Editörler : Pangaea

mk4242
Kapalı
15 Temmuz 2016 20:29

Muhattabım değilsin

kadrobesö
Memur
17 Temmuz 2016 10:02

Guncel

filoskali
Aday Memur
21 Temmuz 2016 15:35

eski atama şeklinde olsaydı eğer;

ağustos 75 te kapatacktı

şubatta 73,5 ler de besyo kapatırdı.

bu benim tahminim..çünkü yıllara göre 2 şer puan hep artarak kapatmış bölüm

25 Temmuz 2016 14:40

yazılan puanlara pek itimat etmeyin burda çok 80 ler 90 lar gördük biz

C.Z.c.z
Şef
26 Temmuz 2016 14:16

burayı cokk takıp ediyorum yenı uye olup yazma geregı duydum. 75 ler 80 ler havalarda ucusurdu. bazan bakıom da hep aynı kısıler yorumu yapıo. bence puan bu yıl 69 duser bayagı alım olacak. tahmını rakam sozlesmelı ıle bırlıkte 2200 verilir.

kadrobesö
Memur
30 Temmuz 2016 03:09

2 güne sıralamalar belli olur diyen şom ağızlı bi daha bişe deme aman sonra sittin seneye erteliyolar seni duyup:))))

goluhoca
Aday Memur
31 Temmuz 2016 13:45

arkadaşlar Allah askına 77 78 ne demek ya saçmalamayın. gecen sene 71.7 son kapadı. bu sene cıksa cıksa 73 e cıkar kı zannetmıyorum bile. umudunuzu kesmeyın kımseye ıtıbar etmeyın.

31 Temmuz 2016 16:58

Bu sayfadaki yorumları uzun zamandır takip ediyorum ve üzülerek görüyorum ki burada art niyetli insanlarla aynı mesleği paylaşıyorum.Amaçları bir kişi de bir kişidir mantığıyla insanların moralini bozarak tercih yapmamalarına ve yön değiştirmelerine neden olmak amacındalar.Bu sene hiç bir şey belli değil bu tür insanlara ve şu kadar alım bu kadar alım olur haberlerine ve şu kadar puandan aşşağıya düşmez diyen zihniyetlerin yorumlarına inanmayın. Şu bir gerçek ki olağanüstü bir durum içindeyiz bir sürü kontenjan boşaldı ve sözleşmeli alım olacak kim hangi puanla girer orası hiç belli olmaz geçen sene kadrolu alımda dahi 71 e düşen atama sayısı bu sene neden 75 aşağıya düşmüyor bunlar şizofrenik yorumlardır Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun iyi niyetli işini iyi niyetiyle yapabilecek vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirebilecek tüm aday arkadaşlarımın girebilmesi ümidiyle saygılar...

kadrobesö
Memur
31 Temmuz 2016 18:47

Rahatladim biraz cok saolun walla
Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi