Editörler : Lanet
29 Haziran 2016 17:11

üniversitede kadrolu hemşirenin devlet hastanesine kadrolu atamada başvurması?

Merhaba,

Eşim üniversite hastanesinde kadrolu olarak hemşire görevini yapmaktadır. Benim bulunduğum ilde eş durumu tayini için üniversite hastanesine başvurduk fakat hala herhangi bir sonuç çıkmadı.

Bildiğimiz birşey var kadrolu devlet hastanesi personelinde eş durumu tayini çok hızlı bir şekilde olmakta.

Soru 1 : Şuanda kadrolu devlet hastanesi hemşire alımına başvurabiliyormuyuz?

Soru 2 : olduki başvurduk atandık. ondan sonra eş durmu ataması için beklemeye gerek varmı ve çok kısa sürede benim bulunduğum yere ataması olur mu ?

Teşekkürler.

yabancı_25
Aday Memur
30 Haziran 2016 09:45

Sayın hocam Üni hastanesine başvurmanıza gerek yok.İsterseniz eşinizin geleceği ildeki halk sağlığına yada kamu hastaneler birliğine gerekli evraklarla başvurabilirsiniz.Sonra onlar evraklarınızı sağlık bakanlığına gönderiyor bakanlıkta muvaffakat için Üni hastanesine gönderiyor onlarda onaylayınca hallolmuş oluyor

harunyxyx
Aday Memur
01 Temmuz 2016 15:18

Ya sizin dediğiniz gibi olmuyormuş kurumlar arası atamada kura varmış yılda birkez oluyormuş.

harunyxyx
Aday Memur
01 Temmuz 2016 15:19

evrak ve başvur olsun gibi bi işlem değil bilmiyorum banamı yanlış anlattılar. dediğiniz yerlere git

yabancı_25
Aday Memur
04 Temmuz 2016 01:12

Hayır hocam siz kesinlikle gidip sağlık bakanlığına başvurun.Size kim anlattıysa yanlış anlatmış.Şimdi farzedelim ki siz polissiniz yada asker.Her üç senede bir yer değişeceksiniz kurada çıkmazsa ölene kadar eşinizden ayrı mı yaşayacaksınız???Öyle saçmalık olmaz...

SuikasT
Memur
19 Ağustos 2016 16:38

detay lütfen

karunaa
Memur
20 Ağustos 2016 19:28

eşiniz bulunduğu ilin kamu hastaneleri birliğine başvursun.hatta önce arayıp ön bilgi alsın.yalnız üniversite hastanessinden çıkmak çok zor biliyorsunuzdur.eş durumu bile olsa çok sıkınt inşallah helledersiniz..

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi