Editörler : "eskiyara"Pangaea
29 Mayıs 2016 09:54

Izmir m. e. müdürü Ankara m.e. müdürü oldu....

İzmir in ÖSYM sınavlarındaki üstün başarı artışı ( 11. likten 23. lüğe) ve atadığı süper müdürlerden dolayı Ankara.....

Allah sonumuzu iyi etsin.

Ama İsmet Yılmaz beyefendiden artık bir şey beklemeyin.

29 Mayıs 2016 10:07

"durka durka muhammed cihad"full yazı:"

imam hatip liseleri ile ortaokulları ahlakın ve dinin simgesidir. biz izmir?de insanlara imam hatip kültürünü yerleştirememişiz. yıllardır izmir?de imam hatiplerin açılması için mücadele ettim, keşke 10 yıl önce bu adım atılsaydı, ben bunları allah rızası için yapıyorum. 15 yıl sonra bunların meyvelerini alacağız. okullarınızda bazı ateist, komünist öğretmenler var, çocukları bunlara teslim ederseniz onlar emek harcamazlar, darwin teorisini anlatırlar. derslere komünistler giriyor, çocukların beynini yıkıyorlar. dinimiz yerlerde sürünüyor. bu nedenle din kültürü öğretmenleri çok önemlidir. ben bu öğrencilerimin asla beynini yıkatmam. izmir?de herkes birbirine şirin görünmeye çalışıyor, kimse riske girmiyor. arkadaşlar siz riski göze alın. ateist ve komünistlere defol git buradan deyin, defterlerini dürün. okullarınızda böyle yapanlar varsa, odanıza çekin kollarınızı sıvayın, baktınız olmadı önce siz sonra ben ifadesini alacağım. gerekirse bunların resen tayinlerini çıkartırım. ben konyalıyım. konya?da imam hatip açılmasına bu kadar gönül vermezdim. ama izmir?de bu şart, dürüstlük namusluluk imam hatiplerde var. dinimizi hz muhammed?in güzelliklerini burada tanıyacaklar. burada bulunan herkes bu yola baş koymuştur. benden bina isteyin, donanım isteyin hiç sorun değil, temin ederiz ama okulların içini boş bırakmayın. izmir?de kanaat önderi sorunu var. izmirlilerin aklı uyuşmuş dumura uğramış?. Vefa Bardakçı

biliyorsunuz ateizm derneği kendisine dava açtı bu sözleri yüzünden.

SERhatden
Aday Memur
29 Mayıs 2016 14:33

Aynı dili konuşuyoruz ama bilmeniz gereken ilk şey o dediğin öğretmenler hakkında hiç bir işlem yapmayan o MÜDÜRLERİ atayanİzmir Milli Eğitim müdürüdür. Birşey yapmalarını birak da şu sayfadaki anlattıklarım a bak.

http://forum.memurlar.net/konu/2193382/

Bu yazılanlar İzmir'in % 1 i bile değil.

SORUMA CEVAP ALAMADIM. İZMİR 11. İDİ ŞİMDİ 25. DURUMDA.

Ben solcu değilim ama o beğenmediğin solcu müdürlerin okulları senin Yiyici EBS( ve YATICI) lilerin okullarına nal toplattı TEOG da ve ÖSYM de.

Ayrıca İzmir de 1 tane bile Türk Eğitim Sen li okul müdürü bırakmadılar,kalanlar zaten sınavlı.

İman kalp ile yaşanır,laf ile değil. ( Cübbeli Hoca )

Seninkiler FAcebook müslümanları.

Başarı yoksa ne var ?

Biz İzmir lilerin bir tabiri bardır :

- İlm-i siyaset i - iyi biliyor.

Bence bu işin mantığı ve izahı bu. Yerine Aydın müdürü nü atasaydınız.

Parlak Gelecek, 8 yıl önce

"durka durka muhammed cihad"full yazı:"

imam hatip liseleri ile ortaokulları ahlakın ve dinin simgesidir. biz izmir?de insanlara imam hatip kültürünü yerleştirememişiz. yıllardır izmir?de imam hatiplerin açılması için mücadele ettim, keşke 10 yıl önce bu adım atılsaydı, ben bunları allah rızası için yapıyorum. 15 yıl sonra bunların meyvelerini alacağız. okullarınızda bazı ateist, komünist öğretmenler var, çocukları bunlara teslim ederseniz onlar emek harcamazlar, darwin teorisini anlatırlar. derslere komünistler giriyor, çocukların beynini yıkıyorlar. dinimiz yerlerde sürünüyor. bu nedenle din kültürü öğretmenleri çok önemlidir. ben bu öğrencilerimin asla beynini yıkatmam. izmir?de herkes birbirine şirin görünmeye çalışıyor, kimse riske girmiyor. arkadaşlar siz riski göze alın. ateist ve komünistlere defol git buradan deyin, defterlerini dürün. okullarınızda böyle yapanlar varsa, odanıza çekin kollarınızı sıvayın, baktınız olmadı önce siz sonra ben ifadesini alacağım. gerekirse bunların resen tayinlerini çıkartırım. ben konyalıyım. konya?da imam hatip açılmasına bu kadar gönül vermezdim. ama izmir?de bu şart, dürüstlük namusluluk imam hatiplerde var. dinimizi hz muhammed?in güzelliklerini burada tanıyacaklar. burada bulunan herkes bu yola baş koymuştur. benden bina isteyin, donanım isteyin hiç sorun değil, temin ederiz ama okulların içini boş bırakmayın. izmir?de kanaat önderi sorunu var. izmirlilerin aklı uyuşmuş dumura uğramış?. Vefa Bardakçı

biliyorsunuz ateizm derneği kendisine dava açtı bu sözleri yüzünden.

29 Mayıs 2016 16:26

Üstad, yazındaki hitap bana mı? Banaysa siz herşeyi yanlış anlamışsınız ya da gönderdiğim postu dikkatli okumamışsınız. O gönderdiğim yazı Vefa Bardakçı'ya ait, bana değil.. Orada ismi yazıyor altta..

Ben tamamen EğtBirSen karşıtı (ama asla EğtSEn taraftarı olmadım) biriyim, bunca yıllık yaşamımda da hiçbir sendikaya üye olmadım, değmez çünkü...

Bir EğtBirSen kurucusu Müdür gitti, 1 haftalığına 2.5 yılda fezaya uçurdukları birini Müdür yaptılar, fekaaat Bakan değişti, yeni Müdür getirdi, hepsi aynı bunların.. Böyle de gider.. Taa ki...

SERhatden, 8 yıl önce

Aynı dili konuşuyoruz ama bilmeniz gereken ilk şey o dediğin öğretmenler hakkında hiç bir işlem yapmayan o MÜDÜRLERİ atayanİzmir Milli Eğitim müdürüdür. Birşey yapmalarını birak da şu sayfadaki anlattıklarım a bak.

http://forum.memurlar.net/konu/2193382/

Bu yazılanlar İzmir'in % 1 i bile değil.

SORUMA CEVAP ALAMADIM. İZMİR 11. İDİ ŞİMDİ 25. DURUMDA.

Ben solcu değilim ama o beğenmediğin solcu müdürlerin okulları senin Yiyici EBS( ve YATICI) lilerin okullarına nal toplattı TEOG da ve ÖSYM de.

Ayrıca İzmir de 1 tane bile Türk Eğitim Sen li okul müdürü bırakmadılar,kalanlar zaten sınavlı.

İman kalp ile yaşanır,laf ile değil. ( Cübbeli Hoca )

Seninkiler FAcebook müslümanları.

Başarı yoksa ne var ?

Biz İzmir lilerin bir tabiri bardır :

- İlm-i siyaset i - iyi biliyor.

Bence bu işin mantığı ve izahı bu. Yerine Aydın müdürü nü atasaydınız.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi