kodlayarak pardon!

Afiliherdem, 2 hafta önce - Alıntıya git

Nasil kodlayarak :( anlamadim ben yazarak calisiyorum

08 Eylül 2017 12:46

Afiliherdem
Aday Memur

Nasil kodlayarak :( anlamadim ben yazarak calisiyorum

dmlcem, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ovalar,kıyılar vs baş harflerini alarak kodlamaktan söz ediyorum.Tarihim zayıf bu şekilde onuda çalışmm diyorum farklı tarzda yapanlar varmi onu soruyrm:))

08 Eylül 2017 13:24

pixe
Aday Memur

Arkadaşlar tarih ve coğrafyayı kollayarak çalışan var mi?

Coğrafyayı kodlamayin bence haritadan nehirlerin, dağ, ova vs nerde olduğunu açıp bakarak öğrenin daha faydali oluyor. Bilgileri Görsel hafızaya almak daha yararlı oluyor yoksa kodlamalar unutuluyor veya karışıyor.

08 Eylül 2017 13:41

Afiliherdem
Aday Memur

Coğrafyayı kodlamayin bence haritadan nehirlerin, dağ, ova vs nerde olduğunu açıp bakarak öğrenin daha faydali oluyor. Bilgileri Görsel hafızaya almak daha yararlı oluyor yoksa kodlamalar unutuluyor veya karışıyor.

pixe, 2 hafta önce - Alıntıya git

Denedim onu ama olmadı :(

08 Eylül 2017 14:01

Eem.ermes
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar, geometride sorular hangi konulardan çıkıyor? Ya da şöyle sorayım tüm konularına çalışmak gerekir mi?

dgnn28, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet tüm geometri konularından soru gelebiliyor. Analitik 1 tane garanti gibi, en az soru gelme olasılığı olan da katı cisimler.

08 Eylül 2017 14:08

msntr
Aday Memur

Denedim onu ama olmadı :(

nihan ataman hocayı dinlemenizi tavsiye ederim youtube da videoları var

08 Eylül 2017 14:22

dgnn28
Aday Memur

Evet tüm geometri konularından soru gelebiliyor. Analitik 1 tane garanti gibi, en az soru gelme olasılığı olan da katı cisimler.

Eem.ermes, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sağ olasın ::)

08 Eylül 2017 14:27

zfr1981
Kapalı

Benim Hocam Yayınlarını netten sipariş veren arkadaşlar hangi siteyi kullandınız. benimhocamyayinevi.com dan mı yoksa bhkitabevi.com dan mı aldınız. gecikme oldumu aynı gün kargoya verilir mi?

08 Eylül 2017 14:38

dgnn28
Aday Memur

Benim Hocam Yayınlarını netten sipariş veren arkadaşlar hangi siteyi kullandınız. benimhocamyayinevi.com dan mı yoksa bhkitabevi.com dan mı aldınız. gecikme oldumu aynı gün kargoya verilir mi?

zfr1981, 2 hafta önce - Alıntıya git

Benimhocamyayınevi.com dan 2 defa sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı. Sorunsuz.

08 Eylül 2017 14:54

dumlu58
Aday Memur

Arkadaşlar konu anlatımı için hangi yayını tavsiye edersiniz

08 Eylül 2017 15:15

veteriner0990
Aday Memur

dumlu58, 2 hafta önce - Alıntıya git

Benim hocam

08 Eylül 2017 16:13

zfr1981
Kapalı

Benimhocamyayınevi.com dan 2 defa sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı. Sorunsuz.

dgnn28, 2 hafta önce - Alıntıya git

teşekkür ederim zaman ayırıp cevap yazdığınız için. benimhocamyayınevi.com sitesinin telefonları devamlı meşgul ulaşamadığım için acaba problem mi var diye sordum.

08 Eylül 2017 16:39

dmlcem
Şef

Hangi dersler icin?

08 Eylül 2017 16:45

dumlu58
Aday Memur

Hangi dersler icin?

Gkgy tamamı için

08 Eylül 2017 16:53

dmlcem
Şef

Gkgy tamamı için

Şöyle bisi var.her ders icin ayri yayinin kitabi tavsiyedir.tum bi set almamani oneririm.mesela tarih icin tarihin pusulasi , coğrafya icin benim hocam yada doktrin,matematik uzman kariyer ögreten,türkçe icin kisayol yayinlari yada uzman kariyer ögreten,vatandaslik ali koc..soru bankalari ise gene uzman kariyer,pegem,yediiklim iyidir.

08 Eylül 2017 17:41

dumlu58
Aday Memur

Şöyle bisi var.her ders icin ayri yayinin kitabi tavsiyedir.tum bi set almamani oneririm.mesela tarih icin tarihin pusulasi , coğrafya icin benim hocam yada doktrin,matematik uzman kariyer ögreten,türkçe icin kisayol yayinlari yada uzman kariyer ögreten,vatandaslik ali koc..soru bankalari ise gene uzman kariyer,pegem,yediiklim iyidir.

Benim hocam videolarını izleyip video defter notundan da takip etmeyi planlıyorum ancak bir tane de konu anltımlı set almayı düşünüyorum ek kaynak olarak o nedenle modüler set alsam diye düşünüyorum ayrı ayrı daha yararlı olur diyorsunuz yani

08 Eylül 2017 17:44

DuruladımÇıkmadı
Memur

Kesinlikle

08 Eylül 2017 18:31

dmlcem
Şef

Benim hocam videolarını izleyip video defter notundan da takip etmeyi planlıyorum ancak bir tane de konu anltımlı set almayı düşünüyorum ek kaynak olarak o nedenle modüler set alsam diye düşünüyorum ayrı ayrı daha yararlı olur diyorsunuz yani

yok kesinlikle set alma.ayrı ayrı al.çünkü bi setin hepsi çok iyi olmuyor.yazdıklarım burda herkesin tavsiye ettikleri.

08 Eylül 2017 19:03

dumlu58
Aday Memur

yok kesinlikle set alma.ayrı ayrı al.çünkü bi setin hepsi çok iyi olmuyor.yazdıklarım burda herkesin tavsiye ettikleri.

Eyvallah dağılasın

Toplam 1899 mesaj
«808182838485868788899091»
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?