Editörler : ayşegül bgm
28 Mayıs 2016 22:15

Sözleşmeliler acil toplanalım

Arkadaşlar bende sözleşmeliyim biliyorum bu sözlerim çoğu kesimden tepki alacak bizi bizden başka anlayan yok şu anda bizim haziranda tercih vermemizle ilgili bir çalışma yapıldığı bazı kişiler tarafından dillendiriliyor onlar birlik olup elimizden bu hakkımızı almak istiyorlar amaçları düşük puanlıları kadrolu yapıp bizim gibi yüksek puan alanları sözleşmeli ye mahkum etmek bizde onlara karşı birleşip bu olay gerçekleşmeden bir şeyler yapalım en azından haziranda olmasın bu durum

28 Mayıs 2016 22:27

" Ya birader madem kadrolu atanacaktin ne diye sözleşmeli alima tercih veriyosun " diye sormazlar mi sana ?!!! Zaten puanin yüksek ise beklesene kadrolu alimi senden 1 yada 2 puan alan adamın suçu ne ?

Mhem.yilmaz
Aday Memur
28 Mayıs 2016 22:35

Tercih verecez ins ya.sıkıntı yok

kayseri204
Genel Müdür
28 Mayıs 2016 22:38

:)

Mhem.yilmaz, 8 yıl önce

Tercih verecez ins ya.sıkıntı yok

28 Mayıs 2016 22:39

Kardeşim sağlık bakanına güvenemiyoruz ki ne olacağı belli olmaz puanımız yanmasın diye tercih yaptı

Hmsrermysa
Memur
28 Mayıs 2016 22:41

Arakdaslar sze zaten kadro glecek niye boyle dusunuyorsunuz.. bu almkarn az olmasi herkesi etkiledi ama madem boyle dusunuyordnz sozlesmlide bir baskasi atanackti .. siz hazranda atancaktnz.. insallah herksn gonlune gore olur hm sozlesleliler tercih yapamaz bizim iyligmz icn.. hemde insallah en ksa zmnda size kadro gelir

28 Mayıs 2016 22:49

Bu ülkede hiçbir şeyin garantisi yok sözleşmeliyede kadro geleceği yok

28 Mayıs 2016 22:50

Bu sadece biz tekrar tercih vermeyelim diye yapılan bir oyalama taktiği

28 Mayıs 2016 23:03

Madem oyalama taktiği ne diye böyle baslik atıyorsun hocam?

Hmsrermysa
Memur
28 Mayıs 2016 23:07

Oyalama taktiginden bu kadar emin olsan bu sekilde telasa kapilmzdn

lalati
Genel Müdür
28 Mayıs 2016 23:08

kardeşim sana kadro elbet gelecek ama burda işsiz atama bekleyen arkadaşların durumları daha vahim kim bilir bu yüzden 2 3 senesi daha gidecek

Hemsireeeeeee97
Aday Memur
28 Mayıs 2016 23:40

"Kazanılmış bir hak geri alınamaz" yasa bu kimse değiştiremez ;)

Hemssiirreeelise
Aday Memur
28 Mayıs 2016 23:45

Geçis hakki nasil alindi o zmn buda kazanilms hak ayrica dbp ile gorusuus 5haziramda isle koulack denilmis

srsoul
Aday Memur
28 Mayıs 2016 23:46

?u kazan?lm?? hak sacmaligindan kurtulun artik hakkimiz falan yok bizim. Buyuk ihtimal tercih yapamayacagiz. Ekimdeki KPSSye calismaya basliyorum. ?u saçma sapan düzen insani gerçekten ya?amdan sogutuyor

Hemssiirreeelise
Aday Memur
28 Mayıs 2016 23:48

Sozlesmelilere yazin kadro gelecek diyorlar zaten

logser
Aday Memur
29 Mayıs 2016 00:02

diyolar diyolar.. kardeşim ben ekimdeki sözleşmeli alımda 82 puanla izmire atanıyodum bekledim kasımda kadrolu alımında iyi olucağından bahsediliyodu salak gibi bekledim 6-7 ayım boşa gitti manisalıyım ve taa erzuruma atandım şimdi bi de hazirandaki alımı mı bekleseydim aldığım 82 puan boşa mı gitseydi he haktan hukuktan bahsediyosunuz madem her şeyi çok iyi biliyosunuz çok çalışıp benden bütün sözleşmelilerden yüksek puan alıp kafanız rahat otursaydınız boş boş konuşma yazın kadroymuş da tercih veremiycekmişizde geç bunları

Röntgenci52
Aday Memur
29 Mayıs 2016 00:05

Şu ass der ve medihaber in sozlesmeli tercihi kalkti sozlerine inanmayin neredeyse klavuz yaymlanacak bunkar tercih veremeyecek diyorlar bu dava işi bu kadar kisa surer mi

Röntgenci52
Aday Memur
29 Mayıs 2016 00:09

Memurlar.net de yaynlanmadan hicbir siteye inanmayin bi ara ass der kasim kadrou alim 4 bin civari gibi sozler soyluyordu memurlar.net kasimda saglikci alimi az olacak dedi memurlar.net in dedigi cikti

srsoul
Aday Memur
29 Mayıs 2016 00:12

Ortada dava falan yok sözde dpb toplantisinda bu konu konusulmus calisma baslatilmis ve 2016/1 e yetistirmeye calisiyorlarmis. cuma arad?m dpb yi ulasamadim ama.

hmsrrrrygh
Kapalı
29 Mayıs 2016 00:15

Ya bu ne saçmalık ya artık açıklasalarda bizde önümüze baksak ikibarda bi derede cigerimiz soldu be

erzatt24
Şef
29 Mayıs 2016 01:01

Herkes kendine gore hakli .Arkadaslar sozlesmeliyken kadrolu olmak isteyebilirsiniz alim yapilacakmi yapilmayacakmi bilmediginizden tercih verdiniz atandiniz cok haklisiniz kadrolu dururken ve devlet bu hakki tanimisken vicdan yapip tercih vermemeniz yanlis olur tabii :D Ikinci olarak benim gibi herhangi bi atamamamis arkadaslarim halinizden atanmadan once su tartistigimiz arkadaslarda anlardi merak etmeyin simdilerde unutmuslar.puanlar virgulle degisiyo artisligini yapmayin.Ucuncu olarak burada yanlis sistemde madem acigin var alim yapican kadrolu yalsana veya sozlesmeliye kadroludan once kadro versene.Alacagin 150 kisi zaten bu 150 kisi sozlesmeli atanmis bu durumda alim az degil hic oluyo.Bizim icin avantaj bu hakkin sozlesmeliden alinmasi.Ama sizi kotu etkilet tabi kadro gelmeyecekse farkindasiniz.Boyle bisey olucaksa aninda uygulanamaz bence karar aciklanmadanda atip tutmayin.Zaten bu baslikta diger birlik olalim yok ne biliyimnede yanlistir.Biz birlik olucaksak saglilcilar olarak olalim.bozuk sisteme karsi az alimlara karsi duralim.

Benden bukadar hayirli geceler :D

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi