Editörler : oto-danisman-expert
21 Mayıs 2016 08:03

Tayin yardim

Bilgisi olan varsa lutfen yardim bi yol gostersin

Komando degilim ama komanda taburuna tayinim çıktı. Bu duruma itiraz etme hakkim varmi bilgisi olan lutfen yardim etsin. Yoksa firar etmeyi düşünüyorum beni yargilamadan cevap verirseniz memnun olurum.

trbist
Aday Memur
21 Mayıs 2016 09:11

hay?rl? olsun öncelikle s?n?f?n nedir onlarida yaz.sonra firar edecek ne var tayinin?n ç?kt??? yerdekileri bi ara bakal?m ne i? yap?yorlar mis.hemen strese kapilma

dark-eyes
Aday Memur
21 Mayıs 2016 10:08

Evet tayinim cikti komando taburuna ama ne yapacagim bilmiyorum komando degilim nereye itiraz edeceğim onuda bilmiyorum. Yardim ici yazdim bi degisiklim olurmu en son care firar edeceğim bi yol gosteren olur diye yazıyorum

dark-eyes
Aday Memur
21 Mayıs 2016 21:09

Konu hakkinda bilgisi olan yok sanirim

sempatixl
Aday Memur
21 Mayıs 2016 23:21

Komando kursu yada iç güvenlik kursu gormedinmi hic gormedi isen goreceksin tayine itiraz hakkın yok ancak mahkeme olabilir zaten komando taburunda çalışanlar hepsi kurs görmüş değiller. Firar etmeyi gerektirecek birşey olduğunu düşünmüyorum.

tevez1983
Kapalı
22 Mayıs 2016 03:18

Komando olmasan da atarlar.daha mesleğin başında böyleysen bence bırak.

M Can
Genel Müdür
22 Mayıs 2016 12:21

Önyargılı yaklaşmayın, belki şuanki halinizden çok daha mutlu olursunuz. Komando birliklerinde komando olmayanlarda görev yapıyor. İtirazınız kabul edilmez.

Hayırlı olsun.

dark-eyes
Aday Memur
31 Mayıs 2016 23:07

Konuyu bimere yazsam bir sonuç alirmiyim

apolloonn
Aday Memur
08 Haziran 2016 04:03

Bimer e başvurursan usulsuz başvuru sayarlar mınık bırde savunma alırsın sıtede bır cok Bımere basvurup savunma alan arkadasımız var onun yerıne ya kendın yada bır avukata gıdıp Bölge Idare Mahkemesıne kararı yürütmeyı durdurma kararı ıcın ugras kı bence yaparsın Gn.K.lıktan savunma ısteyeceklerdır onlarda n kadar işi kanuna vurmaya çalışsalarda yeterlı bır mazeret bulamayacaktır mesala o kadar komando kursu olan varken neden sen gıbı yada ıl ıcınden bulabılırler vb gıbı .....

xxCSKxx
Aday Memur
08 Haziran 2016 08:49

savaşçı değil maaşçi isen ne işin var TSK da.

maaşı tatli demi.

firar et istifa et ama git boşuna kadro işgal edip ülkeme çıban olma

mehhmett06
Kapalı
08 Haziran 2016 10:11

Suç sende değil senin asker olmana izin verende daha askerliğin mantığını anlamamışsın isy din kadar uğraş bişey çıkmaz ya zihniyetini değiştir yada meslegini

qapese
Yasaklı
09 Haziran 2016 07:14

komando mu... Eyvah eyvah geçmiş olsun kardeş bence firar et... ip mip takacan bir de...

Hem zaten mücadele kıyamete kadar devam edecekmiş... İşin zor

M Can
Genel Müdür
09 Haziran 2016 22:12

Kardeş, burada ve diğer konularda saçmalayacağına oturup atama yönergesini okusana...

Bimer, cimer nereye istersen yaz, sana verecekleri cevapta o yönergedeki maddeyi suratına yapıştırırlar, yine paşa paşa gidersin.

Yönergede bir engel olsa zaten seni atamazlardı. Atamanı beğenmiyorsan burada sunulan bazı alternatif çözümleri deneyebilirsin..

dark-eyes
Aday Memur
10 Haziran 2016 00:15

Aferin sana m can sen yonergeyi oku guzel okuda buralarda yorum yap

qapese
Yasaklı
20 Haziran 2016 18:32

Adam ölüyorum diyor... Eyvah diyor... İncik boncuklarım dökülecek diyor ben gelemem öyle vurdulu kırdılı şeylere diyor siz diyorsunuz ki nasıl taşıyalım?? Oldu mu hiç :)

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi