Editörler : swat3410

aysebilisim
Aday Memur
28 Temmuz 2016 09:10

Benimde bir sorum olacak.. Eşim el terlemesi var diye ameliyat olmuştu şuan eli terlemiyor ama bel ve karın kısmı aşırı terleme oluyor doktordan güneşin altında çalışamaz raporu alsak nasıl değerlendirilir sizce? a,b,c,d,e hangi sınıfa girer?

28 Temmuz 2016 11:25

gözden kaçırmışım traffik kazası iş esnasında olmadıysa benim bildiğim yanlıştır. İş ile alakalı hastalıklarda benim dediğim gibidir

iyiniyetliyorumcu, 8 yıl önce

Alpertunga4242

tedavin gittiğin yerde devam eder, ilişik kesilmeme gibi bir durum söz konusu olamaz, D dilimi rapor alırsan gih veya malulen emekli olursun

kardeş sen yanlış bilgilendirmişsin

A-B normal polisliğe devam

C madde 16 kapsamında aktif görevlerde çalıştırılmama

D gih memerluğu veya şartların uyuyorsa malulen emeklilik

E memurluk yapamaz

görev başında olmayan olaylarda idari polis olamazsınız, madde 16 kapsamında değerlendirilirsiniz

görev başında olan olaylarda madde 17 kapsamında değerlendirilirsiniz

hayaller ve gerçekler yazmiş olduğun bilgiler doğuyu yansıtmamaktadır, sen madde 16 ile madde 17 yi karıştırıyorsun, arkadaşın olayı görev dışında olmuş, bu nedenle madde 17 yi hiç karıştırma, madde 16 ya göre değerlendirilecek

mahony doğru yazmış

hayaller ve gerçekler madde 17 yi örnek gösterme

Alpertunga4242
Aday Memur
28 Temmuz 2016 12:19

Peki hakkari de tedavi süreci nas?l olcak, arkada?lar la görü?tü?üm de bunun pek de mümkün olmayaca??n? söylediler. ayr?ca silah?m? alacaklard?r. hakkari de silahs?z c diliminde çal??mak vs. v.s
28 Temmuz 2016 13:12

bende seninle aynı durumdayım b dilimi rapor verdiler 6 ay süreyle kontrol kararı var ve diyarbakıra gidiyorum. Silahım alındı. Diyarbakırda her ay kontrole ve 6 ay sonunda heyete gireceğim ama şuan bulunduğum il e de gönderilebilirsin diyorlar

caner1082
Aday Memur
28 Temmuz 2016 14:52

selamın aleyküm .Ben jandarma astsubayıyım.Kulağımdaki işitme kaybı sebebiyle 3 mart 2016 Sınıfi görevini yapamaz raporu aldım.raporum sgk ya gönderildi.SGk hakkımda görev sırasında olmaması sebebiyle adi malul kararı verildi ben çalışmak istediğime dair dilekçe yazdım sınıfım belli olmadı bizde personel , bakım , maliye ve ikmal sınıfları var.Sınıfım belli olana kadar yönetmelik yayınlanmassa emniyetin sağlık tüzüğüne göre değerlendirilebilir fikriyle size bir soru sormak istiyorum. Emniyetin sağlık yönergesine göre durumun c bendine uyuyor 16 maddede de hizmet biriminin faal olmayan görevlernde çalışır deniliyor.Bu ne demektir yani bu durumdakilerin görevi nedir nerelerde calısabilirler bilgi verebilecek kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

memocan1985
Aday Memur
28 Temmuz 2016 19:12

devrem kızacak bişey yok ama B veya C Gih olmuyor çünkü benim C dilimim var devam ediyorum hala

Bu arada bende Diyarbakırdayım gel kontrollere beraber gideriz :)

hayaller-gercekler, 8 yıl önce

bende seninle aynı durumdayım b dilimi rapor verdiler 6 ay süreyle kontrol kararı var ve diyarbakıra gidiyorum. Silahım alındı. Diyarbakırda her ay kontrole ve 6 ay sonunda heyete gireceğim ama şuan bulunduğum il e de gönderilebilirsin diyorlar

iyiniyetliyorumcu
Genel Müdür
28 Temmuz 2016 20:08

emniyet sağlık şartları yönetmeliğine göre değerlendirilmez diye düşünüyorum senin durumun, olursa eger C dilimi madde 16 ya göre büro işlerinde çalışırsın, bizde madde 16 ya göre çalışanlar büro görevlerinde çalıştırılır.

caner1082, 8 yıl önce

selamın aleyküm .Ben jandarma astsubayıyım.Kulağımdaki işitme kaybı sebebiyle 3 mart 2016 Sınıfi görevini yapamaz raporu aldım.raporum sgk ya gönderildi.SGk hakkımda görev sırasında olmaması sebebiyle adi malul kararı verildi ben çalışmak istediğime dair dilekçe yazdım sınıfım belli olmadı bizde personel , bakım , maliye ve ikmal sınıfları var.Sınıfım belli olana kadar yönetmelik yayınlanmassa emniyetin sağlık tüzüğüne göre değerlendirilebilir fikriyle size bir soru sormak istiyorum. Emniyetin sağlık yönergesine göre durumun c bendine uyuyor 16 maddede de hizmet biriminin faal olmayan görevlernde çalışır deniliyor.Bu ne demektir yani bu durumdakilerin görevi nedir nerelerde calısabilirler bilgi verebilecek kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

özelhrkt63
Aday Memur
22 Kasım 2017 16:21

acillll s.a arkadaslar urfada özel herakat polisiyim. yaklasık 7ay önce bir terör operasyonunda ayagımdan mermi yedim kazayla acılan idari ve adlide kaza olduğu kararı verildi ve hastaneye sevk ettiler isketlet ve kas sistemi hastalıjkları c 9 dilimine uymaktadır yazıyor.şimdi:

1-)emniyet sağlık daireden raporum gecti sgkda şimdi sgk ya olumsuz karar verirse ne olur bundan sonrakı meslek hayatım yani calışma seklim

2-)olumlu cevap verirse calışma seklim ve maddi olanakları nerlerdir

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi