Editörler : crops35

24 Mayıs 2016 09:27

İl İçi Başvuru Hakkında

Arkadaşlar kadrom vhki il içi tayininde memur kadrosuna başvuru yapabilir miyim?

fırat daşlı
Aday Memur
24 Mayıs 2016 10:21

ben karaman meb de atama bölümü şefe sordum. vhki kadrosundasın memur olarak açılacak yerlere başvur

fırat daşlı
Aday Memur
24 Mayıs 2016 10:23

başvuramazsın dedi

ilhan2308
Aday Memur
24 Mayıs 2016 15:05

2. il dışı tayinlerde bulunduğun ildeki beş yıl mı baz alınıyor çalıştığın okul kurumda ki beş yıl m

ilhan2308
Aday Memur
24 Mayıs 2016 15:06

. Arkadaşlar ben bu yıl il içi tayin yapacağım fakat bir yıl sonra da il dışı tayin döneminde il dışı tayin yapacaktım bu yil il içi tayin yaparsam seneye il dışı tayin yapa biliyormuyum

fırat daşlı, 8 yıl önce

ben karaman meb de atama bölümü şefe sordum. vhki kadrosundasın memur olarak açılacak yerlere başvur

ahmetilhan89
Kapalı
24 Mayıs 2016 15:59

tabi ki yapabilirsiniz

4510
Genel Müdür
03 Haziran 2016 14:23

il içi atama sonuçları açıklandı.benim başvuru yaptığım okula başka birisi atanmış. atanan kişinin derecesi 3 , benimde derecem 3/3. bu atamada hangi kriteri göz önünde bulundurmuşlar ben

nasıl öğrenebilirim. il milli eğitime gidip personele bakan şube müdürü ile yüz yüze mi görüşsem .

yoksa dilekçe mi yazmalıyım

ELASİV
Şef
03 Haziran 2016 14:49

Arkadaşım derecen aynı olabilir ama kriter olarak bu tür durumlarda önce eğitim sonra hizmet yılı eğer eşitlik olursa kura ile olur bunları değerlendirmeni tavsiye ederim.

4510, 8 yıl önce

il içi atama sonuçları açıklandı.benim başvuru yaptığım okula başka birisi atanmış. atanan kişinin derecesi 3 , benimde derecem 3/3. bu atamada hangi kriteri göz önünde bulundurmuşlar ben

nasıl öğrenebilirim. il milli eğitime gidip personele bakan şube müdürü ile yüz yüze mi görüşsem .

yoksa dilekçe mi yazmalıyım

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi