Editörler : E.Kayı Han
25 Mayıs 2016 18:21

4Bli farklı ilden rapor alırsa?

4bli çalışan çalıştığı ilden farklı bir ilden rapor alırsa geçerli olur mu?üst üste rapor alınabilir mi ? 10+10 ya da 5+5 gibi. arada çalışmak gerekir mi? ve toplam kaç gün rapor hakkı vardır? bilen var mı?

Dr.Root
Memur
26 Mayıs 2016 08:07

Toplam 40 gün rapor hakkınız var. Ayrı ayrı parça parça rapor almak sıkıntı değil fakat idare bunu nasıl karşılar bilemiyorum. Farklı ilden rapor konusuna gelince herhangi bir bilgim yok.

keyfimuhendis
Aday Memur
26 Mayıs 2016 09:42

çalıştığın ilden yıllık izin kullanıp gitmen gerekir.

keyfimuhendis
Aday Memur
26 Mayıs 2016 09:43

gittiğin ilde izninin son günü rapor alman gerek. yoksa habersiz il dışında bulunduğundan raporun geçersiz ve suç işlemiş sayılırsın. 10 + 10 gönderebilirsin raporları.

blacckswan
Aday Memur
26 Mayıs 2016 16:13

yıllık izin hakkım yok henüz bir senemi doldurmuş değilim

keyfimuhendis, 8 yıl önce

çalıştığın ilden yıllık izin kullanıp gitmen gerekir.

blacckswan
Aday Memur
26 Mayıs 2016 16:17

izin 30 mayısta bitiyor.ben 30 mayıs sabahı rapor alıp mı göndermeliyim yoksa 27 mayıs cuma gununden mı almalıyım?

keyfimuhendis, 8 yıl önce

gittiğin ilde izninin son günü rapor alman gerek. yoksa habersiz il dışında bulunduğundan raporun geçersiz ve suç işlemiş sayılırsın. 10 + 10 gönderebilirsin raporları.

blacckswan
Aday Memur
26 Mayıs 2016 16:18

teşekkür ederim.bu 40 günü istediğim kadar parçalayabilir miyim?bi sınır vardır bu konuda diye düşünüyorum.

Dr.Root, 8 yıl önce

Toplam 40 gün rapor hakkınız var. Ayrı ayrı parça parça rapor almak sıkıntı değil fakat idare bunu nasıl karşılar bilemiyorum. Farklı ilden rapor konusuna gelince herhangi bir bilgim yok.

Glsensrc
Aday Memur
27 Mayıs 2016 17:49

Ben eğitim durumundan rapor alıyorum farklı ilden olması hiç sorun yaratmadı daha istediğin gün kadar alıp parçalayabilirsinde

blacckswan
Aday Memur
30 Mayıs 2016 12:26

Bana farklı ilden olduğum için yanlızca acil raporunu kabul ederiz dendi.ayrıca iki kez peşpeşe alabilirsin üçüncüsünü almadan arada çalışman gerek dendi.doğrusu nedir bilemiyorum.rapora ihtiyacım var uzatabildiğim kadar.nasıl yapacağım diye düşünüyorum.

Glsensrc, 8 yıl önce
Ben eğitim durumundan rapor alıyorum farklı ilden olması hiç sorun yaratmadı daha istediğin gün kadar alıp parçalayabilirsinde
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi