Editörler : Pangaea

Yasaklı
04 Haziran 2016 21:52

Yeni başlayacaklar için amatör sorular
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi sıfır bilgiye sahibim bu konuda öğretmenlik için hangi sınavlara giriyoruz nelere başvuruyoruz özet şeklinde yazabilirmisiniz?

Polisolacak
Yasaklı
04 Haziran 2016 21:54

Ayrıca polislikmi öğretmenlikmi avantajları dezavantajları nedir

filoskali
Aday Memur
05 Haziran 2016 10:29

Eğer öğretmen olma ihtimalin varsa kesinlikle onu seç.

besyoo58
Aday Memur
05 Haziran 2016 16:47

Kesinlikle öğretmen olmak için uğraş kardeş

Polisolacak, 8 yıl önce
Ayrıca polislikmi öğretmenlikmi avantajları dezavantajları nedir

Polisolacak
Yasaklı
10 Haziran 2016 00:55

İnşallah öyle yapıcam polisliği deniyorum bi yandan BESYO'ya girmek istiyorum b planım olarak inşallah artık biri gelir özel sektörde gerçekten hayat yok insanlar acımasız en güzeli su Zaman'da memur olmak bi şekilde

mknopfler
Memur
10 Haziran 2016 01:57

üniversite sınavından barajı geçeceksin yetenek sınavlarına gireceksin (beden-müzik-resim)

yada puanla diğer öğretmenlikleri kazanacaksın ama şuan öğretmenlik kadrolarının yüzde 90 ı dolu ilerleyen yıllarda o açıkta kapanacak sadece emekli olanlar kadar alım olacak bence hiç öğretmenliği düşünme özelde çalışırsan az para çok iş felsefesi hakim

polislik dersen ona girmen daha kolay olur 4 yıllık herhangi bir bölüm mezunu olup kpss den 60 alıp yeterlilik testine giriyorsun ama çok zor bir meslek ,nöbeti,doğuda çalışması,as üst ilişkisi can güvenliği bunlar sıkıntısı

bence adam gibi ders çalış iyi bir üniversitenin iyi bir bölümünü oku ve en az 2 yabancı dil öğren polislik öğretmenlikle uğraşıp hayatını zorlaştırma .

Polisolacak
Yasaklı
10 Haziran 2016 14:04

İşte öyle olmuyor o işler keşke olsa git çalış üniversite kazan dil öğren bunlar için Zaman lazım Zaman herşey olmuyor işte pat deyince en önemlisi para lazım bunlar için öyle kolaymı bu dediğin şeyler dostum ? Simdi para kazanmam gerek iş bulmam gerek hayat mücadelesini sürdürmek gerek üniversitenin kantinlerinde ünlü kahvelerde elinde kahveyle aksama kadar oturan insanlar kadar rahat bi hayatım yok maalesef okumam için para lazım para için okumam lazım cok karmaşık bi düzen içerisindeyim belirsizliklerden kurtulamıyorum bir türlü

mknopfler
Memur
10 Haziran 2016 23:11

haklısın kardeşim, ailesinin durumu iyi olan en iyi dershanelere gidip en iyi öğretmenlerden özel ders alıp en iyi okullara giriyor, olmadı özel üniversitede okuyor.hem işe girip hem okumak bence zor akıl vermek gibi olmasın yanlış anlama ama eğer imkanın varsa bir sene işte çalış para biriktir bir sene sonra sadece ders çalış kafanı sadece derse.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi