Editörler : crops35
25 Mayıs 2016 02:19

öğretmenlik

arkadaşlar çok sevinçliyim öğretmen alımları memur alımlarından önce olacakmış böylece hem sevdiğim mesleği yapabileceğim hem de lisansta bir kişinin önü daha açılmış olacak mevlam herkesin gönlüne göre versin

Eslemneml
Memur
25 Mayıs 2016 09:05

Bizlerin formasyon sertifikası yetişmiyor ama kısmet artık. Hakkımızda hayırlısı olsun

eslemnur-mem
Aday Memur
25 Mayıs 2016 11:34

Formasyonu hangi üniversiteden alıyorsunuz ne zaman bitmesi muhtemel ? bende formasyon alıyorum ama bakalım ne zaman olacak öğretmen alımları inşallah 17 temmuz dan sonra olursa yetişir formasyon 23 temmuzdan önce deniliyor ya

Eslemneml, 8 yıl önce

Bizlerin formasyon sertifikası yetişmiyor ama kısmet artık. Hakkımızda hayırlısı olsun

Eslemneml
Memur
25 Mayıs 2016 11:58

Bolu İzzet Baysal Üniversitesi' nden alıyorum. Ağustos' ta bitiyor onun için yetişmeyecek gibi. :(

eslemnur-mem, 8 yıl önce

Formasyonu hangi üniversiteden alıyorsunuz ne zaman bitmesi muhtemel ? bende formasyon alıyorum ama bakalım ne zaman olacak öğretmen alımları inşallah 17 temmuz dan sonra olursa yetişir formasyon 23 temmuzdan önce deniliyor ya

eslemnur-mem
Aday Memur
25 Mayıs 2016 13:43

alanınız ne hocam benim ihl meslek dersi

sidar ay
Şef
26 Mayıs 2016 00:09

benimde ihl ve dikab acaba sayı kaç ilahiyat olarak

Eslemneml
Memur
26 Mayıs 2016 10:10

Sosyoloji. Siz de mi ordan aldınız eğitiminizi?

eslemnur-mem, 8 yıl önce

alanınız ne hocam benim ihl meslek dersi

eslemnur-mem
Aday Memur
26 Mayıs 2016 11:09

formasyon eğitimini soruyorsanız celal bayar da alıyorum 17 temmuzda final sınavlarımız var stajımız bitti inşaallah yetişir alımlara yani alımlar 17 temmuz 23 temmuz arası olursa yetiştirmeye çalışır üniversite.23 temmuzda da memurluk tercihleri var ya önce alınacak derken bir hafta önce alınsa yetişir inşaallah. Bir de Normal kpss ile bizim alanımızda formasyonsuz da tercih yapılıyor ataması da yapılıyor bakalım EKPSS ile tercih yapabilecek miyiz .

Eslemneml, 8 yıl önce

Sosyoloji. Siz de mi ordan aldınız eğitiminizi?

mehmetenginavci
Aday Memur
26 Mayıs 2016 12:31

Tercih yaparken değil göreve başlarken formasyon sorarlar diye düşünüyorum hocalarım o yüzden yetişir hepinizin formasyonu
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi