Editörler : swat3410
28 Mayıs 2016 23:38

Kurumlar Arası geçiş ile ilgili

Arkadaşlar şimdi beni isteyen bir kurum var kpss ye girmeden direk gecmek istiyorum.sarkimi bitirdim meslekte yılımida tamamladim diyelim ama buna ragmen Genel Müdürlük muvafakat vermediği takdirde ben mahkemeye dava acabilirmiyim bu konuda bilgisi olanlar bir cvp yazarsa memnun olurum saygilar...

kamil2727
Şube Müdürü
29 Mayıs 2016 07:36

Guncell

ÖzelHarekat_61
Kapalı
29 Mayıs 2016 08:30

Acabilirsin ama sonuc c?kmaya bilir kpss ile kazanirsan yüksek ihtimal mahkemeyi kazanirsin ama kpssiz muvafakat icin dava acarsan kaybetmen yüksek ihtimal cünkü ortada kazandigin bi hakkin yok neyi dava edeceksin :)

kara karga
Aday Memur
29 Mayıs 2016 10:12

yanl?? cevap. neyi dava edeceksin diyr bi mant?k yok arkada?lar. yanl?? yönlendirmeyelim. öncelikle gececeginiz kadro hizmet sinifi ek gösterge ve unvan? nedir ? izelden yazarsan?z ayr?nt?l? yapabilirim.

zammazingo
Aday Memur
29 Mayıs 2016 12:06

herhangibir psikiyatriidan bir rapor al, 5 gün istirahat. raporu egm ye verme. geçişine muvafakat vermezse egm ve mahkemelik olursan raporu mahkemeye sun. polis olark çalışmak beni bozuyor de. mahkeme seni haklı bularak geçişini sağlar.

ATUBAB
Aday Memur
29 Mayıs 2016 16:34

kazanabilir ama adaletli vicdanı hünr hakim kalmışsa. yoksa geçen geçene, torpil yoksa muvafakat yok, emsal göstersen bile mahkeme idare lehine karar veriyor . nice danıştay kararları hatta düne kadar geçenleri emsal göstersen bile dikkate almıyor adam(hakim) aldığı talimatı yerine getiriyor...

ÖzelHarekat_61, 8 yıl önce
Acabilirsin ama sonuc c?kmaya bilir kpss ile kazanirsan yüksek ihtimal mahkemeyi kazanirsin ama kpssiz muvafakat icin dava acarsan kaybetmen yüksek ihtimal cünkü ortada kazandigin bi hakkin yok neyi dava edeceksin :)

KAMYöncu
Şube Müdürü
29 Mayıs 2016 22:44

her sene kurumların sınavsız geçiş için açıkladığı boş kadrolar var ancak kurumun seni istemesi yeterli olur mu bilmem çünkü bakanlar oralara geçmek isteyen parti adamlarını yerleştirir kurum müdürleri partidendir zaten kurum müdürü boş kadromuz var buyur gel derse o iş olmuş demektir emniyet i dava edip kazanırsın bana boş kadromuz yok demişlerdi film orda kopuyor zaten dava etsen o kurumu dava süreci içerisinde başkaları boş kadroya yerleşiyor bi sonraki seneye işin kalıyor http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/haber/2016-yili-atama-kontenjanlari-belirlendi buradan boş sınavsız boş kadrolara bakabilirsiniz ancak işinizi haziran sonuna bırakmayın kurum müdürleri ile işi ayarlayın boş kadrolara talip çok askeri personelin 10 yıldan sonra bu kadrolara kanunen geçme hakkı var ayık olun hayatta başarılar.

kamil2727
Şube Müdürü
30 Mayıs 2016 20:55

Guncelll

kamil2727
Şube Müdürü
02 Haziran 2016 11:41

Guncellll

kamil2727
Şube Müdürü
03 Haziran 2016 13:41

Arkadaşlar lutfen bu konuda bana yardimci olabilecek birileri olursa burdan yazsin ama lütfen burdan yazmak istemiyorsanizda özelden yazabilirsiniz yardimlarinizi bekliyorum saygilar...

mehyekcan
Aday Memur
04 Haziran 2016 00:29

iyi akşamlar arkadaşlar kurumlar konusunda önerisi olan varmı şu kurum iyi diyebilen bilgisi olan varsa paylaşalım maaşı konusunda bilgisi olan varsa yazarsauygun olur

kamil2727
Şube Müdürü
04 Haziran 2016 13:07

Evet arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum lutfen bana yol gösterici olun bu konuda bilgisi olan arkadaşlar mesajlarinizi bekliyorum...

kamil2727
Şube Müdürü
05 Haziran 2016 12:58

Guncelllllllllllll

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi