Editörler : Pangaea
14 Temmuz 2016 21:54

2016-Gazetecilik Öğretmenliği Bilgi Paylaşımı

Puan,sıralama,tercih buradan konuşabiliriz..

P10 78.55

Şuana kadar 80 üstü 4 kişi okudum

27 Temmuz 2016 20:33

Resmen kimse yazmamış çok şaşırdım hocam. Ben de yeni gördüm başlığı.

P10 puanım 84.6

Herkes için hayırlı olsun.

Umarım gören arkadaşlar yazarlar. Ve yine umarım bu sene en azından biraz da olsa kadro sayımız artar.

İlef3510
Şube Müdürü
27 Temmuz 2016 23:10

Maalesef yazmama gibi bir sorunumuz var hocam.İnşallah aldığınız puana değecek bir kadro gelir

05 Ağustos 2016 12:32

Şaka gibi ama resmen 0 kadro

İleti Uzm
Kapalı
05 Ağustos 2016 13:15

öl mü demek istiyorlar çözemedim hocam..

emek harca al yüksek puan ama sıfır kadro ..

niye formasyon verdiler o zaman..

İşsizlik bu kadar yüksekken kimse entelektüel amaçlı 2000 küsür tl verip de almaz o eğitimi..

Ayrıca İletişimin üvey evladı olarak niçin bu kadar haksızlık yapılıyor gazeteciliğe..

niçin.. kahrımdan öleceğim..

hak kim yediyse yanlarına kalmasın diyorum o kadar ..

Tokyoİstanbul, 8 yıl önce

Şaka gibi ama resmen 0 kadro

ilefcikız
Şef
05 Ağustos 2016 16:52

Önce medya okuryazarlığını anlamsızca aldılar şimdi de sen gelme diyorlar. Şu başlık altında toplasan 5 yorum var okuldayken biliyorum sınıfın yarısı formasyon almıştı.. heralde zevkine almadılar o eğitimi. ben formasyonsuz olduğum halde başlığa ilgi gösteriyorken girip puanını ne yapmak gerektiğini yazmaktan iki mail atmaktan kaçan insanlara her şey müstehaktır.

zogeee
Aday Memur
06 Ağustos 2016 03:27

Merhaba arkadaşlar ben de formasyonlu gazetecilik mezunuyum. Benim puanım çok düşük ama ne yapmak gerekiyorsa yapalım. Forumu çok uzun zamandır kullanmıyordum.Beni bilgilendirebilirseniz nerelere ne maili atılacağı konusunda elimden geleni yaparım.

rükü
Kapalı
06 Ağustos 2016 09:20

Formasyon alırken bazı iibf bölümü mezunları ve sanat tarihi gibi bölümlerin binlerce mezunu olduğu halde sadece 1-2 tane kadro oda bazen açılldığını bildikleri halde bu bölüm öğrencilerinin neden formasyon aldığını hep sorgulamışımdır.

Siz okurkende durum böyleydi Arkadaşlar. Siz sadece geç dorgulamaya başlamışsınız

İleti Uzm
Kapalı
10 Ağustos 2016 13:02

Arkadaşlar benimde P10: 83 ama malesef kadro yok yine/ geçen sene de aynı durumdan olmadı :(

11 Ağustos 2016 14:46

Hocam kaçıncı oldunuz 83 puanla. İlk 5'i bulmaya çalışıyoruz da. 1 ve 5 tamam. Siz de 1 ve 5'in arasında olmalısınız :)

İleti Uzm, 8 yıl önce

Arkadaşlar benimde P10: 83 ama malesef kadro yok yine/ geçen sene de aynı durumdan olmadı :(

relaxnedo
Aday Memur
23 Ağustos 2016 14:06

gazetecilik mezunuyuz formasyonumuz var verilen kadro sıfır artık fazla düşünmek istemiyorum düşündükçe kendimize yapıyoruz ancak

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi