Editörler : crops35
28 Mayıs 2016 18:47

2022 sayılı yasa nedir?

arkadaşlar 2022 sayılı yasa tam olarak nedir internetten bakındım ancak pek anlayamadım. engelli aylığı mı alabiliyoruz. yalnış anlamadıysam öyle birşey. doğru anlamışsam buna nasıl başvuru yapabiliriz. rapor oranım %43. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ba2012
Aday Memur
28 Mayıs 2016 21:17

engelin %40 ve üzeriyse sağlık raporuyla kanıtlanmışsa 3 ayda bir engelli maaşı alıyosun kardeş engel yüzdesine göre miktar para ptt kartı veriyolar şubeden veya atmden çekiyosun bunun dışında aile ve sosyal politikalar bakanlığına başvurursan sana engelli kimlik kartı ve ankara ego da kullanman için limitsiz kart veriyolar ego otobüslerine ücretsiz binebiliyosun kardeş

Ayyildiz.ubeyt
Aday Memur
29 Mayıs 2016 22:37

Kardeş örnek memur olarak atandik illa bi başvuru mu yapmamız gerekiyo yoksa otomatik yatiriliyomu

29 Mayıs 2016 22:43

Eğer memur olarak atanirsaniz dilekçe verip durumu bildirmeniz gerekmektedir yoksa cezai işleme tabi olursunuz inşallah atanirsaniz Allah yardımcınız olsun

Ayyildiz.ubeyt
Aday Memur
29 Mayıs 2016 22:47

Demek istediğim memur olarak atandigindada aylığı vermeye devam ediyorlar mi

turukku
Aday Memur
30 Mayıs 2016 14:14

paşama bak hem memur maaşı alacak hem de engelli aylığı alacak.

30 Mayıs 2016 16:04

Kardeş adam düzgünce sorusunu sormuş biliyosan konuş bilmiyosan susta bişey sansınlar . bende merak ediyorum alınıyormu alınmıyormu .neden/nasıl derseniz , şehit yakını ve gaziler memurda olsalar ayrıca maaş almaya devam ediyorlar. Burda bilgi paylaşımı yapılıyor bilenler cevaplarsa arkadaşlarımızda bişeyler öğrenmiş olur , dalga geçme yeri değil burası !!!!!

turukku, 8 yıl önce

paşama bak hem memur maaşı alacak hem de engelli aylığı alacak.

smyzkrkc
Aday Memur
30 Mayıs 2016 16:09

#rez

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi