Editörler : crops35
25 Mayıs 2016 10:33

Milli Eğitim Bakanının değişmesi MEB alımını ne yönde etkiler

Özellikle bölümcü bilgisayarcı 3249 ne olur. Alım yapar mı yeni bakan? Bizi de sevindirir mi ?

Belki öğretmen alımını azaltır inşallah da bize bütçe ayırır

mrvvshnnn
Aday Memur
25 Mayıs 2016 10:38

aynı adamlar bence deyişmez basdaki önemli onları yöneten bellli

ayse107
Aday Memur
25 Mayıs 2016 16:03

Mebe 4.276 kadro ihdasi yapilacskmis ama bizi ne kdr ilgilendirir bilemicem insalah 3249 a 1000 lik bi kadro acar sanyin bakanimiz😃

mrvvshnnn
Aday Memur
25 Mayıs 2016 16:10

nerden duydun ayse bu kadroyu

seninlleyimben.msn
Şube Müdürü
25 Mayıs 2016 17:03

arkadaşım MEB engelli,şehit ve gazilere ayrıldı MEB"ten hayır beklemeyelim..çoğu MEB kurumu na yazılar gitmiş bile..

Nico Robin
Şube Müdürü
25 Mayıs 2016 17:34

Bürocu arkadaş hep şehit yakını engelli alacak değil ya bu kurum ayrıca hayırdır meb zaten büro mezunu almıyor sen niye bu görevi üstlendin her meb başlığına bunu yazıp yazıp gidiyorsun

seninlleyimben.msn
Şube Müdürü
25 Mayıs 2016 20:11

çünkü MEB alımlarını bende takip ediyorum hayırdır bir sorunun mu var?

Nico Robin, 8 yıl önce

Bürocu arkadaş hep şehit yakını engelli alacak değil ya bu kurum ayrıca hayırdır meb zaten büro mezunu almıyor sen niye bu görevi üstlendin her meb başlığına bunu yazıp yazıp gidiyorsun

programcıbehzat
Aday Memur
25 Mayıs 2016 20:52

Acaba önlisans 2016 kpss yi nssıl etkiler. İlerde alımlar fazlalaşır mı. Bu 2014 alımları gözümüzü çok korkuttu

Nico Robin
Şube Müdürü
25 Mayıs 2016 22:01

Senle ne sorunum olacak ya gora daki bir cisim yaklaşıyor, diyip duran adam gibisin sürekli aynı şey

Mebin engelli öğretmen açığı var vhki falan alacaksa da çok almaz. Zaten verilen kadrosu da yok ama eninde sonunda memur alacak meb tamamen engelli şehit yakını ile doldurmayacaktır kurumu.

26 Mayıs 2016 07:30

mebin geçen ataması gibi bu ataması da müsteşardan döndü arkadaşlar haziran ataması için600 kişilik boş kontenjanı vardı müsteşar bey onaylamadı gene. büyük ihtimal şehit, gazi yakınları ve engelliller için kullanılacak

seninlleyimben.msn
Şube Müdürü
26 Mayıs 2016 22:20

heyy gora bir şeyler biliyoruz da yorum atıyoruz herhalde..bilip bilmeden mal gibi yorum yapma benim bildiklerimi bilsen ama neyse sen goralığına devam et sen..

Nico Robin, 8 yıl önce

Senle ne sorunum olacak ya gora daki bir cisim yaklaşıyor, diyip duran adam gibisin sürekli aynı şey

Mebin engelli öğretmen açığı var vhki falan alacaksa da çok almaz. Zaten verilen kadrosu da yok ama eninde sonunda memur alacak meb tamamen engelli şehit yakını ile doldurmayacaktır kurumu.

Nico Robin
Şube Müdürü
27 Mayıs 2016 16:13

Başlık açayım meble ilgili oraya da gelip meb memur almayacak yaz da için soğusun :) hakaret edecek bir şey yoktu ama çok dokunmuş heralde yaptığım benzetme sana. laf söyleyeyim de altta kalmayayım diye çırpınmınmışsın yazık :)

Neler biliyosun meb de çalışan arkadaşın alınacak engelli şehit yakını Vs sayısını hatta önümüzdeki atamalarda kimlerden alınacağını falan da söylemiştir sana şimdi ne de olsa yazıyo dimi onlara giden yazıda :)

seninlleyimben.msn
Şube Müdürü
27 Mayıs 2016 17:18

bak dostum seninle bir sorunum yok bende MEB"in elimizden gitmesine sinirlenen insanlardanım sadece burada devletin yaptığı saçma sapan politikasına sinirleniyorum sırf millete yalakalık yapayım sosyal gözükeyim diyerek çok fazla engelli aldı birde bu alımların nasıl yapıldığını görsen inan bana sende sinirlenirdin şimdi şehit gazi yakınlarına iyi gözükmek için bunu yapıyorlar sanki giden şehit düşen ya da gazi olan gençlerimizi geri getireceklermiş gibi böyle yalakalık yapması benim sinirimi bozuyor..hükümetin yanlış politikalarını şehit gazi ve yakınlarını madur etti yani gidenleri getireceklermiş gibi her neyse sinirlendiğim çok noktalar var..özellikle sana şunu da yazayım biz böyle kpss çalışıyoruz ama boşuna çalışıyoruz hani şu kamuda çalışan taşeronlar var ya hele bir de onların nasıl memurluğa alınacağını sen bir bilsen lanet okursun..hakkını helal et dostum kötü şey sözler yazmak istemezdim özür dilerim..sadece yanlış giden şeylerin bizim gibi gençleri etkilemesi beni çok sinirlendiriyor çünkü elimizden hiçbir şey gelmeden oturup sadece izlemekle yetiniyoruz..

Nico Robin, 8 yıl önce

Başlık açayım meble ilgili oraya da gelip meb memur almayacak yaz da için soğusun :) hakaret edecek bir şey yoktu ama çok dokunmuş heralde yaptığım benzetme sana. laf söyleyeyim de altta kalmayayım diye çırpınmınmışsın yazık :)

Neler biliyosun meb de çalışan arkadaşın alınacak engelli şehit yakını Vs sayısını hatta önümüzdeki atamalarda kimlerden alınacağını falan da söylemiştir sana şimdi ne de olsa yazıyo dimi onlara giden yazıda :)

mazarat06
Aday Memur
27 Mayıs 2016 23:46

Meb kurumlarına yazı geldi. yazı şu şekilde tüm şehit yakını vs. hizmetli kadrosunda olanları memur statüsüne yükseltilmesi için. Seninleyimben isimli arkadaş doğru söylüyor. yüklenmenizin bi anlamı yok gerçekleri söylemiş.

seninlleyimben.msn
Şube Müdürü
28 Mayıs 2016 01:39

sağol dostum böyle bir açıklama yaptığın için işte doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış benimkiside bu misal oldu ben bildiklerimi söylüyorum insanlar kendi inanmak istedikleri şeyleri duymak ya da okumak istiyor işte..buna da söyleyecek bir lafım yok..burada hiçbir zaman yalan yanlış şeyler yazmadım yazmamda insanların ahını almak istemem ne biliyorsam yazar yorum atarım doğru yolu göstermeye çalışırım ama işte yaranamıyorsun..neyse tekrardan teşekkür ederim dostum..

mazarat06, 8 yıl önce

Meb kurumlarına yazı geldi. yazı şu şekilde tüm şehit yakını vs. hizmetli kadrosunda olanları memur statüsüne yükseltilmesi için. Seninleyimben isimli arkadaş doğru söylüyor. yüklenmenizin bi anlamı yok gerçekleri söylemiş.

mazarat06
Aday Memur
28 Mayıs 2016 10:20

önemli değil kardeşim. o dediğim yazıyı bizzat okudum. Sana olan tepki büro yönetimi mezunu olmandan dolayı başka bir sebep göremiyorum :)

seninlleyimben.msn, 8 yıl önce

sağol dostum böyle bir açıklama yaptığın için işte doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış benimkiside bu misal oldu ben bildiklerimi söylüyorum insanlar kendi inanmak istedikleri şeyleri duymak ya da okumak istiyor işte..buna da söyleyecek bir lafım yok..burada hiçbir zaman yalan yanlış şeyler yazmadım yazmamda insanların ahını almak istemem ne biliyorsam yazar yorum atarım doğru yolu göstermeye çalışırım ama işte yaranamıyorsun..neyse tekrardan teşekkür ederim dostum..

ismailhakkicikman
Aday Memur
28 Mayıs 2016 11:26

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi