Editörler : ayşegül bgm
26 Haziran 2016 22:38

Hatay hk. bilgi

Arkadaşlar hatay nasıl bir şehir hastaneler nasıl insanları nasıl hayat şartları nasıl pahalımı ucuzmu ulaşım nasıl bilenler cevaplarsa çok sevinirim

Halide gamze
Aday Memur
26 Haziran 2016 23:13

Aslında orayla alakalı pek bi tecrübem yok ama insanları güler yüzlü. Eğer büyüksehirde yasıyorsan zorlanmazsın diye düşünüyorum ulaşmda o kadar zor değil aslında zorlanacağını sanmam bn orda yasamıyorum ama kısa bi süreliğine orda bulundum bana göre en güzel kesim de dörtyol küçük bi kasaba gibi denilebilir merkeze cok uzak değil bu arada dörtyol kıyıda yardımcı olduysam ne mutlu bana

Hemşirx
Aday Memur
26 Haziran 2016 23:15

Hatayli biri olarak söylüyorum tam yaşanacak bir şehir medeniyetlerin şehri ama ne yazık ki şu suriyelilerden sonra biraz taştı hastaneler kaldıramaz oldu bayagi yoğun merkez ve İskenderun en iyi yerleri yalnız sınırda olan İlçeler var orası hiç iç açıcı değil karışmış durumda mesela Yayladağı na birkaç defa havan topu fırlatıldı yani riskli hayat güvencesi tehdit altında zaten alımlar merkeze olmayacak maalesef hepsi ilçelere dağıtılacak

Aabtandhemşire
Aday Memur
27 Haziran 2016 03:00

Tab iki çok güzel ama malesefki atamlar ilçelere ve hangi ilçe olacağı belli değil.

meraklihemsirecik
Aday Memur
27 Haziran 2016 07:38

Bu merkeze alim yok lafini hangi dayanaga gore yaziyor insanlar. Hatay kkamuhastaneler kurumu atama birimini aradim en cok antakya yeni devletle krikhan yeni devlete alacaklarmis. Ayrica dortyol ve erzin kapali. İskenderun dahil tum kalan ilcelere dagilim var. Hatay ucuz her bakimdan. Sadece ilceler arasi dolmuslar pahali. Onada luzum duymassin

Ben dortyolda oturyrm evim 150 metrekare 0 daire verdgm paea 500. Hatayi genelde yuksek puan kapatacak cunku cok okumus kesmi var ve hepsi memleketini istyor ama sansini dene derim.

Hmsrermysa
Memur
27 Haziran 2016 13:36

meraklihemsirecik bnde aradm bnada ole dediler. Bn ort.hmsreyim. puanm 81 sralamam 500 sizce bna gelirmi Hatay?

meraklihemsirecik, 8 yıl önce

Bu merkeze alim yok lafini hangi dayanaga gore yaziyor insanlar. Hatay kkamuhastaneler kurumu atama birimini aradim en cok antakya yeni devletle krikhan yeni devlete alacaklarmis. Ayrica dortyol ve erzin kapali. İskenderun dahil tum kalan ilcelere dagilim var. Hatay ucuz her bakimdan. Sadece ilceler arasi dolmuslar pahali. Onada luzum duymassin

Ben dortyolda oturyrm evim 150 metrekare 0 daire verdgm paea 500. Hatayi genelde yuksek puan kapatacak cunku cok okumus kesmi var ve hepsi memleketini istyor ama sansini dene derim.

meraklihemsirecik
Aday Memur
27 Haziran 2016 15:16

tamamen yığılmaya bağlı. önceki atamalarda nasıl olmuş bir bak sana bir fikir verir.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi