Editörler : Pangaea
19 Temmuz 2016 18:08

Paralel İhanet Çetesindekilerin Tasfiyesi Sonucunda Oluşacak Öğretmen Açığı

Bugün itibari ile 15.200 Paralel İhanet Çetesi (    ) üyesi açığa alındı.

35.000 tanesi de yolda.

Bu kişiler nedeniyle ani bir ihtiyaç doğacaktır.

İnşallah bu beklenmeyen durum düşünülmeyen Ağustos Atamasını gündeme getirecektir.

Atama bekleyen arkadaşlarımın hak ettikleri zamanda göreve başlamaları dileği ile.

angora58
Aday Memur
19 Temmuz 2016 18:21

arkdaşım bir şey soracagım , benim bir arkdaşım var öabt ye girecek kendisi 2010-2011 öğretim yılında cemaat dersanesine gitmiş, o tarihten sonra yaklaşık 6 senedir, en ufak baglantısı yok, kendisi paralelden nefret ediyor, acaba bi sıkıntı olur mu , feto örgütü 2014 yılında yasa dışı ilan edildi. çok endişeli bi sıkıntı yaratır mı ?

Kadim Üye
Şube Müdürü
19 Temmuz 2016 18:25

Atamada bir sıkıntı çıkmaz. Eğer gerçekten aklanmış ise Allah'ın izniyle bir sorun olmaz ama yeni atanacak olanlara bir güvenlik soruşturması yapabilirler. Herkes biliyor ki gerek dersaneleri olsun gerek okulları olsun gerek yurtları olsun bir çok kişi bunlar ile temas etti önemli olan bugün itibarı ile pensilvanyadaki şizofrenik manyağa biat etmemek.

Meral Ordu
Şube Müdürü
19 Temmuz 2016 18:28

Hocam böyle bir drum olsa doğru düzgün eleman kalamz ki hicbir yerde. Çünkü neredeyse herkesin bir şekilde bir bağı oldu geçmişte. Her dershanesine giden de fetocu degil zaten. Ya da okul yıllarında bir şekilde evlerinde yurtlarinda kalan paralelci denilemez. Zannetmiyorum öyle bir sıkıntı olacağını. kaldki o donemlerde böyle bir ayrılık söz konusi bile değildi hatta ılımlı bakılan bir oluşumdu.

angora58, 8 yıl önce

arkdaşım bir şey soracagım , benim bir arkdaşım var öabt ye girecek kendisi 2010-2011 öğretim yılında cemaat dersanesine gitmiş, o tarihten sonra yaklaşık 6 senedir, en ufak baglantısı yok, kendisi paralelden nefret ediyor, acaba bi sıkıntı olur mu , feto örgütü 2014 yılında yasa dışı ilan edildi. çok endişeli bi sıkıntı yaratır mı ?

Skilachi
Kapalı
19 Temmuz 2016 18:30

Çok iyi oldu serefsizlerin kendi okullarındaki ogretmenlerinin lisansları iptal edildi :)

Meral Ordu
Şube Müdürü
19 Temmuz 2016 18:33

Bu iptal işlemi de bizim gibi bekleyen öğretmen adaylarının işine çok yarar. Oluşan açık kapatilmak zorunda o da ilk atamadaki alım sayısının artması demek.

rukiyehoca
Kapalı
19 Temmuz 2016 19:23

Inşallah rabbim üalkemizi aydınlıha çıkarır hain kimse onlar da yok edilmeli

Sinsi yılan çetesi bunlar .

Rabbim bizlere de en güzel atama nasip etsin

Kadim Üye
Şube Müdürü
19 Temmuz 2016 19:25

Al bunu al al al! Diye bir sesi yakında duyarsın.

mahmutatalay
Aday Memur
19 Temmuz 2016 19:31

senin başlıktaki hakaretinden ne olduğun belli....

Kadim Üye, 8 yıl önce

Al bunu al al al! Diye bir sesi yakında duyarsın.

Kadim Üye
Şube Müdürü
19 Temmuz 2016 19:36

Hakaret yok Paralel İhanet Çetesinin kısaltması bu Her örgüt kısaltma ile anılmıyor mu?

mgunes.1311
Kapalı
19 Temmuz 2016 20:17

Çok sukur bu kopyaci hak yıkıcı les kargalarindan kurtuluyor eğitim sistemi... Darısı hakkıyla çalışan öğretmen adaylarının başına...

freudyen
Memur
19 Temmuz 2016 21:19

Yok böyle bir şey. İnanmayın arkadaşlar. Meb'de 940.000 öğretmen var. Bunların sadece 16.000 tanesi mi cemaatçiymiş? Yemezler. O yüzden ağustos atamasına falan etki etmeyecektir. Kaldı ki o 16.000 hoca gorevden ihrac edilmedi sadece açığa alındı. Başlığı açan arkadaşta 12 yaşında herhalde hakaretler falan.

mgunes.1311
Kapalı
19 Temmuz 2016 22:46

Açığa alınmanın anlamı belli zaten... Geçici bir tedbir bu... Ancak bu süre amirlerinin gözetiminde uzatilabiliyor. Sonunda yapılan soruşturma neticesinde terör örgütü ile organik bağı olanlar ihraç edilebilecek. Bunlar zaten kanun ile sabit... Göreceğiz sonucun nasıl olacağını ama bu açığa almalarin bir başlangıç olduğu çok açık. Devamı gelecektir. Kaçı ihraç edilir bilemiyorum ama hak etmeyen herkesin ve özellikle darbeci firsatcı vatan hainlerinin görevden alınmasını yürekten temenni ediyorum.

KimyaTeach
Aday Memur
19 Temmuz 2016 23:09

aciga alma durumu goreve son vermek demek degildir. sorusturma nihayete erene dek kamu gorevlisine gorevden el cektirilir. Dolayisiyla ortalama birkac ay surebilecek sorusturma kamu gorevlileri aleyhine sonuclansa da bunun agustos yada eylul gibi kisa vadede bosalan kadrolara atama gibi bir sonuc dogurmayacagi acik.

mahmutatalay
Aday Memur
19 Temmuz 2016 23:46

ne oldu hemen yorumumu silmiş,başlığı değiştirmişsin aferim adam ol :DDD

ağırabiksk
Daire Başkanı
20 Temmuz 2016 00:39

Açığa alınma kadro boşluğu yaratmaz anca ihraç gerekir..ücretli sayısı artar bu şartlarda

21 Temmuz 2016 02:45

2010 kpss mağdurları da düşünülmeli

Kadim Üye
Şube Müdürü
21 Temmuz 2016 02:50

Başlığı değiştiren ben değilim belli ki yönetici arkadaşların bir hassasiyeti var.

Benim için değişen bişe yok bunlarParalel İhanet Çetesi

ve her örgüt kısaltması ile bilinir.

PKK nın açılımını bilen kaç kişi var ülkede?

Bu örgütün de kısaltması yaygınlaşacak.

herkes ne olduklarını görecek...

mahmutatalay, 8 yıl önce

ne oldu hemen yorumumu silmiş,başlığı değiştirmişsin aferim adam ol :DDD

kabadai
Aday Memur
21 Temmuz 2016 16:43

17 Aralıkta para çaldığı kanıtlanan bakanlar da incelemeye alınmalı. Aralarında ağır FETÖ terör örgütü mensubu olduğunu düşünüyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız gerekeni derhal yapmalı.

adnan3977
Kapalı
21 Temmuz 2016 21:16

sikayette bulunabiliyoz mu? bu adam atandı,cok pis cemaatci diye...tanıdığım okul bahçelerinden öğrencileri toplayıp beyinlerini yıkamaya çalışan şu an atanmış kişiler var...

bunların hepsini görevden almazlarsa bizimle dalga geçmiş olmazlar mı?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi