Editörler : ayşegül bgm
21 Temmuz 2016 10:39

bazı komisyonlara yazı düşmüş tayinler 2. bir emre kadar durdurulmuştur diye. tebliğler gönderilmeyecek diyorlar pgm yi arayın,

aradım sordum ohal bizim tayinleri etkilemez fakat 2.bir emre kadar durdurulduğu için yapacak birşey yok denmekte.

governor0026
Aday Memur
21 Temmuz 2016 11:10

keremcem yildiz hem etkilemez diyosun hem de yapacak bisey yok diyosun anlamadim

21 Temmuz 2016 11:17

tayinler 2 gün önce 2.bir emre kadar durduruldu ohal den önce yani pgm ohal tayini etkilemez fakat 2.bir emre kadar durdurduğumuz için 2.emir ne zaman gelir bilemeyiz demekteler.

governor0026, 8 yıl önce

keremcem yildiz hem etkilemez diyosun hem de yapacak bisey yok diyosun anlamadim

krbkrb
Aday Memur
21 Temmuz 2016 11:44

Arkadaşlar şimdi thsk da ilgili birimle gormustum. Es durumu tayinleri açık dedi sorun yok dedi bilginize.

silenzio
Aday Memur
21 Temmuz 2016 11:54

az önce ilgili birimden geldim..sorun yok ayrılış yapılır dendi...rahat olun...

raad
Aday Memur
21 Temmuz 2016 12:01

Temmuz kurumiçi devam edicek mi

21 Temmuz 2016 12:14

arkadaşlar ben yanlış konuya yazmışım kusurabakmayın ben konuya direk ana sayfadan giricen sağlık bakanlığı olduğunu göremedim.

Adalet bakanlığında tayinler durdu bende Adalet bakanlığı personeliyim.

krbkrb
Aday Memur
21 Temmuz 2016 13:36

yok önemli değil kardeş. Siz de şimdi yargı mensupları var ya belki o yüzden durdurmuş olabilirler. Umarım en kısa zamanda sizin de işiniz çözülür.

keremcem yıldız, 8 yıl önce

arkadaşlar ben yanlış konuya yazmışım kusurabakmayın ben konuya direk ana sayfadan giricen sağlık bakanlığı olduğunu göremedim.

Adalet bakanlığında tayinler durdu bende Adalet bakanlığı personeliyim.

ftipi
Aday Memur
21 Temmuz 2016 14:15

Hem kamu hastaneleri kurumu nu hem de yönetim hizmetlerini aradım tayinlerle ilgili sıkıntı yok dediler

mehmet.4433
Kapalı
21 Temmuz 2016 14:26

az önce ıkı tane tayın olan arkadasın belgelerı geldı. ayrılış yapabılecegımızı mudurlugumuz per. özlük işlerinden arayarak soyledıler. tayınlerın herhangı bırınde turkıye genelı engellenme dururulması soz konusu mu dıye sordugum da bıze yazılı bır emır gelmedı oyuzden suanda hıcbır tayınde engel yok denıldı.

21 Temmuz 2016 14:52

off keşke adliyelerde düzelse....

oyasar42
Genel Müdür
21 Temmuz 2016 15:06

ohal halkımızın huzur ve güvenliği için eziyet etmek için değil. herkese selamlar.

Ceydaşen
Memur
21 Temmuz 2016 15:52

Ben de aradım. İl içi tayin yapacaktım dedim bize bi bilgi gelmedi tayin yapabilirsiniz dedi ama idareye sordurdum 3 ay boyunca kapalı dedi

hmşrkvsr
Aday Memur
31 Temmuz 2016 17:46

ohal nedeni ile eğitim durumu tayinleri de iptal mi ?

cylnarman
Memur
31 Temmuz 2016 23:14

Arkadaslar ben 28 haziranda es durumuna basvurdum..esim askeri personel.hakkariden sakaryaya esyalrin hepsi gitti ama benim ckys ye dusmediginden kaldim.kimseye ulasamiyorum.kimse tlf acmiyor.15 temmuz gunu bgn yarin ckys duser dendi.ama yasanan olaylardan dolayi hic bir gelisme yok.ariyorum acmiyorlar.eksik belge mi var baska bir belge falan mi istiyorlar bilmiyorum.cok magdur oldum.ne yapcagmi bilemiyorum

hero33
Kapalı
02 Ağustos 2016 14:34

maalesef yine sözleri lafta kaldı karsta memurlar valinin yasaklaması sebebiyle çıkış yapamıyor. sanki darbeyi memyr yaptı da ceremesini bize çektiriyorlar.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi