Editörler : supporters.
25 Mayıs 2016 13:44

657 Memurum. A grubuna hazırlanıp kazanırsam memurluktan geçişim sıkıntı olur mu?

657 Memurum. A grubuna hazırlanıp aşamaları geçip kazanırsam memurluktan geçişim sıkıntı olur mu? İçişleri vhki

25 Mayıs 2016 13:53

herhangi bir sorun olmaz bende aynı durumdayım dsi memurum.muvafakat alıyorsun

25 Mayıs 2016 15:08

Hayır olmaz. Bu kadar ezik olmayın. En kötü mahkemede söke söke alınır muvafakat.

tekkbaba
Kapalı
25 Mayıs 2016 16:29

Sana hiçbir sorun olmaz koşa koşa gidersin

denizymn
Aday Memur
25 Mayıs 2016 19:47

hiçbir sorun teşkil etmez, etmemeli.Şu an ki ek göstergenden daha yükse ek göstergesi olan kurum için idarecilerin muvafakatname ni doldurmaları gerekir. Ki aksi durumda görevini kötüye kullanmış olur. Ayrıca konu ile ilgili birden fazla yargı kararları mevcuttur.

25 Mayıs 2016 22:20

Ulan mankafa olan asıl sensin. Sana hakaret mi ediyorum. İnsan gibi akıl veriyorum. Senden en az 7-8 yaş büyüğümdür. Eziklikle şöyle alakası var. Sen memurluktan uzmanlığa geçerken kimse sana izin vermiyorum demez diyemez. Akıl var mantık var. Maaşın çok ciddi artacak. Kariyer imkanların artacak. Prestijin artacak. Eğer kıllık çıkaracak olan olursa da açarsın davanı. Bir küçük dilekçeyle mahkemeden alırsın muvafakatı çok kısa sürede. Bin tane emsal karar var.

Eziklikle alakası var o yüzden. Sen uzmanlığı kazanmaya bak. Her şeyi geçip muvafakatı düşünmek eziklik. Hakaret etmek gibi bir niyetim olsa senin yaptığın gibi direk küfrederim. Yanlış anlama. Tavsiye olarak düşün. Daha kibar ifade edecek bir durum yok. Kafandaki soru işareti tam eziklik. Hakaret olarak düşünürsen kalırsın böyle. Biraz çok boyutlu düşün. Çalıştır saksıyı.

26 Mayıs 2016 15:02

Adamı gömdünüz :)
26 Mayıs 2016 22:05

Kapasiteni çok iyi belli ediyosun. Böyle devam. Beynin hakaret etmekten başka şeylere de çalışacak olursa gel görüşürüz.

Uzman olursa muvafakat alır mıymış? Mağarada mı yaşıyosun lan. Sana olanı söylüyoruz kulak vereceğine dangalaklık peşindesin. Hee ben mankafayım, sen süper zekisin. Kendini aşağılatma. İlk attığım mesajı çevir çevir oku. Bir hakaret var mı yok mu düşün. Sen olmayan idrakinle olayo anlamayıp mankafa vs boş boş yazarsan o cevabı alırsın. Hadi sana vhki'likte başarılar.

qapese
Yasaklı
28 Mayıs 2016 20:48

mmemur olduğumuzda mülakatı vs. geçince muvafakat veriyorlar değil mi?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi