Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Temmuz 2016 02:35

es durumunda mehil muddeti varmi?

agustos ayinda es durumuna muracat edicegim insallah. su anki takvime gore 31 agustosda atamam yapilirsa kac gun icerisinde ilisik kesmem gerekiyor. ilisik kestikten kac gun sonra baslama yapmam gerekiyor mehil muddeti varmi? gecen yillarin ozur atamalari klavuzunda bunla ilgili aciklama goremedim o yuzden bilen eden varsa yardimci olursa cok sevinirim.

ms_erdin
Şef
18 Temmuz 2016 18:03

gnclll

asaygin
Müsteşar
19 Temmuz 2016 01:07

Eğitim öğretim yılı başlangıcı yakın olduğu için kararnameniz geldikten sonra ilişiğinizi kesmenizi isterler. Buna müteakip 15 gün mehil müddetiniz vardır

ms_erdin
Şef
19 Temmuz 2016 01:22

peki seminere katilmak zorundamiyim ? 31 agustosda yerler belli olacak 1-2 eylulde kararname gelse hemen ilisigi kessem yeni okulumda hemen baslama yapmak zorundamiyim mehil muddetini kullansam en azindan 1 haftasini ev yerlestirmek icin kullansam niye seminere katilmadin derlermi?

asaygin, 8 yıl önce

Eğitim öğretim yılı başlangıcı yakın olduğu için kararnameniz geldikten sonra ilişiğinizi kesmenizi isterler. Buna müteakip 15 gün mehil müddetiniz vardır

ahmettin2016
Memur
19 Temmuz 2016 07:42

demezler.

ms_erdin, 8 yıl önce

peki seminere katilmak zorundamiyim ? 31 agustosda yerler belli olacak 1-2 eylulde kararname gelse hemen ilisigi kessem yeni okulumda hemen baslama yapmak zorundamiyim mehil muddetini kullansam en azindan 1 haftasini ev yerlestirmek icin kullansam niye seminere katilmadin derlermi?

basbariton
Kapalı
24 Temmuz 2016 21:18

1ya da 2 Eylül'de ilişik kesip yeni okulunuzda göreve hemen başlamazsanız; maaş nakil belgenizi teslim etmediğiniz için ve araya bayram tatili de gireceğinden maaşınızı bir ay sonra alırsınız diye tahmin ediyorum.

ms_erdin
Şef
29 Temmuz 2016 10:53

maas onemli degil sonrakii ay cift alsamda olur evimi yerlestireyimde cunku istanbul yeni gidecegim yer okul belli olmadan ev tutamiyorum belli oldu diyelim kac gunde ev bluccam nakliyeci hemen gelecekmi esyalari yerlestirmem gerek okul basliyacak cocuk var kres ayarlanicak falan eger sadece maas sorun olacagini dusunuyorsaniz onemli degil mehilimi kullanirim.

basbariton, 8 yıl önce

1ya da 2 Eylül'de ilişik kesip yeni okulunuzda göreve hemen başlamazsanız; maaş nakil belgenizi teslim etmediğiniz için ve araya bayram tatili de gireceğinden maaşınızı bir ay sonra alırsınız diye tahmin ediyorum.

mezarkabull
Daire Başkanı
30 Temmuz 2016 18:49

hocam okurken içim daraldı :)

ms_erdin, 8 yıl önce

maas onemli degil sonrakii ay cift alsamda olur evimi yerlestireyimde cunku istanbul yeni gidecegim yer okul belli olmadan ev tutamiyorum belli oldu diyelim kac gunde ev bluccam nakliyeci hemen gelecekmi esyalari yerlestirmem gerek okul basliyacak cocuk var kres ayarlanicak falan eger sadece maas sorun olacagini dusunuyorsaniz onemli degil mehilimi kullanirim.

ms_erdin
Şef
31 Temmuz 2016 10:29

sagolasin hocam sorma saglik olsun dertler asilir :)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi