Editörler : Pangaea
21 Temmuz 2016 18:30

Trt Sözlü/uygulamalı Mülakat Tarihleri Ertelendi.

Evet arkadaşlar ülkemizin yaşadığı olağanüstü durumdan dolayı trt mülakat tarihlerini erteledi açıklama burada

http://www.trt.net.tr/sayfa/sozlu-mulakat-uygulamali-sinav-duyurusu/

Galipbeyim
Aday Memur
21 Temmuz 2016 18:33

Sınav ve alım iptal de olabilir. Bu gidişat onu gösteriyor.

Mjj123
Şef
21 Temmuz 2016 18:36

Ohal 'den sonraya ertelemişte olabilirler

13R4H1M
Şef
21 Temmuz 2016 19:08

Of Allah'ın offf. Yorulduk vallaha :(

sipiyker
Kapalı
21 Temmuz 2016 19:47

iptal olaca??n? dü?ünüyorum aksine temizlik islemleri ve ohalden sonra h?zland?r?lcagini dü?ünüyorum

sipiyker
Kapalı
21 Temmuz 2016 19:49

iptal olacagini dü?ünmüyorum aksine temizlik i?lemleri ve ohalden sonra hizlandirilcagini dü?ünüyorum

İleti Uzm
Kapalı
21 Temmuz 2016 19:52

sanırım herkesin temennisi bu yönde..

iyiye doğru ilerler inşallah her şey..

sipiyker, 8 yıl önce
iptal olacagini dü?ünmüyorum aksine temizlik i?lemleri ve ohalden sonra hizlandirilcagini dü?ünüyorum

İlefrts1
Kapalı
21 Temmuz 2016 20:04

Arkadaslar bu sacma sapan baslık açan soundrecorder adlı şahıs Twitter da Fatih adıyla TRT sınavının iptaline yönelik Ortaligi karıştırıcı twitler atmaktadır.Aylardir beklediğimiz emek verdiğimiz meb tarafından itirazlar sonucu tekrar tekrar optik okuyuculardan geçirilerek incelenen kağıtlarda sonuçlar değişmemesine rağmen baraj altında kalanların olası girişimleri karısında sınava gecesini gündüzün katarak çalışmış Arkadaslar EMEKLERİMİZİ yedirmeyelim. Baraji geçemeyen kişiler bunu fırsat bilip emeğinize leke sürmeye çalışıyorlar

smirnoff3524
Memur
21 Temmuz 2016 20:11

İptal edilmez bence çünkü kazanılmış hak var haftaya aramaya başlayalım yine tarihler hakkında bilgi almaya çalışalım

İlefrts1, 8 yıl önce
Arkadaslar bu sacma sapan baslık açan soundrecorder adlı şahıs Twitter da Fatih adıyla TRT sınavının iptaline yönelik Ortaligi karıştırıcı twitler atmaktadır.Aylardir beklediğimiz emek verdiğimiz meb tarafından itirazlar sonucu tekrar tekrar optik okuyuculardan geçirilerek incelenen kağıtlarda sonuçlar değişmemesine rağmen baraj altında kalanların olası girişimleri karısında sınava gecesini gündüzün katarak çalışmış Arkadaslar EMEKLERİMİZİ yedirmeyelim. Baraji geçemeyen kişiler bunu fırsat bilip emeğinize leke sürmeye çalışıyorlar
21 Temmuz 2016 20:16

Ülkemiz böylesine bir mücadele içindeyken mülakatların olmasını beklemiyorduk bu tarihlerde. Ertelenmesi süpriz değil. Zaten 2017'de işe başlayacaktık.

Ama sınav iptal olmasın !!! Emeğinize sahip çıkın arkadaşlar. Son yılların belki de en şeffaf sürecini yönetti TRT. Emeğinize sahip çıkın !

ilefe
Memur
21 Temmuz 2016 20:18

kardeşim kullanıcı adını dm atarmısın.

İlefrts1, 8 yıl önce

ercan1686
Aday Memur
21 Temmuz 2016 21:23

Senelerce dini sömürü aracı olarak kullanıp devletin iliklerine kadar işleyen bu fetöcü namussuzlar yüzünden olan bizim gibi garibanlara oluyor işte. bir de bundan fırsat kollayıp yazılıda geçememesine rağmen hakkımıza çomak sokmaya çalışanları gördükçe deliye dönüyorum. ülke, ülke olmaktan çıkmış insanımız desen -hakkı hukuku bilen arkadaşları tenzih ederim- insanlıktan çıkmış yemin ederim usandım herşeyden artık :(

ilefakulte
Kapalı
21 Temmuz 2016 21:28

arkadaşlar sınav iptal olmaz zaten kazanılmış hak var öte yandan personel ihtiyacı artacak. hatta ülkemiz normalleştiğinde süreç daha hızlı işler ve mülakatları kısa sürede yaparlar. ve tahminim işe başlatmayı 2017'ye bırakmazlar. hepimiz için hayırlısı olacak gibime geliyor. gec olsun güç olmasın.

skdsnm
Şef
21 Temmuz 2016 23:02

Asla iptal olamaz olacak olsaydı ertelenmezdi.Rahat olun

onursibel
Aday Memur
21 Temmuz 2016 23:30

arkadaslar sakin olalim sabredelim insallah emeklerimizin karsiligini fazlasiyla alacagiz bize kalan sadece dua etmek .

fb265
Daire Başkanı
22 Temmuz 2016 09:41

iptal olacak diyenler sınava çalışmayıp elenen zavallılar. avuçlarını yalarlar... bence mülakat tarihleri açıklanınca herkes görecek süreç aksamıyacak belki hızlanacak

22 Temmuz 2016 09:48

TRT paralelcilerin at koşturduğu bir kurum haline geldi bunca yıl. Umarım erteleme sözde olmaz. Kurum iyice bir temizlenir. Kurum temizlendikten sonra bir de yedekleri işe başlatsalar fena olmaz mı :) umarım bu yöndeki duyumlar da dogrudur.

kurgucu7
Aday Memur
22 Temmuz 2016 10:27

Duruma bakılırsa TRT'de fetöcü örgüt yapılanması tasviye ediliyor. geç kalınmış bir hamle. 300 kişi söyleniyor daha fazla bence. iyice araştırılsın. Mülakatlar operasyondan sonra yapılacak gibi. yerlerine yedekler dahi alım yapılacak. hayırlısı olsun herkes için adaylar bekliyor kaç aydır

Mjj123
Şef
22 Temmuz 2016 12:25

İnşallah yeni açıklanan tarihlerle süreci daha çabuk tamamlarlar.

fleminx
Daire Başkanı
22 Temmuz 2016 12:42

ohal'den sonraya birakilmaz. cunku ohal'in ne kadar surecegi belli degil. bittikce uzatma yetkisi var cumhurbaskani ve hukumetimizin. aciga almalarin durumuna gore surec hizlanabilir.

İleti Uzm
Kapalı
22 Temmuz 2016 13:27

Merhaba arkadaşım, o arkadaşın twitter'ını söyler misin bakalım bizde

İlefrts1, 8 yıl önce
Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi