Editörler : Pangaea

Müh.38
Aday Memur
26 Ağustos 2016 14:40

Ben gideceğim kurumu aradım pazartesi gel başla dedi . Gelirken akıl ruh sağlığı raporu 4 adet fotoğraf kimlik fotokopisi ni getir dedi

haydarsenel, 8 yıl önce

Arkadaşlar benim ismimde zimmete düşmüş bundan sonraki prosedür nasıl olacak ... Benim bir de şu sıkıntı var atandığım yer şırnak halk sağlığı kurumu ... Şırnak merkezde sokağa çıkma yasağı varmış ...

sahrutay
Aday Memur
26 Ağustos 2016 15:33

Raporu vermis miydin tekrar mi istiyolar yoksa ilk kez mi vereceksin

Müh.38, 8 yıl önce

Ben gideceğim kurumu aradım pazartesi gel başla dedi . Gelirken akıl ruh sağlığı raporu 4 adet fotoğraf kimlik fotokopisi ni getir dedi

Müh.38
Aday Memur
26 Ağustos 2016 15:40

İlk kez vereceğim.

sahrutay, 8 yıl önce

Raporu vermis miydin tekrar mi istiyolar yoksa ilk kez mi vereceksin

haydarsenel
Aday Memur
26 Ağustos 2016 16:14

Arkadaşlar bende aradım şırnak merkezdeki çalışanlar cizreye geçmişler ... İstenilen belgelere vukuatlı nüfus kaydı ... Adli sicil kaydı ... Sağlık raporu ... Birde başvuru yaparken verilen evrakların aynısı getirilecek dedi ...

Tekrar ararayacağım müh 38 e göre çok evrak istedi ...

Aynı şekilde1-15 gün arası sürede başlamak lazım dedi.

donbey
Şef
26 Ağustos 2016 16:25

Arkadaşlar şaşırtıyorsunuz beni. Benden sadece evrak teslim döneminde vermediğim için eksik kalan akıl ve ruh sağlığına dair raporu istediler.Ne fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi vs ne de adli sicil kaydı, askerlik durum belirtir belgesi vs. istendi. Ayrıca 15 değil 45 günlük bir başlama süresinden bahsettiler.

Kurumların istek ve görüşlerinde ciddi farklılıklar var.

sahrutay
Aday Memur
26 Ağustos 2016 17:20

Daha once saglik raporunu vermistim benden de hicbir evrak istemediler

donbey, 8 yıl önce

Arkadaşlar şaşırtıyorsunuz beni. Benden sadece evrak teslim döneminde vermediğim için eksik kalan akıl ve ruh sağlığına dair raporu istediler.Ne fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi vs ne de adli sicil kaydı, askerlik durum belirtir belgesi vs. istendi. Ayrıca 15 değil 45 günlük bir başlama süresinden bahsettiler.

Kurumların istek ve görüşlerinde ciddi farklılıklar var.

hakim1111
Aday Memur
03 Eylül 2016 15:41

Sanırım bekliycez baya Bende udhb atandım kendi kurumundan haber alan varsa yazsın

Müh.38
Aday Memur
03 Eylül 2016 19:37

Mühendis olarak halk sağlığı kurumuna atandım 29 ağustosta işe başladım.

hakim1111, 8 yıl önce
Sanırım bekliycez baya Bende udhb atandım kendi kurumundan haber alan varsa yazsın

dezuniga
Aday Memur
09 Eylül 2016 17:42

Arkadaşlar hayırlı olsun, maaşı yatanlar ne kadar olduğunu yazabilir mi?

haydarsenel
Aday Memur
12 Eylül 2016 22:03

Şırnak halk sağlığı 2812 sabit 1143 döner 3955 civarı ... Bu ay performans olmadı yeni başladığım için ... Şırnakda sokağa çıkma yasağı var görev yerimizde olmadığımız için Cizrede bulunduğumuz için her ay 550 civarı ekstra ücret veriyorlar.

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi