Editörler : crops35
20 Haziran 2016 11:42

Taşeron olarak hastanede çalışıp döner sermaye alan var mı?

Soru açık; Taşeron olarak hastanede çalışıp döner sermaye alan var mı?

Varsa nasıl olduğunu da açıklayabilir misiniz?

stoegerx20
Şef
29 Temmuz 2016 15:54

?

BiLemezsinKi
Memur
31 Temmuz 2016 12:26

Taşeronlara Döner Verilmiyor.

stoegerx20
Şef
01 Ağustos 2016 10:49

Döner sermaye kurulu yok mu?

Bu kurul her ay bir tutanak ile şu kadar ücret Hizmet Alımı yolu ile çalışan personellere verilmiştir şeklinde tutanak tutsa olmaz mı? Olamaz mı? ( Fikir yürütüp anlamak için soruyorum. )

Döner sermaye harcama yetkilisi de imzalasa, olmaz mı? Olamaz mı? ( Fikir yürütüp anlamak için soruyorum. )

Ben sözleşmemde yazmayan, tıbbi sekreter ve doktorun yapması gereken işlemleri yapıyorum.

Kişinin; büyük eklem çıkığı kapalı redüksiyondan, kısa bacak atelden, yanık pansumanından haberi yok, doktor desen raporun nasıl yapıldığını, nerelerin dolması gerektiğini bilmez, ameliyat notunu nereye yazacağını bilmez (hepsini kastetmiyorum) döner sermayeden para alıyor.

02 Ağustos 2016 17:28

evet arkadas ben genel sekreterlikte çalıuşyom ilgili bi yönetmelik var isterse ve şatlar oluşursa başkehim hastane yöneticisi verebilir döner sermaye

dragontool
Aday Memur
02 Ağustos 2016 17:34

Bürokrat, memur vs. taşeronu insan yerine koymuyor sen döner sermayeden bahsediyorsun.Fetöcü hainler temizlendikten sonra Allah nasip ederde kadro alırsak o zaman düşünürsün döner sermayeyi.

stoegerx20
Şef
03 Ağustos 2016 12:31

İnancı gereği domuz eti yemeyip kul hakkı yiyenlerin olduğunu bileyim de, gün geldiğinde ben onlara diyeceğimi biliyorum.

Allah büyük.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi