Editörler : Pangaea
01 Haziran 2016 12:12

yapı öğretmenliği arkadaşlar nasıl gecti sınav sıralama nasıl olur

şubat 70 olmustu atama sayısı girenler yazabilir mi sıralama yapsak

görenler yazsa

ysndymn
Şef
01 Haziran 2016 15:45

toplam 133 netım var,inşa atamalar guzel olur

ysndymn
Şef
01 Haziran 2016 15:48

millet yazmıyor hocam 140 net cıvarı en az 20 kısı vardır

trakyayef
Aday Memur
27 Haziran 2016 10:35

sen geçen sene 2014'te atanıpta bir gün sonra istifa eden değil misin ?

trakyayef
Aday Memur
27 Haziran 2016 10:36

Eğer o sensen boşa tercih yapıp insanların hakkını yeme

ysndymn
Şef
28 Haziran 2016 12:53

sanamı soracam tercıh yapıp yapmayacagımı kardes,cok bılıyorsun sen dımı,yaşamadan yorum yapma,herkesın kendıne gore bır hayatı vardır,buyuk laf konusma adamında ashabını bozma....

ysndymn
Şef
28 Haziran 2016 12:55

atanmak bır hak ise istifa etmekte bır haktır,kımsenın hakkını yemedım,sartlar oyle gerektı oyle oldu,çalıs sende atan sonra ıstıfa et kımse bısey demez,ben yıne çalıstım ve hak edersem atanırım,sanamı soracam bunu,her boka da maydanoz olma ......

oğuzhan75
Aday Memur
29 Haziran 2016 13:19

ama istifa etmek yerine atanmasaydınzı başkası şimdi atanmıştı onun hakkına girdiniz

ysndymn
Şef
30 Haziran 2016 19:09

bak kardesım ıstıfa etmek ıcın akıllı bır adam tercıh yapıp bır yılını yakmaz dımı,olmadı dıyelım,akıl saglıgım bozulacagına ıstıfa ettım,dunyada tek ıstıfa eden benmıyım allah askına ya :-)

Mainyu
Aday Memur
01 Temmuz 2016 14:36

ysndymn, istifa etmenin sebebi ozel degil ise ac?klar misin, gorev yerinden dolayi mi istifa ettin. Bu soruyu sorma nedenim bizde ilerde bu duruma dusmemeyelim diye

ysndymn
Şef
01 Temmuz 2016 16:16

özelime yaz kardesım anlatırım sana burdanda kımse kımseyı bılıp bılmeden yargılamasın....

ysndymn
Şef
01 Temmuz 2016 16:33

maınyu kardes toplam kac netın var

adnan3977
Kapalı
01 Temmuz 2016 16:33

adam tercih etiği yere yerleşmediyse kadro bu yıl açılır...

adam 2014 eylülde yerleşiyor,2015 mart meb bakanlığa merkezi alımlarda tekrar başvuruyor tekrar yerleşiyor :D asıl

trakyayef
Aday Memur
15 Temmuz 2016 15:16

senin istifa ettiğin yerde öğretmenim zaten ;-) ben süleyman burak ceylan, istifa ettiğin gün benimle derse birlikte girmiştin hatırlatayım dedim.. ayrıca istifa etmek tabii ki bir haktır ama senin arkadanda bu işi bekleyen adamlara anlat o hakkı.. senin yüzünden bir kişi atanamadı !

şimdi burada efeleniyorsun ya seni gerçekte gören bir adama boş tehditlerde bulunma :-) ve tercih yapacaksanda gideceğin yeri iyice öğren şartları iyice öğren öyle tercih yap sana bir abi nasihati .. kimsenin ekmeğinin önüne geçme ;-)

ysndymn
Şef
15 Temmuz 2016 18:01

oldu emrın olur hocam ne ıstersen oyle yaparım ne demek özur dılerım yaptıgım hatalar ıcın,...

ysndymn
Şef
15 Temmuz 2016 18:02

bir kişinin hakkını yedım cehennemde cayır cayır yanacam şimdi.Ekmegını resmen çaldım hemde bılerek yaptım bunu,özurdılerım,bundan sonra senın dılınden konusacam napm....

ysndymn
Şef
15 Temmuz 2016 18:04

hıc kanser olan akraban yada hıc engellı bır akraban yada öz aılenden bırı oldumu bun merak edıyorum,eger bılıp bılmeden benı yargılayan olursa onları allaha havale ederım....

boncuk8325
Aday Memur
15 Temmuz 2016 20:07

sen ıstıfa etmeseydın atanan kısı ben olucaktım cok sukur sımdıde atandım ama benım bır yılıma mal oldu. 70 kadro ıcın ugrasan kısılerden bırıyım ve o surecte hep sunu dedık arkadaslarla ne kadar kadro koparırsak sıralamalarda gerıde olan arkadasların yuzu gulsun dıye ugrastık 70 aıleye ısık olduk cok sukur bız gerıde olanlar ıcınde emek verdık atandıgımız yerı begenmeyıp ıstıfa etmedık o yuzden bence burda daha fazla konusup germe ınsanları...

ysndymn
Şef
15 Temmuz 2016 21:57

agzımı bozup kımsenın kalbını kırmak ıstemıyorum cunku yarın obur gun aynı ortamda calısma ıhtımalımız var,yuzyuze gelecez belkı,o yuzden bu son msjm bıdaha yazmıyacam sızlerde lutfen yazmayın selametle....

ysn123
Kapalı
16 Temmuz 2016 00:37

istifa etmek bir insanın doğal hakkıdır.. yani istifa etmeseydin başkası atanırdı gibi cümleler kurmak çok saçma ...adam istifa etmiş edebilir bunu sorgulamanız çok yanlış (tesisat öğr.)

ysndymn, 8 yıl önce

agzımı bozup kımsenın kalbını kırmak ıstemıyorum cunku yarın obur gun aynı ortamda calısma ıhtımalımız var,yuzyuze gelecez belkı,o yuzden bu son msjm bıdaha yazmıyacam sızlerde lutfen yazmayın selametle....

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi