Editörler : crops35
22 Mayıs 2016 17:10

Lise düzeyinde hizmetli olarak çalışıyorum allah nasip ederse memur olacağım..

ben 2015 nisan atamasında hizmetli olarak atamam oldu... ve evet gerçekten hizmetli olarak çalışıyorum..o zaman atanırken 1000. idim şimdi 349.yum.. sınava girdim memur olarak kadro açarlarsa yazıp atanacağım inşallah..benim anlamadığım neden bize bu kadar lanet okunuyor.. o zaman uğraştık hizmetli kadrosu açılmasın memur kadrosu açılsın dpb başkanı ile görüşüldü.. ama anlatamadık derdimizi..hizmetli kadrosunu isteyerek yazmadık yani yazmak zorunda bırakıldık.. benden sonraki atamada benden düşük puanla memur olarak atamalar oldu.. bundan bir sakınca görmedik..peki ne olacak siz burda bunları konuşurken 6000kadronun 2500-3000 kadrosu lise düzeyine verilecek 1500 civarı hizmetli olacak sizde bizim geçtiğimiz yoldan geçeceksiniz...hakka giriyor muyum onu Rabbim bilir ama şu var hizmetli olarak çalışmadan da ahkam kesmeyin bari...siz bana burada hakaret ediyorsunuz lanet okuyorsunuz merak etmeyin ben size hakkımı helal ediyorum..SAYGILAR

sefye
Aday Memur
23 Mayıs 2016 02:08

Bende ilk 200 icindeyim

sssihirbazz
Aday Memur
23 Mayıs 2016 09:25

Daha önce atanmış adam tekrar memur olmak için tercih yaptığında bir öncelik verilmiyor.

Sınavda daha önce atanmış kişiye torpilde yok.

sahte rapor yok.

Eee hak yeme nerde bunun.Hak yiyorsunuz diyenlerin çoğu orda burda laylay yapıp ders

çalışmamış.3 puanla atanıp keyif çatacak kişiler.

Ha bu adamlar sonra atandıktan sonra hizmetliyide beğenmezler o ayrı.

Görevlendirme yapıp memur gibi çalıştırsan kapasite yok.

Bence kimse kimseye lanet beddua etmesin Allah korusun geri döner.

Devlet hak vermiş adam çalışır hizmetli olur memur olur bi daha girer müdür olur bakan olur.Bunlarla ilgilenip benim ondan neyim eksik deyip kendini derse sınava versen çamur atmalara gerek kalmaz

isyankar0001
Kapalı
23 Mayıs 2016 10:38

arkadaşlar bakmayın siz o lanet okuyan kişiliksizlere uzaktan davulunun sesi hoş gelir misali hizmetli olarak atansınlarda görsünler hayatı .bende hizmetliyim sınava girdim .benim puan anca memurluk olarak 3.atamalara kalır oda düzgün kadro açarlarsa araştımalarıma göre 79 puan alan birisi önceki sınava göre 82 puanlara denk geliyor inşallah düzgün kadro açarlarsa tüm arakadaşlar gider.

26mete15
Aday Memur
23 Mayıs 2016 11:28

bende 2014 de 89 ile hizmetli olarak atandım bu sınavda 788. oldum bende memurluk için beklicem

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi