Editörler : F16 Gökçen
20 Temmuz 2016 10:00

DGS ertelenmeli

Şöyle bir ortamda bu sınav yapılmamalı

binlerce polis öğretmen, hakim savcı, komutan görevden alındı

17000 polis , binlerce kamu görevlisi ki OSYM içerisinde de vardır

YÖK olsun MEB olsun kaç kişi alındı. OSYM'den daha haber gelmedi ama gelecektir diye tahmin ediyorum.

sınav şuan yapılsa dahi sonradan iptal olmalı diye düşünüyorum ( ki daha sınav olmadı)

sınav , ortalık durulana kadar ertelenmeli

osym'ye ulaşılamıyor zaten telefon numarasıyla

ertelenmesin diyen arkadaşlar

durumun ciddiyetinin farkında değilsiniz..

fselvioglu
Aday Memur
21 Temmuz 2016 08:09

Hocam nasıl ösym ye ulaşılamıyor? ben ayın 18 inden beri her aradığımda 2 dakika sürmeden bağlanıyor

21 Temmuz 2016 08:57

444 67 96 değilmi dostum

hem adliyeye bağlatıyorum hem kendim arıyorum

fselvioglu, 8 yıl önce

Hocam nasıl ösym ye ulaşılamıyor? ben ayın 18 inden beri her aradığımda 2 dakika sürmeden bağlanıyor

WOLF32
Genel Müdür
21 Temmuz 2016 09:31

ertelendı kral

Er-Ça
Genel Müdür
21 Temmuz 2016 13:31

DGS na girebilmek için 200 km yol ve 4 saatlik bir yolculuk sonunda varacağız yorucu bir yolculuk sonunda sınav yerlerine varacağız. Sınavlar saat 09:30 başlayacakmış. AÖF Tek Ders Sınavlarında olduğu gibi saat 14:00 olsa bence uzun yollardan sınav yerlerine varacaklar için daha rahat ve zahmetsiz olacaktı. Sınav yerine varabilmek için sabah saat 04:00 gibi yola çıkmak gerekiyorki Bursa'ya 08:00 gibi varabileyim.Daha sonrada hiç bilmediğimiz sınav yerine ulaşmak var. Bir gün önce sınav yerini görmek için gitmeye karar versem, bir dünya masraf ve zaman kaybı olacak. Bence bu konunun tekrar ele alınarak sınav saatinin 14:00 olması gerekir.

level5
Aday Memur
05 Ağustos 2016 09:33

sınavın ertelenmesi çalışma motivasyonunu bitirdi o kadar uzak bir tarihe ertelenmemeliydi tüm yaz gitti

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi