Editörler : Pangaea
22 Temmuz 2016 09:43

iletişim fakültesi cok mu kötü?

bi akrabam var iktisadi ve idari bilimler mezunu ikinci üniversite olarak iletişim mi okusam diyor ama herkes cok katı cok mu kötü bu okul

ercan1686
Aday Memur
22 Temmuz 2016 18:01

boşuna okumasın kardeşim iletişim fakültesinin çalışması gereken işleri iktisadi idari bilimler okuyanlara veriyorlar zaten. zaman kaybı olur hukuk okusun,tıp okusun.mühendislik okusun hatta öğretmenlik okusun en azından atanamasa da rehabilitasyon merkezinde iş bulur ama iletişim okumasın ha hobi olarak okuyacaksa birşey demiyorum...

vay marsu
Kapalı
27 Temmuz 2016 10:22

aynen de öyle ögretmenlik okusun hic degilse strandart atama sayisi var. hiic okumasina gerek yok.trt ye basvurduk da ne oldu. nette dolanan tün yazilar torpilin yoksa hic mülakata bile gitmeye gerek yok diye dünyanin lafi döndü ki an itibariyle hala mülakatlar yapilacakmis iki sene bekleyelim o halde ne güzel dünya

İlef3510
Şube Müdürü
27 Temmuz 2016 23:26

Okuyacaksa sağlık sektöründen bir meslek okusun.Uzak dursun iletişimden hiç tavsiye etmem ataması da yok neden heves etmiş okumaya anlamadım.Maşallah bizim işi alaylı bizden başka herkes yapıyor zaten.Ayrıca iibf den daha kolay atanır.

erciyes1453
Aday Memur
05 Ağustos 2016 16:55

iletişim fakültesinin en iyi tarafı orda ki öğretim üyelerinin tonla maaş almasıdır başka kimseye bir faydası yoktur 4 yılım haram olsun lanet bölüme.

soscagon
Aday Memur
05 Ağustos 2016 18:02

İnsanın yakasına yapışmış bi lanet gibidir iletişim fakültesi okumak mezun olunca bi ünvanın bile yoktur yıllarca saçma sapan kuramlar öğrenirsin gündelik hayatta hiç bi işine yaramaz hala hangi bölümden mezun oldun dediklerinde boşver napcan diyesim gelir yani uzun lafın kısası boşa okursun sonra memur olursun zaten memur olcaksan üni bile okuma derim.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi