Editörler : ayşegül bgm
24 Haziran 2016 08:23

istanbul Anadolu yakası yaşam koşulları.

Merhaba arkadaşlar. Malum tercih zamanı İst. Anadolu yakasında devlet hast. çalışan arkadaşlar çalışma koşulları,maaş ve yaşam koşullarıyla ilgili yorumlarınızı alabilir miyim. Teşekkürler

n_u_r_
Aday Memur
24 Haziran 2016 08:37

ünvan / branş nedir?

Rüzgared
Aday Memur
24 Haziran 2016 08:44

Sağ.teknikeri - ortopedik protez-ortez..

n_u_r_
Aday Memur
24 Haziran 2016 08:45

Fatih Sultan Mehmet E.A.H, maltepe devlet hastanesi, tuzla devlet, koşuyolu kalp ve Lütfi kırdar E.A. Hastaneleri e-5 kenarında olduğu için ulaşım rahat. ev fiyatları yüksek. uygun bulursanız

kaçırmayın. Evinize yakın bir hastaneyi tercih etmenizi öneririm.

Rüzgared
Aday Memur
24 Haziran 2016 09:59

Tşk ederim yardımınız için. Ev kiraları aşağı yukarı ne kadar?

adn53
Genel Müdür
24 Haziran 2016 10:28

maltepede yaşıyorum maltepede sınırlarında bir ea hastanesinde çalışıyorum, maltepede bölgesi için kiralar 600 ila 2 bin tl arasında, düzgün küçük bir daire 800 tl ye bulunabilir, kartal pendik tuzlaya kadar böyle, diğer ilçelerdede benzer,

eğitim araştırma tekniker maaşı döner falan hepsi içinde 3300 falan alıyorum,

yaşam koşulları sosyallik derecene ayıracağın bütçeye yada nelerden keyif aldıgına göre kişiye göre değişken ben çok mutluyum mesela sen çok mutsuzda olaiblirsin çok mutluda olaiblirsin bunu yaşamadan bilemezsin, kiralar dışında herşey ucuz zaten ben gümüşhaneden geldim tayinle burda daha iyi birikim yapıyorum

Rüzgared
Aday Memur
24 Haziran 2016 10:48

Tşk. ederim kardeşim. Öncelikle İstanbul'u düşünmemin sebebi ileride alt bölge tayininde Ankara'ya yakın şehirler seçmekte kolaylık sağlayacak olması ve seninde bahsettiğin gibi sosyal hayat faktörü... Sıralamada Sakaryadan önce mi sonra mı yazsam diye kararsızım.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi